Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Sony anunta un PS4 silver!

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Sony anunta un PS4 silver!

    La conferinta de presa de la Tokyo de acum cateva zile, Sony si Square Enix au anuntat Dragon Quest Heroes pentru Playstation 4. Seria a avut pana acum un succes fantastic in Japonia, iar acesta este primul joc nou din serie pentru PS4. Datorita titlurilor putin interesante pentru niponi, PS4 s-a vandut sub asteptari in tara proprie. Noul Dragon Quest Heroes pare a fi raspunsul Sony pentru vanzarile slabe iar acestia se asteapta la un boost al vanzarilor considerabil in urma lansarii acestui bundle. Consola a primit un strat gri metalizat de vopsea, impreuna cu mascota Slime din Dragon Quest. Controller-ul vine si el in aceasi culoare precum consola. Momentan bundle-ul a fost anuntat doar pentru Japonia. Lansarea va avea loc in 2015, atat pentru PS4, dar si pentru PS3.

    Care va place mai mult, cea alba cu Destiny sau cea gri cu Dragon Quest?
    Attached Images Attached Images playstationlogogrey.jpg

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cam asa arata:
    Attached Images Attached Images 1409610347-5.jpg metal_slime_ps4.0.jpg

  3. #3 SP
    Banned Templier's Avatar
    cum arata in poza oficiala si cum arata in realitate. e marfa in poza dar in realitate e f naspa, parca e acoperita cu aurolac

  4. #4 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Arata oribil Zici ca-i chinazarie fake luata din targ

  5. #5 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nici mie nu-mi place. Varianta fezabila pentru negru este albul. In afara de aceste doua non-culori, nu vad o alta culoare pentru un obiect care ar trebui sa stea langa TV si sa nu faca un contrast foarte mare cu acesta.

  6. #6 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Contrast mare? Rosu! PS3-ul meu rosu arata chiar bine langa TV-ul negru. Sa vedem si PS4 rosu.

  7. #7 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu nu as putea pune o consola rosie pe o masa din lemn / sticla langa un TV negru. Cred ca e vorba de gusturi. Dar e ok sa se faca in cat mai multe culori, sa avem de unde alege .

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tempplier View Post
    cum arata in poza oficiala si cum arata in realitate. e marfa in poza dar in realitate e f naspa, parca e acoperita cu aurolac
    Unde l-ai văzut in realitate?
    Eu astept si o consola Skittles

  9. #9 SP
    Banned Templier's Avatar
    in realitate ma refer la poza din stanga pusa de tudyniuz ca aia din dreapta e facuta in studio foto profi, acasa la mine s-ar putea sa arate ca in prima poza

  10. #10 SP
    Member lucas22010's Avatar
    si manelele are fanii ei

  11. #11 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Zici ca e data cu bronz

  12. #12 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by Daghiu98 View Post
    Zici ca e data cu bronz
    Da, pare a fi vopsita pe RCA ieftin !

  13. #13 SP
    Junior Member Metaf's Avatar
    Putin cocalara culoarea

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Contrast mare? Rosu! PS3-ul meu rosu arata chiar bine langa TV-ul negru. Sa vedem si PS4 rosu.
    Pune si tu o poza, sa vedem si noi cum arata

  15. #15 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Momentan am dus TV-ul la garantie pentru probleme specifice plasmelor. Deocamdata nu prea am la ce sa fac poza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 6 Last Post: 14-02-2015, 23:49
  2. Replies: 25 Last Post: 27-03-2014, 23:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts