Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: Call of Duty: Advanced Warfare anuntat

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Call of Duty: Advanced Warfare anuntat

    Asa cum ne asteptam, si anul acesta vom avea parte de un joc din seria Call of Duty. Jocul trebuia sa fie anuntat peste doua zile, dar dupa un mic leak, am primit primul trailer si cateva informatii ceva mai devreme. Noul joc se numeste Call of Duty: Advanced Warfare si este produs de Sledgehammer Games. Povestea se axeaza pe un PMC (Private Military Company) care se opune guvernului SUA. Activision continua sa faca seria Call of Duty din ce in ce mai SF, in trailer-ul acestui joc vazand hoverbikes, mech suits si alte "gadget-uri".

    Jocul se lanseaza pe 4 noiembrie 2014, platformele nu sunt inca anuntate, dar putem fi siguri ca va aparea pe PS4, XO si PC.
    Attached Images Attached Images codaw.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Looks allright... Sledgehammer este un studio relativ nou (2009) si nu au facut niciodata un COD numai ei , doar au ajutat IW si Treyarch.
    Asta e ultima lor sansa sa salveze seria daca nu "Sa ii fie tarana usoara" cum a spus OEE

  3. #3 SP
    Junior Member MicuD's Avatar
    Foarte original cough Elysium cough Titanfall... trageti concluzia si singuri nu?

  4. #4 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  5. #5 SP
    Junior Member bufu1o1's Avatar
    couch robocop

  6. #6 SP
    Member b615dub's Avatar
    Au trecut de la Modern Warfare la Advance Warfare Arata foarte bine, singurul regret al meu este ca nu pot juca FPS-uri pe consola, parca am 2 maine stangi E ca si cum as juca pe tastatura cu sagetile si nu W A S D.

  7. #7 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Original. Abia astept :not: In fine, Dzeu cu mila.

  8. #8 SP
    Junior Member Bogdan91's Avatar
    Get in my console and ruin my mp experience !!

  9. #9 SP
    Member Joystick's Avatar
    Call of Duty.Advance Warfare ... titlu' imi aduce aminte de Medal of Honor:Advance Warfighter... Dar te rog doamne fa un cod care sa nu ma doara inima cand dau 70$ pe el

  10. #10 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    m-am uitat la trailer special pentru Kevin Spacey, l-am recunoscut imediat si isi joaca rolul din house of cards, pe Francis Underwood, lol

  11. #11 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Sigur nu au gresit trailerul? Pare Crysis 4...

  12. #12 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Sper ca se axeaza si pe poveste... Ca m-am saturat de quickscopes 360 headshots's online...

  13. #13 SP
    Member Hitman's Avatar
    In cativa ani or sa faca filme pe calculator si nu o sa iti mai dai seama de diferentele dintre un actor si un personaj digital.

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In mod clar spre asta se tinde (si in unele cazuri se apropie deja), dar nu este cazul aici. KS arata oribil, zici ca-i de ceara. Expresivitate zero.

  15. #15 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    SF

  16. #16 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Desi am jucat COD Ghosts doar 2 ore senzatia de voma a aparut rapid
    Dupa parerea mea asta este cam ultima sansa sa mai salveze seria.Sa vedem ce o sa fie de capul lor cu noul COD.Sper sa si revina
    Cele mai bune pentru mine au fost COD 4 si 5 world at war

  17. #17 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Sper ca se axeaza si pe poveste... Ca m-am saturat de quickscopes 360 headshots's online...
    Pun pariu ca au investit mai mult timp gandindu-se cum sa faca trailer-ul mai atractiv, decat in poveste.

  18. #18 SP
    Member Buyk's Avatar
    What Makes Call Of Duty: Advanced Warfare Different?

    Aveti mai sus un interviu intre Glen Schofield si Michael Condrey care explica cu ce il face diferit fata de celelalte serii, iar intre cadre apar si cateva secvente din gameplay.

    Din punctul meu de vedere aduce tare cu Titanfall si daca intr-adevar este asa la momentul acela va imaginati ce prapad o sa faca. Si cred ca au primit mesajul " ca ne-am cam saturat de aceiasi rutina la grafica si feeling " totul evolueaza numai cei de la Activision au ramas pe loc cu cateva serii de COD, dar ce ma amuza este faptul ca parca ziceau ca vor lua o pauza de 3 ani.

  19. #19 SP
    Member colossus's Avatar
    E3 ne aduce un nou gameplay trailer , iar primul DLC disponibil va aparea prima data pe Xbox One : Call of Duty Advanced Warfare DLC hits Xbox One first | Joystiq



  20. #20 SP
    Member colossus's Avatar
    Nu stiu despre voi ,insa mie CODAW "mi-a luat ochii" ,si cand o sa am next-gen il vor lua doar pentru story .

    OFF : Cred ca a castigat razboiul de anul asta cu BF Hardline.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Call of Duty: Advanced Warfare By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 366 Last Post: 03-11-2015, 15:03
  2. Campionat Call of Duty Advanced Warfare By Ionut Laurentiu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 04-04-2015, 12:06
  3. Licitatie: Call of Duty Advanced Warfare By Danny in forum Licitatii
    Replies: 15 Last Post: 29-12-2014, 16:38
  4. Concurs "Call of Duty: Advanced Warfare" By OEE in forum Concursuri
    Replies: 52 Last Post: 20-11-2014, 11:13

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts