Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Homefront: The Revolution revine cu noi clipuri

  1. #1 SP
    is the man! trickz's Avatar

    Homefront: The Revolution revine cu noi clipuri

    Printre cele mai interesante jocuri prezentate la Gamescom, in cadrul conferintei Microsoft, as mentiona si Homefront: The Revolution. Continuarea jocului lansat in 2011 ne plaseaza in acelasi univers utopic in care Statele Unite ale Americii au fost ocupate de Marea Republica Koreana. Ne aflam in mijlocul unor tulburari ce vor lansa o noua revolutie. Am adaugat topicului un trailer pre-randat si un clip de gameplay, care mi-au confirmat ca procesul tulbure de development nu a daunat acestui joc, mult amanat. Homefront: The Revolution se va lansa in 2016, pe Xbox One, PS4 si PC. Posesorii de console marca Microsoft vor avea acces preferential la beta-ul multiplayer.

    CG Trailer


    Gameplay Trailer
    Attached Images Attached Images maxresdefault.jpg

  2. #2 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Mi se pare amuzant ca SUA joaca mereu rolul victimei si koreeni, rusii, aia din orientul mijlociu sunt agresorii. Nu ca cei pe care i-am enumerat ar fi niste state model dar mi-ar placea sa joc un joc si sa fiu pus cu cei considerati rai, de exemplu cu nazistii. Totusi, cred ca o sa fie un fps bun, avem parte de arme din sec XXI

  3. #3 SP
    Member Hitman's Avatar
    Si eu as incerca un joc de genul asta

  4. #4 SP
    Member lucian43's Avatar
    ACT nazistii oameni rai prietene?
    nazistii au stiut sa faca "curatenie" in lume... au omorat evrei pana aproape sa le extermine rasa, dar nu au reusit, evreii azi ne conduc lumea, cele mai mari banci din SUA, Europa, mai ales Elvetia si economia intregii omeniri e gestionata de ei, capi ai bilderberg-ului, illuminati si alte grupari masonice care au ca baza acelasi scop, manipulare in masa, control, indobitocire importiva vointei umane, exterminarea religiei si a obiceiurilor noastre, depopularizare si involutie...

    anyway, jocul arata bine, concurenta cu The Division

  5. #5 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Am spus considerati ¨rai¨ am vrut sa scot in evidenta ca noi mereu jucam impotriva rusilor sau nazistilor. sniper elite v2 e cel mai bun exemplu. apropo, nu neg nimic din ce ai scris

  6. #6 SP
    Member Joystick's Avatar
    Eu sunt interesat de partea cu multiplayer, insa am avut probleme pe ps3 .... HomeFront a fost vandut celor de la Crytek iar serverele de online au fost inchise, nu am platit mult insa ma dezamagit faptul ca cei de la crytek nu a redeschis serverele .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Homefront: The Revolution By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 29 Last Post: 13-05-2017, 17:34
  2. Homefront: The Revolution amanat pentru 2016 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 19-03-2015, 16:56
  3. Homefront: The Revolution isi face aparitia By paunstefan in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 06-06-2014, 18:14
  4. Replies: 0 Last Post: 02-06-2014, 23:56
  5. Replies: 14 Last Post: 13-08-2013, 15:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts