Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Destiny Beta e acum "open for everyone"!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Destiny Beta e acum "open for everyone"!

    In cazul in care nu ai fost suficient de norocos incat sa prinzi sutele de coduri pentru Destiny Beta Access care au circulat pe forum si nu ai de gand sa faci preorder doar pentru acest lucru, well... don't worry! Bungie s-a gandit la tine si incepand de azi oricine doreste sa incerce beta-ul o poate face fara niciun fel de cod. Tot ce trebuie sa faci este sa mergi in marketplace-ul aferent (pentru platformele PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 si Xbox One) si sa downloadezi Destiny Beta (atentie insa, vorbim de un download semnificativ, de peste 8GBytes).

    Mai mult, Bungie promite si un "special reward" pentru cei care joaca Beta-ul in data de 26 Iulie... un reward pe care il vor primi in varianta finala a jocului in Septembrie. Have fun si va astept pe threadul dedicat: http://www.consolegames.ro/forum/f60...67465-destiny/.

    Sursa: Bungie : News
    Attached Images Attached Images destiny_beta.jpg

  2. #2 SP
    Member popteodor's Avatar
    "To earn your reward, play the Destiny Beta on Saturday, July 26th at 2pm PDT (9pm GMT)," ca sa avem o ora mai exacta.

    See you online .

  3. #3 SP
    Junior Member ZeroSkat's Avatar
    00:00 ora locala.

  4. #4 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    da, tot la 00:00 a inceput si Iron Banner data trecuta. asta e noaptea dintre sambata spre duminica (ca poate nu e clar pentru toata lumea).

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Anul 2014, ca sa fie 100% sigura toata lumea, da?

  6. #6 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    5,5 GB pe PS3 . Se instaleaza acum, abia astept sa joc.

  7. #7 SP
    Member popteodor's Avatar
    Sunt curios ce rewards o sa fie.
    Sper sa fie ceva mai serios, nu doar embleme ...

  8. #8 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Atunci de ce naiba ne-au fu... cu keyurile alea ? Intai ba era exclusiv la pre order , dupa ba o sa aiba acces si cei cu PS+ iar dupa au dat coduri in prostie iar acum e open beta...

  9. #9 SP
    Member popteodor's Avatar
    Poate nu a intrat suficienta lume ca sa testeze load-ul ....

    Parca luni am intrat in joc in timpul maintenance-ului si am fost pus intr-un queue de 65000 de useri.

  10. #10 SP
    Member pufy's Avatar
    Stiti cumva pe 27.07.2014 la ce ora se incheie beta-ul ?

  11. #11 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Atunci de ce naiba ne-au fu... cu keyurile alea ? Intai ba era exclusiv la pre order , dupa ba o sa aiba acces si cei cu PS+ iar dupa au dat coduri in prostie iar acum e open beta...
    A fost de la un bun inceput o strategie de marketing si bine planuita.Cei de la Activision , s-au gandit ca e mai avantajos sa faca mai intai varianta beta pentru a face cat mai multa reclama jocului,si implicit sa obtina banii in avans cu ajutorul acelor anunturi siretlice. Apoi ca sa faca mai multa reclama jocului,cu cateva zile inainte de a se inchide beta,indiferent daca vanzarile au fost bune sau rele,compania ofera publicului accesul deplin la beta.Totusi ma intreb,oare vor reusi cei de la Activision sa recupereze cei 500 milioane de dolari investiti?Ma indoiesc ca informatia legata de suma investita este reala.Jocul nu e atat de complex si inovator incat sa justifice suma cheltuita iar daca informatia e reala,dupa toate probabilitatile ,deficitul va fi maricel.

  12. #12 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Wow, ne dau voie sa ne jucam 2 zile cat sa ne faca pofta. Ma %$# pe strategia lor de marketing. Nici nu apuci sa te obisnuiesti cu jocul ca deja gata. Astepti o luna si ceva, timp in care iti trece si cheful.

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Marinake, iti ia cateva ore sa faci MAX LEVEL (8) pe un caracter... deci 2 zile e mai mult decat suficient. In plus, daca vroiai mai mult, gaseai tone de free codes pt. Beta

  14. #14 SP
    Junior Member Bogdan91's Avatar
    Chiar destul de bine implementata partea de MMO. Cred ca e genial in coop

  15. #15 SP
    Member Hansel31's Avatar
    jocul merita fiecare banut! foarte foarte tare gandit jocu.. era misto daca puteai sa vezi caracterul ca in oras 3rd person si sa nu fie fps pe front . deja astept sa apara versiunea finala sa vad restul de misiuni si sa cresc in lvl

  16. #16 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Fireteam e un fel de ghilda? si mai e o chetie se pot face toate misiuniile co-op numa daca sunteti in grup (in afara de strike missions) ca erau fazele alea cand eram cu inca 2 langa mine si am intrat in "dead zone" sau cum se numea zona aia cand e boss fight si numa eu am reusit sa intru restu au disparut. dupa ce m-am jucat o vreme jocu e bun dar parca mai lipsesc niste elemente . Eu sper sa nu fie foarte repetitiv ca o sa se plictiseasca lumea foarte repede de el. Desi l-am jucat in beta nu o sa-l joc chiar de la lansare ca inca nu sunt 100% sold cum ar zice americanu o sa astept cateva zile dupa niste reviews.

    P.S. am auzit niste zvonuri ca jocu e e un plan de 10 ani deci o sa fie multe chestii de inplementat

  17. #17 SP
    Junior Member Metaf's Avatar
    Baietii de la Bungee au in spate experienta Halo, va fi un titlu rafinat.

    Cat despre Activision, sunt baieti unsi cu toate alifiile, la fel cum sunt si cei de la departamentul lor de marketing (si da, nimic nu este intamplator, chiar daca pare usor haotic).
    O sa traga de acest titlu / franciza atat de mult cat se poate (poate va fi intr-adevar 10 ani).
    Un argument in acest sens fiind si bugetul urias (probabil un buget similar cu al unei tari mai sarace, dar asta este o alta discutie).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 12-09-2012, 10:41
  2. "Cateva" informatii noi despre Gears of War 3 Beta By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 03-03-2011, 20:20
  3. Imi lipseste butonul "open UMD" By Sc0rp10 in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 12 Last Post: 27-10-2008, 23:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts