Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 28

Thread: Imagini noi din God Of War III

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Imagini noi din God Of War III

    Primul joc din seria God of War a fost lansat pe 22 martie 2005 pe PS2 bucurandu-se de un succes imens atat printre gameri cat si printre critci, primind titlul de "Game of the Year". Cel de-al doilea joc din serie a fost lansat pe 13 martie 2007 tot pe PS2, iar un an mai tarziu a aparut si pe PSP God of War: Chains of Olympus. God of War III a fost anuntat pentru prima oara printr-un teaser la E3 din 2008 si se asteapta ca data de lansare sa fie anuntata la E3 din acest an. Toata lumea se asteapta ca acest joc sa fie unul dintre cele mai bune jocuri din istorie cu o grafica uimitoare, cu un gameplay solid si un storyline captivant. GoW III este si unul dintre cele mai asteptate jocuri pentru PS3. Astazi au fost lansate cateva screenshots din joc. Ce parere aveti? Eu unul cred ca acest joc sa o sa "rupa" tot in 2010 .

    Part I
    Attached Images Attached Images zn634p.jpg standeewallpaperhdb.jpg rjp1ya.jpg 9gwtwx.jpg 142bpm1.jpg 126cm4h.jpg 10pn5p4.jpg 28atjk8.jpg 23uw6u.jpg 30vkrbr.jpg 11vgl76.jpg 14ec4z8.jpg

  2. #2 SP
    The Insane One Telperion's Avatar
    poti sa fii sigur ca o sa rupa tot mr. kratos is back and he's mad
    nice screens

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    part II
    Attached Images Attached Images zn8m5y.jpg 10omzpl.jpg 24dn1bk.jpg efpfso.jpg ketgeh.jpg 2vv16s6.jpg 2yyqlah.jpg 2hn46px.jpg 2njld93.jpg wmc6jn.jpg

  4. #4 SP
    Member octav's Avatar
    super.cand apare?

  5. #5 SP
    Member faby_67's Avatar
    Can't Wait Anymore

  6. #6 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Extraordinar doamne arata super ..off...pacat ca nu o sa apara pe ps2 ..mare dezamagire

  7. #7 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Super,deabea astept.O sa incerc sa termin orice alt joc pana la aparitia lui,si sa-i dedic cat mai mult timp posibil cand voi pune mana pe el.

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    super.cand apare?
    Nu citesti stirea inainte sa intrebi?
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    God of War III a fost anuntat pentru prima oara printr-un teaser la E3 din 2008 si se asteapta ca data de lansare sa fie anuntata la E3 din acest an.

  9. #9 SP
    Member Xbox's Avatar
    1.Cand o sa apara jocul asta o sa imi iau ps3
    2.Nu are cum sa apara pt xbox pt ca jocul e cumparat de sony (din cate stiu )
    3.NU NU APARE PE PS2

  10. #10 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Amazing ...Inca o treaba bine facuta din partea celor de la Sony....oare cand se vor mandri si cei de la Microsoft cu asemenea exclusivitati...

  11. #11 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Sunt foarte entuziasmat dar pesimismul imi spune k o sa dea bara Sony cu asta, deci primul a fost grozav, al doilea mult mai reusit si al treilea care o sa schimbe platforma si toatea alea se vrea si mai bun, poate o sa se intample ca RE5 care nu s-a ridicat la standardele impuse de RE4 sau poate o sa fie excelent, oricum din cate vad din screenshoturi ele arata bine dar sunt cateva probleme de grafica, cred k din cauza k este inca in development, oricum ar fi pana la urma bun sau rau asta o sa fie motivul pentru care o sa trec si eu le generatia actuala de console, momentan am un PC bunicel si un PS2.

  12. #12 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Stai linistit ca o sa rupa tot in 2010 cand se va lansa....Gta 4 o sa fie mic copil pe langa el la vanzari....

  13. #13 SP
    Member St Mael's Avatar
    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    oare cand se vor mandri si cei de la Microsoft cu asemenea exclusivitati...


    Fara cuvinte.

  14. #14 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Arata bine. Va fi unul dintre cele mai bune jocuri de PS3

  15. #15 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Arata super chiar. 2010, chiar si finalul lui 2009, presimt ca va fi FULL OF AWSOMENESS!!!

  16. #16 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    damn you sony ! e prea grea asteptarea cand ai parte de asa poze... sunt fan al seriei si abia astept partea a 3-a, care sunt sigur ca nu are cum sa dezamageasca. eu auzisem un zvon ca se lucreaza la o varianta si de ps2. va dati seama ca nu va fi acelasi motor grafic ca in GoW 3, dar e bine pentru posesorii ps2. abia astept !

  17. #17 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Tu nu iti dai seama ca PS2 nu va suporta acest joc??? O sa fie mare concurenta pt God Of War 3..vin din spate Dante's Inferno si Darksiders Wrath Of War...

  18. #18 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    Tu nu iti dai seama ca PS2 nu va suporta acest joc??? O sa fie mare concurenta pt God Of War 3..vin din spate Dante's Inferno si Darksiders Wrath Of War...
    You gotta be joking ! Nu cred ca se va intampla vreodata ca aceste jocuri sa intreaca vreodata seria God of War si nu o spun doar in calitate de fan al seriei !

  19. #19 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Sa speram Ca va "rupe" tot.Sunt fan god of war dar dupa cum am asteptat Resident Evil 5 cat si GTA IV se pare ca baietii pun accentul pe grafica si pe online.Dupa articolele care la am citit creatorul jocului numai participa in aceasta noua serie,ramane totusi de vazut.Till then i'll chew my nails

  20. #20 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by St Mael View Post


    Fara cuvinte.

    Fiecare consola are exclusivitatile ei , fiecare joc best seller specific fiecareia avand cate ceva special!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Noi screenshots si artworks din God of War 3 By MonkY in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 29-06-2009, 11:52
  2. God of War III - noi detalii By SpitFire in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 13-02-2009, 21:50
  3. Noi imagini din Fallout 3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 09-10-2008, 12:02

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts