Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: ZombiU vine pe PS4 si Xbox One!

  1. #1 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

    ZombiU vine pe PS4 si Xbox One!

    Daca pana acum jocurile de PS4 si Xbox One ajungeau sa fie portate pe consola Nintendo WiiU, avem in sfarsit efectul de bumerang! Developerii din cadrul Ubisoft lucreaza la portarea jocului ZombiU pentru PS4 si Xbox One. Asta este in mare parte datorat vanzarilor "excelente" pe care le-a avut jocul. Este asteptat ca aceasta stire sa fie confirmata in cursul conferintei Ubisoft de la E3. Daca pana acum aparuse zvonul conform caruia Ubisoft lucra la o continuare a jocului, in acest moment este confirmat ca aceasta continuare este anulata. Filmuletul urmator de pe Youtube nu face decat sa agite spiritele in asteptarea conferintei E3. Este cineva interesat de acest joc pentru PS4 sau Xbox One?

    Attached Images Attached Images screen_06tcm4349794tcm1968492.jpg

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt curios daca tot ZombiU se va numi

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Who can say NO to more zombies?

  4. #4 SP
    Junior Member bicepsul's Avatar
    o mare mizerie de joc.

  5. #5 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Zombii astia par sa nu oboseasca niciodata. Mie, care nu sunt mare fan de jocuri cu zombalai, mi se pare ca sunt asa multe jocuri cu zombii ca mi-e si frica sa deschid dulapul...

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Cea mai buna veste din ultima vreme! <3 No amu' mai trebuie DEAD RISING 4 si gata!

  7. #7 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Zombii astia par sa nu oboseasca niciodata. Mie, care nu sunt mare fan de jocuri cu zombalai, mi se pare ca sunt asa multe jocuri cu zombii ca mi-e si frica sa deschid dulapul...
    Ăsta este și o porcărie. Am jucat varianta pentru Nintendo. Un dezastru de proporții biblice.

  8. #8 SP
    Member Joystick's Avatar
    Da....se vede ca jocul este badass , dupa cum se misca si cum arata . Chiar aveam nevoie de acest joc , tocmai se terminase hartia igienica

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    WTH guys? ZombiU e joc de lansare pt. WiiU. Adica din 2012... Pentru ce a vrut sa fie, si-a facut treaba si cred ca a fost unul din putinele titluri mai serioase de WiiU. Nu mai spun ca la un monent dat se vindea cu 20 RON...

  10. #10 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Un preț cam mare 😈

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai mai ca sunteti carcotasi... a fost foarte OK la vremea lui, mai ales cu "tableta" de la WiiU. De fapt, s-ar putea ca fara tableta sa-si piarda din farmec. Oricum, de bine de rau... jocul a avut note dragute pe Metacritic: 77/100.

    Am si eu aceeasi curiozitate... pentru alte console tot ZombiU se va numi?

  12. #12 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    ZombieUbisoft, problem solved

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    'Zombi' for Xbox One rated in Australia, published by Ubisoft ~ Rumored Zombi U port
    Attached Images Attached Images 1434813200-zombiu-art.jpg

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Asta-i! <3 (Zombi U rated in Taiwan as Zombi for PS4 and Xbox One):
    Attached Images Attached Images 7wwcqn.jpg

  15. #15 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

  16. #16 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Macar sa fie 30€ si nu mai mult. Are 3 ani pana la urma si e doar un remaster de pe old gen.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Payday 2: Crimewave vine pe Xbox One si PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 01-03-2015, 09:34
  2. Replies: 15 Last Post: 23-01-2015, 19:51
  3. APB Reloaded vine pe Xbox One si PS4 in 2015 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 11-09-2014, 10:15
  4. GTA V vine pe PS4 si Xbox One! By MonkY in forum Console News
    Replies: 34 Last Post: 16-04-2014, 13:54
  5. Replies: 0 Last Post: 26-08-2012, 17:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts