Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Data de lansare Uncharted 2, Gran Turismo 5, Singstar Michael Jackson

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Data de lansare Uncharted 2, Gran Turismo 5, Singstar Michael Jackson

    Uncharted 2 este unul dintre cele mai asteptate jocuri de Playstation 3, iar din informatiile oferite pana acum pare a fi un candidat serios la titlul Game of the Year. Uncharted 2 va fi lansat pana la sfarsitul acestui an, in toamna. Asta din surse oficiale. Un site din Franta a dezvaluit un calendar al lansarilor pentru Playstation 3. Conform acestui calendar Uncharted 2 va fi lansat pe 30 septembrie. Dar asta nu este tot. In toamna acestui an vom avea parte de 2 jocuri Singstar. Acestea vor fi dedicate trupei U2 si regelui muzicii pop, Michael Jackson. Acestea vor fi lansate pe 16 septembrie, respectic 13 noiembrie. Pe aceasta lista apare si mult asteptatul simulator auto al celor de Poliphony Digital, Gran Turismo 5, ce va fi lansat in 2009.
    Attached Images Attached Images uncharted2.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Kenny's Avatar
    Cand in 2009, nu ne mai tormentati sanctuarele mintale care au suporturile deja slabe!!!

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Kenny View Post
    Cand in 2009, nu ne mai tormentati sanctuarele mintale care au suporturile deja slabe!!!
    Daca avem noroc, in Decembrie 2009. Daca nu, facem teste pe Gran Turismo PSP, care va fi lansat pe 1 Octombrie 2009.

  4. #4 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Eu unu astept cu nerabdare Uncharted 2 si GT 5...iubesc seria Gran Turismo...le am pe toate incepand de la Gran Turismo 1 pt PSX pana la GT 4 care era pt Ps2 iar Prolugue l-am jucat si l-am dat, dar o sa vina 5-ul

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Despre Uncharted 2 se vorbeste ca ar fi deja finalizat (si ca se lucreaza doar la multiplayer si mici tweak-uri)... asa ca nu ne asteptam la intarzieri. Pt. GT5 nu pot sa bag mana in foc insa. SingStar-urile le astept cu placere

  6. #6 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ma asteptam sa iasa anul asta. Nu de alta, dar nu cred ca mai exista pe lista alt titlu exclusiv PS3 de o asa avengura sa fie asteptat in acea perioada.

    Singstar MJ ? ... Wow, se pare ca este adevarat, cel mai iubit si cel mai uitat artist de pe planeta. Vinde mai mult mort, decat a vandut el viu. Foarte trist. Dar nu cred ca voi putea juca jocul acela. Imi place Singstar, dar cred ca se exagereaza cu MJ. ... Singstar Elvis unde este ? 2Pac ? ...

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Elvis a avut deja vre-o 5 aparitii in SingStar... problema lui e ca "nu mai e la moda". Pe cand MJ, ca place sau nu, detine inca titlul pentru "cel mai bine vandut album", "cel mai mult timp pe locul 1 in topuri", etc... Vezi aici: Records and achievements of Michael Jackson - Wikipedia, the free encyclopedia pentru mai multe detalii.

  8. #8 SP
    Member Payutzu's Avatar
    misto ,dar pt. toti care vor sa is ia Unharted 2 si nu au Uncharted Drake's Fortune ,adica uncharted 1 mai bine nu ca sigur nu mai intelegi nimic pentru ca jocu e bazat pe poveaste gasiri lui El Dorado ce mai Mare comoara din lumen si 2-ul este dupa gasire lui El Dorado cautand alta comoara

  9. #9 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Payutzu View Post
    misto ,dar pt. toti care vor sa is ia Unharted 2 si nu au Uncharted Drake's Fortune ,adica uncharted 1 mai bine nu ca sigur nu mai intelegi nimic pentru ca jocu e bazat pe poveaste gasiri lui El Dorado ce mai Mare comoara din lumen si 2-ul este dupa gasire lui El Dorado cautand alta comoara

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Payutzu View Post
    misto ,dar pt. toti care vor sa is ia Unharted 2 si nu au Uncharted Drake's Fortune ,adica uncharted 1 mai bine nu ca sigur nu mai intelegi nimic pentru ca jocu e bazat pe poveaste gasiri lui El Dorado ce mai Mare comoara din lumen si 2-ul este dupa gasire lui El Dorado cautand alta comoara

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Singstar Michael Jackson....alti ratati care vor sa profite de pe moartea lui. nu ar trebuie cumparat de nimeni jocu asta, sa se invete toti minte sa nu mai incerce sa scoata bani de pe moartea lui. mi s-a facut scarba numai pt ca am aflat aceasta stire....

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvanrazy: sa nu fim prea rai totusi. Faptul ca unii profita nu inseamna ca nu mai putem asculta (sau canta) melodiile favorite. Si oricum, partea cu profitul este cu dus si intors. Michael are nenumarate fonduri de ajutorare (case de copiii, spitale, etc.)... si din cate stiu prin testament a lasat ca averea sa fie impartita intre acele fonduri si copiii sai. Prin urmare, platile pentru drepturi de autor, daca nu-l mai pot ajuta pe el... ajuta mai departe. At least i hope so...

  13. #13 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    MonkY, ai dreptate, insa intr-o prea mica masura. de ex, dintr-un album vandut cu app 20$, el primea app 0.2 $. gandeste-te car s-ar primi pt asta. de ascultat, avem toti muzica lui si o putem asculta oriunde, oricum, fara sa le umplem buzunarele celor care vor sa profite de moartea lui.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 are data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 15-11-2010, 13:59
  2. Data de lansare pentru Gran Turismo 5 By naz in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 18-08-2010, 17:55
  3. Replies: 6 Last Post: 16-06-2010, 11:51
  4. Zvon: Data de lansare pentru Gran Turismo 5 By erik95 in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 30-04-2010, 13:14
  5. Gran Turismo 5 primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-09-2009, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts