Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Rockstar North se pregatesc pentru un joc nou?

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Rockstar North se pregatesc pentru un joc nou?

    Rockstar North Ltd. este o companie care se ocupa cu dezvoltarea jocurilor, cu sediul in Edinburgh, Scotland, UK. Este o parte a companiei Rockstar Game care este detinuta de Take-Two Interactive. Rockstar North este cunoscuta datorita francizei Grand Theft Auto, care a avut parte de un succes imens printre gameri. Ultimul proiect al companiei a fost GTA IV si DLC-ul pentru Xbox 360, The Lost an Damned. Recent Rockstar North a publicat cateva anunturi potrivit carora cauta progamatori cu experienta pe platformele PS3 si Xbox 360, incercand sa acopere cateva arii de dezvoltare a unui joc, de la animatia personajelor pana la desingnul de siteuri. Se pregatesc cei de la Rockstar North de un nou joc GTA? Unii cred ca este vorba de un nou joc Manhunt. Nu putem decat sa asteptam si sa vedem despre ce este vorba.

    Anunturile publicate de RN:EDGE JOBS | Edge Online
    Attached Images Attached Images stireeee.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Un nou Gta sau un nou DLC... Sper sa fie un nou Gta, si sper sa-l faca pe mai multe DVD-DL.

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ori este un DLC nou pentru GTA4 desi au cam scos 2 pana in prezent ar fi cam devreme un al 3-lea.. Ori este pentru PSP un nou GTA.

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by lordsince View Post
    Ori este un DLC nou pentru GTA4 desi au cam scos 2 pana in prezent ar fi cam devreme un al 3-lea.. Ori este pentru PSP un nou GTA.
    Din stire reiese ca e vorba de un joc pentru PS3/X360. Pana acum a fost un singur DLC.

  5. #5 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    eu cred ca e un manhunt nou

  6. #6 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Doar "The Lost and the Damned" a fost? Parca am mai auzit ceva de inca un dlc.. o sa caut sa vad.

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by lordsince View Post
    Doar "The Lost and the Damned" a fost? Parca am mai auzit ceva de inca un dlc.. o sa caut sa vad.
    Se crede ca acum lucreaza la al doilea

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Se crede ca acum lucreaza la al doilea
    Citisem intr-o revista recent. Inseamna ca asta citisem ca se va lansa.. am ramas cu impresia gresita ca sunt scoase deja 2 dlc-uri.

  9. #9 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Eu cred ca se lucreaza la ,LA NOIRE

  10. #10 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Hopefully a new GTA .

  11. #11 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Nici o sansa ca sa fie un nou GTA....nu prea vad ce rost o sa aiba daca scot asa GTA dupa GTA....Eu zic ca o sa fie LA NOIRE

  12. #12 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    Nici o sansa ca sa fie un nou GTA....nu prea vad ce rost o sa aiba daca scot asa GTA dupa GTA....Eu zic ca o sa fie LA NOIRE
    Copile, ti-ai mai exprimat odata punctul de vedere cu 2 posturi de mai sus. Acesta este un forum, pe un forum se poarta discutii, nu se face chat. Te rog, poarta-te ca atare.

  13. #13 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ma, astia au luat toate mafiile la rand, urmeaza un GTA cu mafia italiana lol

  14. #14 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Se crede ca acum lucreaza la al doilea
    Nu se crede, chiar lucreaza.

    "Details on 2nd episode of GTAIV downloadable content coming soon."

    Rockstar Games (RockstarGames) on Twitter

  15. #15 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ...Recent Rockstar North a publicat cateva anunturi potrivit carora cauta progamatori cu experienta pe platformele PS3 si Xbox 360, incercand sa acopere cateva arii de dezvoltare a unui joc, de la animatia personajelor pana la desingnul de siteuri...
    din cate stiu,la noire este exclusiv pentru ps3.la fel si DLC-urile pentru gta4,exclusiv x360.so i hope for a new gta .

  16. #16 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Am zis si eu mai sus dar nimeni nu m-a bagat in seama.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Un nou joc Crackdown pentru Xbox One By paunstefan in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 10-06-2014, 15:01
  2. Un nou joc exclusiv pentru PS4: Without Memory By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 04-06-2014, 11:24
  3. Ignition a anuntat un nou joc pentru PSN si XBL By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 02-03-2010, 18:38
  4. Noul joc de la Rockstar Games By G3ox in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 08-05-2009, 15:28
  5. Replies: 15 Last Post: 07-03-2009, 01:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts