Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: The Clone Wars: Republic Heroes a fost confirmat

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

    Arrow The Clone Wars: Republic Heroes a fost confirmat

    Pregatiti-va pentru o noua aventura din seria Star Wars. LucasArts tocmai a confirmat un nou joc din universul Star Wars : Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes. Jocul este bazat pe serialul de animatie Clone Wars, iar povestea va avea loc, intre sezonul unu si doi. Ca playable char. ii vor include pe Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Mace Windu, Kit Fisto si cativa din clone trooper char. Jocul va avea suport si pentru Two-Player Co-Op.

    Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes are ca release date, 15 septembrie, anul acesta.
    Attached Images Attached Images template_stiri.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Teaser :




    Cam nasoala vocea lu Yoda acolo ... Eu am dat pe mute.

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Un joc Star Wars pe an. Cea mai mare prostie. In loc sa scoata unul la 3-4 ani care sa fie cu adevarat bun, scot o gramada de jocuri. Sper sa fie ceva de capul lui, desi nu am mari sperante

  4. #4 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    La fel pot sa spun si despre EA cu toate francizele lor...

  5. #5 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Fara sa jignesc seria Star Wars , dar din acest filmulet grafica acestui joc nu o depaseste pe cea unui joc de psp !

  6. #6 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Daca serialul de desene animate este cartoonish , logic ar fii sa fie si jocul, la fel de cartoonish. Poate ca acelasi lucru pot sa-l spun si despre Ethernal Sonata, Valkyra Chronicles ... etc.

  7. #7 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu cred ca DJ_Andrei s-a referit la secundele de gameplay care arata infect. Singura speranta ar fi ca ce am vazut acolo sa fie versiunea de PS2 sau Wii, ca altfel o sa se duca rau de tot Lucas Arts cu franciza lui cu tot. Cand apare un nou Jedi Knight sa mai vedem si noi un joc Star Wars bun?

  8. #8 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Mda... De ce toata lumea se leaga de grafica ? ... Ce treaba are grafica intr-un joc casual, care tine sa urmeze, bineinteles, storyline-ul serialului, unde bineinteles, nimic nu trebuie sa fie "nemaipomenit". Nu se asteapta a fii jocul anului. Este un joc ca oricare altul. Eu de exemplu l-as juca cu cea mai mare placere indiferent cat de proasta este grafica. Dpmdv si Ratchet and Clank are o grafica foarte slaba, asta nu inseamna ca il face un joc infect, prost ...slab. dar nici nu-l face jocul anului.
    Jocul o sa fie pe toate platformele existente.

  9. #9 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Dabea astept iubesc Seria anime clone wars ;x mie imi place grafica jocului ... e leita anime-ului so tang tang ...

  10. #10 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Multumesc 'istrategie'. Acuma un joc nu inseamna doar grafica HD , dar nici sa scoata un joc Star Wars doar ca sa fie acolo.Pentru fani este o veste foarte buna , dar din punctul meu de vedere ar cam trebui sa nu mai scoata alte jocuri Star Wars.Ei inca le scot si poate o sa le mai scoata pentru fani , dar in curand se vor cam plictisi si fanii si producatorii de jocurile star wars , adica au cam stors tot ce se putea din aceasta serie de succes !

  11. #11 SP
    Member obidan's Avatar
    Chill, Star Wars: The OLd Republic is the new hope of the star wars genre

  12. #12 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Eu cred ca DJ_Andrei s-a referit la secundele de gameplay care arata infect. Singura speranta ar fi ca ce am vazut acolo sa fie versiunea de PS2 sau Wii, ca altfel o sa se duca rau de tot Lucas Arts cu franciza lui cu tot. Cand apare un nou Jedi Knight sa mai vedem si noi un joc Star Wars bun?
    Stai linistit in privinta unui nou jedi knight , va aparea unul online care se chema knights of the old republic sau ceva de genu .

  13. #13 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Ala se cheama The Old Republic si este MMORPG. Nu are nici o legatura cu seria Jedi Knight.

  14. #14 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Orice ai face 'raul12' nu il contrazice pe 'istrategie' in privinta trilogie Star Wars. Crede-ma !

  15. #15 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Ok ,my mistake le incurcasem un pic . Si eu am jucat toate jedy knight-urile numai ziceam ca va aparea un joc star wars nou , cei drept va fi un MMORPG .

  16. #16 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    La cate jocuri star wars au scos te cam inteleg(+ star wars lego cu toate ca nu sunt facute doar de ei).Eu unul mam c-am saturat de jocurile de la ei.Sper sa isi revina din jocurile astea din an in an care nu aduc mai nimic nou si sa scoata ceva cu adevarat serios!

    ---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

    Speranta moare ultima!

  17. #17 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    new screenshots
    Attached Images Attached Images screenshot_26334.jpg screenshot_26584.jpg screenshot_43774.jpg screenshot_46164.jpg screenshot_51034.jpg screenshot_56264.jpg screenshot_67734.jpg screenshot_86464.jpg screenshot_128984.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:24
  2. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:22
  3. Lego Star Wars III: The Clone Wars anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 12-02-2010, 00:56
  4. Replies: 2 Last Post: 15-10-2009, 08:33
  5. Replies: 9 Last Post: 29-07-2009, 16:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts