Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 48

Thread: Noul Need for Speed va fi anuntat in cateva zile!

  1. #21 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by Smara View Post
    Eu as prefera un joc in care tuning-ul sa fie cat mai diversificat, iar masinile sa fie cat mai ,,pamantene,,
    Serios, m-am saturat de super-ultra-mega cars in genul :Ferrari, Pagani Zonda, Koenigsegg...etc. Vreau sa joc cu Toyota, Mazda, Honda, Volkswagen, BMW, Mercedes, Renault, Mitsubishi, Corvette, Ford, Citroen, Alfa Romeo, lista poate continua...Vreau sa iau o masina de serie pe care sa o pot modifica asa cum cred eu , iar modificarile sa conteze cu adevarat in cursa.
    Ma rog, vom vedea...insa nu trag mari sperante.
    +1... de cand au aparut "supercar"-urile, NFS-ul a decazut extrem de mult.


    AlexB

  2. #22 SP
    Junior Member paul_blackstar's Avatar
    Eu visez sa readuca local multiplayer,dar sunt sigur ca visez degeaba.

  3. #23 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    100% visezi degeaba.

  4. #24 SP
    Member Melo's Avatar
    Ultima poza postata pe twitter-ul oficial. Pare a fi un Porsche 911(933).
    Attached Images Attached Images 11113965_433853830107990_2483987919066752616_o.jpg

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Este o imagine dintr-un trailer CGI.

  6. #26 SP
    Member Melo's Avatar
    Din trailer-ul care va aparea maine.

  7. #27 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dap. Logic. Dar speram sa arate ceva in-game...

  8. #28 SP
    Member b615dub's Avatar
    Picaturile si condensul revin glumeam.

    Eu deja sunt extrem de multumit de aceasta veste avand in vedere ca in anunt este vorba de cei de la Ghost Games. Cum am spus sper ca aceasta pauza de 1 an sa fie bine venita.

    No more cops and rubbers (sa speram)

  9. #29 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #30 SP
    Member Melo's Avatar


    Need for Speed Returns in an Action Driving Experience That Unites the Culture of Speed | EA Press Room

    Numele e Need for Speed si atat, e reboot. Nici mie nu imi place ca o sa fie politie, macar sa nu fie ca in Rivals, de mergeai doi metri si deja erai urmarit. Daca implementeaza politia ca-n primul Most Wanted, e ok.

  11. #31 SP
    Junior Member CatalinTwist3R's Avatar
    Mie imi place ca e u politie, dar vorba lui Melo, sa nu fie exagerat, sa faci un sfert de cursa si sa inceapa sa te urmareasca politia. Se numeste doar Need for Speed, dar se pare ca se pune mult accent pe customizare ca si in Underground. Astept sa vad un gameplay la E3 peste 3 saptamani, teaser-ul asta a fost doar pentru hype.

  12. #32 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    OMG ce mizerie ordinara. Anunt de cateva zile pentru un teaser de la un trailer care va aparea intr-o luna. Penibil...

  13. #33 SP
    Member Melo's Avatar
    Cateva imagini.
    Attached Images Attached Images 2870382-01_nfs_announce.jpg 2870383-02_nfs_announce.jpg 2870386-04_nfs_announce.jpg 2870387-05_nfs_announce.jpg 2870388-06_nfs_announce.jpg 2870389-07_nfs_announce.jpg

  14. #34 SP
    Member b615dub's Avatar
    @razvan, pai astai rolul teaser-ului. Sa astepti cu nerabdare trailer-ul ca apoi sa fi dezamagit

    Partea buna, inca n-a aparut vreun avion Bugatti, Pagani etc.

  15. #35 SP
    Junior Member CatalinTwist3R's Avatar
    @b615dub Sa speram ca nici nu apare vreun Bugatti, sau daca e sa fie ca ultima masina de obtinut din joc, ca un premiu. Asa cum era la Most Wanted-ul din 2005, prima masina pe care o castigai era un VW Golf si incet incet a mai crescut nivelul pana la un Corvette, apoi un Lamborghini si in final M3 GTR, astea fiind singurele hypercar-uri din joc. Asa ar fi frumos sa fie si noul Need for Speed: sa nu lipseasca hypercar-urile, dar sa fie putine si obtinute greu.

  16. #36 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dacă le spui ăstora de la EA că unele mașini să fie greu de obținut, o să umple jocul de microtranzactii si alte bălării de genul.

  17. #37 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Eu sunt fericit deocamdata ... sper sa nu isi bata joc de el.

  18. #38 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Macar tu fanul Porsche sa fii fericit! Ca licentierea marcii Porsche catre alti publisheri in afara de EA nu cred sa vad vreodata
    In alta ordine de idei pot spune ca mi-a placut ce am vazut. Speram sa vedem gameplay la E3.

    PS sper ca la E3 sa anunte EA Games ca jocul va fi disponibil "doar" pe EA Access

  19. #39 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu le da ideei , deja Timed Exclusive DLCs si Early Acces sunt destul de greedy

  20. #40 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Macar tu fanul Porsche sa fii fericit! Ca licentierea marcii Porsche catre alti publisheri in afara de EA nu cred sa vad vreodata
    In alta ordine de idei pot spune ca mi-a placut ce am vazut. Speram sa vedem gameplay la E3.

    PS sper ca la E3 sa anunte EA Games ca jocul va fi disponibil "doar" pe EA Access
    Cu alte cuvinte vrei sa fie exclusiv pe Xbox One si sa ne forteze si pe restul sa ne achizitionam "EA Access"?


    AlexB

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Replies: 2 Last Post: 04-08-2011, 12:09
  3. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11
  4. Noul joc MGS va fi anuntat in cateva saptamani By istrategie in forum Console News
    Replies: 28 Last Post: 16-01-2009, 22:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts