Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: PlayStation 4 vine in varianta alba impreuna cu Destiny

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    PlayStation 4 vine in varianta alba impreuna cu Destiny

    O spun cinstit: nu-mi place albul! Insa cunosc cativa gameri care ar plati dublu sau triplu pentru a-si achizitiona consola favorita in varianta alba! Well, de la E3 2014 au venit vesti bune pentru ei. Sony va pune la vanzare un bundle PS4 alb (cu HDD standard de 500GB), cu un gamepad DualShock 4 alb si care va contine si jocul Destiny. Totul incepand cu 9 Septembrie 2014. Din pacate nu avem pretul final, insa zvonurile spun ca va pastra acelasi pret cu varianta bundle neagra. Mai jos aveti si o imagine (care spune mai mult decat 1000 de cuvinte, nu?)
    Attached Images Attached Images playstation4_white.jpg

  2. #2 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    In afara de Uncharted 4, asta e cea mai buna veste Sony de azi noapte

  3. #3 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vând PS4 NEGRU!

    Clar il vreau, m-am saturat de negru pe toate device-urile.

  4. #4 SP
    Member Snake's Avatar
    Pe roz nu iese?

  5. #5 SP
    Junior Member pitagora's Avatar
    E sexy

  6. #6 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Attached Images Attached Images screen-shot-2014-06-11-19.23.13.png

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    iry, daca aia iti place, de asta o sa fii indragostit instantaneu (white PS4 next to white DS4 & white headphones)!
    Attached Images Attached Images whiteps4_and_accesories.jpg

  8. #8 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    No comment

  9. #9 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    In sfarsit stiu si eu cand imi iau PS4 din nou. Sper sa fie si ceva revizuit hardware sa nu se mai incalzeasca atat de tare.
    Sper sa apara tot in septembrie consola fara joc pe alb. Altfel ma vad obligat sa iau bundle-ul cu Destiny.

  10. #10 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    iry, daca aia iti place, de asta o sa fii indragostit instantaneu (white PS4 next to white DS4 & white headphones)!
    Bine ca nu m-am grabit
    uploadfromtaptalk1402511081054.jpg

  11. #11 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mbon, acum eu vin si zic ca il vreau pe rosu impreuna cu toate accesoriile. A fost si la PS3. Atunci il schimb. Sper doar sa vanda maneta alba separat.

  12. #12 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Interesant și acel DS 4 Camo
    White PS4 + New Controllers (E3 2014):

  13. #13 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Mbon, acum eu vin si zic ca il vreau pe rosu impreuna cu toate accesoriile. A fost si la PS3. Atunci il schimb. Sper doar sa vanda maneta alba separat.
    O sa fie si maneta separata. Pe amazon.com apare la pre-order cu valabilitate din 31.12.2014.
    Amazon.com: DualShock 4 - White: PlayStation 4: Video Games

  14. #14 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ce frumos arata pe alb

  15. #15 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Mie controller-ul mi se pare foarte frumos si elegant, insa consola in sine nu mi-o pot imagina decat neagra.

  16. #16 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Au precizat daca va fi o editie limitata sau nu, deoarece nu mai tin minte de la conferinta?
    Prin limitata, ma refer sa fie disponibila doar pentru Destiny si sa fie comercializata exclusiv in accea perioada.

  17. #17 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Când am urmărit conferința am înțeles ca vine în ediție limitata doar cu Destiny

  18. #18 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Au zis ca pentru America de Nord va fi doar bundle cu Destiny. In Europa va veni si consola alba simpla. Insa nu au anuntat cand.

  19. #19 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Beautiful! Finally a good reason to buy it earlier than 2015!

  20. #20 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Au zis ca pentru America de Nord va fi doar bundle cu Destiny. In Europa va veni si consola alba simpla. Insa nu au anuntat cand.
    Citeste comunicatul Sony Romania
    http://ro.playstation.com/news-and-f...014/index.html
    În cadrul conferinţei au fost anunţate şi mai multe bundle-uri de Destiny:

    •Bundle-ul Destiny Limited Edition Glacier White PS4, disponibil de pe 9 septembrie la preţul recomandat de 439.99 Euro, care include o ediţie limitată a consolei PS4, Glacier White, cu capacitate de stocare de 500 GB, jocul Destiny dezvoltat de Activision şi Bungie, alături de 1 lună de abonament gratuit la serviciul PlayStation®Plus.
    •Bundle-ul Destiny Limited Edition Jet Black PS4, disponibil de pe 9 septembrie la preţul recomandat de 439.99 Euro, care include o consolă PS4 jet black, cu capacitate de stocare de 500 GB, jocul Destiny dezvoltat de Activision şi Bungie, alături de 1 lună de abonament gratuit la serviciul PlayStation®Plus.
    •Bundle-ul Destiny Limited Edition Piano Black PS3, disponibil de pe 9 septembrie la preţul recomandat de 299.99 Euro, care include o consolă PS3, cu capacitate de stocare de 500 GB şi jocul Destiny dezvoltat de Activision şi Bungie.
    LE: http://www.game.co.uk/en/m/white-pla...24&catGroupId=

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 16 Last Post: 01-02-2014, 11:28
  2. Risen 2 vine si in varianta Collector's Edition By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-02-2012, 21:07
  3. Replies: 11 Last Post: 02-06-2010, 15:36
  4. Wipeout HD vine si in varianta retail By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 16-09-2009, 22:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts