Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Call of Duty: Black Ops III se prezinta in mod oficial!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Call of Duty: Black Ops III se prezinta in mod oficial!

    Call of Duty: Black Ops III are loc intr-un viitor marcat de razboi in care isi face aparitia un nou tip de soldat Black Ops si in care linia de demarcatie dintre propria noastra umanitate si tehnologia militara de ultima ora in materie de robotica este din ce in ce mai vaga. Campania single-player este in mod special dezvoltata pentru co-op cu patru personaje si rejucabilitate. Jucatorii vor avea parte de momente unice, caracteristice seriei Call of Duty, ce au loc in locatii exterioare imense care permit o multitudine de strategii. In plus, toti jucatorii isi vor putea personaliza experienta de joc, de la arme si arsenal la abilitati si costume, toate datorita sistemului de progresie existent care mentine interesul viu pentru acest mod de joc.

    Odata cu Black Ops III, Treyarch aduce in multiplayer o noua modalitate de deplasare bazata pe miscari ce pot fi inlantuite intr-un mod fluid, precum thrust jump, slide si wall run. Acestea permit jucatorilor sa se deplaseze cu abilitate prin mediul inconjurator, avand in acelasi timp control complet asupra armei din dotare. Hartile sunt special adaptate pentru aceasta noua modalitate de deplasare, dar permit in acelasi timp jucatorilor sa apeleze in paralel si la cea traditionala.

    Niciun joc Treyarch nu ar putea fi complet fara Zombies, un joc in sine cu o poveste proprie, separata de tot ceea ce se afla in celelalte moduri de joc. Black Ops III Zombies este cel mai ambitios mod Zombies de pana acum, cu un sistem de progresie separat ce impulsioneaza rejucabilitatea, cea mai importanta caracteristica pe care jucatorii acestui mod o asteapta si la care spera.

    Jocul se va lansa pe 6 Noiembrie 2015 pe urmatoarele platforme: PlayStation 4, Xbox One si PC.

    Sesiunea beta pentru Call of Duty: Black Ops III va fi disponibila tuturor celor care vor efectua o precomanda pentru una din platformele de mai sus prin intermediul partenerilor oficiali Activision Publishing in Romania.

    Mai jos aveti trailer-ul oficial iar pentru mai multe detalii (si imagini) va astept pe threadul dedicat.

    Attached Images Attached Images cod_black_ops_street-battle.jpg

  2. #2 SP
    Member toto's Avatar
    Speram ca macar anul acesta sa scap de un nou Call of Duty SF-istic , existau zvonuri despre un World at War , speram la o noua atmosfera de WWII , sincer sunt cam dezamagit , atat de joc , cat si de trailer !

  3. #3 SP
    Junior Member itachi72's Avatar
    din mana i se face arma asa se intampla si in deus ex
    http://www.pcgamer.com/call-of-duty-...pecs-revealed/

  4. #4 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Odata cu Black Ops III, Treyarch aduce in multiplayer o noua modalitate de deplasare bazata pe miscari ce pot fi inlantuite intr-un mod fluid, precum thrust jump, slide si wall run.
    Titanfall Black Ops III

  5. #5 SP
    Member Joystick's Avatar
    Nimeni nu a observat !!!!! BETA .... Call of duty are beta !!!!! Activision își arata produs înainte de lansare ???? Am trăit s-o vad si pe asta , now i can die happy

  6. #6 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by toto View Post
    Speram ca macar anul acesta sa scap de un nou Call of Duty SF-istic , existau zvonuri despre un World at War , speram la o noua atmosfera de WWII , sincer sunt cam dezamagit , atat de joc , cat si de trailer !
    Roboti la greu. S-a cam TERMINAT(or) cu seria Call Of Duty.

  7. #7 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by toto View Post
    Speram ca macar anul acesta sa scap de un nou Call of Duty SF-istic
    MI-a placut asta Activision si ISteria SF

  8. #8 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    poate are si zombie roboti

  9. #9 SP
    Member GoroMare's Avatar
    da, tare cu zombi roboti

  10. #10 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Zomboti?

  11. #11 SP
    Junior Member Metaf's Avatar
    The Deus Ex Titanfall Walking Black Ops Dead III

  12. #12 SP
    Junior Member mariusr22's Avatar
    Mi-a placut! Întotdeauna seria Call of Duty a fost cea care a împins industira gaming spre mai sus spre teluri neatinse până atunci. Mă indoiesc că treyarch va dezamagi fanii seriei.

  13. #13 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    .....

  14. #14 SP
    Member legokid220's Avatar
    ""

  15. #15 SP
    Junior Member TheQuen's Avatar
    Eu vroiam World at War 2 sau alt joc despre WW2.

  16. #16 SP
    Member Joystick's Avatar
    @mariusr22 wake up man... Stop dreaming whit your eyes open ..

  17. #17 SP
    Junior Member TheQuen's Avatar
    Quote Originally Posted by Joystick View Post
    @mariusr22 wake up man... Stop dreaming whit your eyes open ..
    Continui sa visez. Poate BF5 va fi cu WW2 sau poate Vietnam.x

  18. #18 SP
    Banned nurv's Avatar
    Acuma ceva vreme ne-am saturat de WW2... apoi am primit SF-uri... acum ne-am saturat de SF-uri.... poate vom primi inapoi WW2...

  19. #19 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Eu m-am saturat de formula clasica COD si asta o sa fie Black Ops 2 pe steroizi( in care am bagat peste 500h+ si m-am saturat pana peste gat de el )
    Deh , dupa ce au vazut ce succes mare au avut cu BO 2 de ce ar risca cu ceva nou.

    More indie sh!t for me please

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops III By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 449 Last Post: 29-09-2016, 11:49
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:16
  3. Replies: 0 Last Post: 27-04-2015, 01:07
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts