Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 48

Thread: Noul Need for Speed va fi anuntat in cateva zile!

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Noul Need for Speed va fi anuntat in cateva zile!

    Mult prea iubitii si apreciatii baieti de la Electronic Arts au anuntat astazi ca urmeaza sa ne prezinte noul joc din seria Need for Speed pe data de 21 mai al acestui an, adica in cateva zile. Jocul despre care vorbim a ajuns pe mana studioului suedez Ghost Games. Acestia au mai lucrat la un joc din serie, si anume Need for Speed Rivals, joc care s-a bucurat de un succes din partea publicului cat si din partea presei. Daca e sa ne luam dupa spusele EA, noul joc arata spectaculos si va fi exact ce si-au dorit fanii. If I had a dime for every time I heard that one before. Anyway, anul trecut a fost primul an in care nu am primit un nou Need for Speed, Electronic Arts promitand ca doresc sa imbunatateasca formula jocului avand mai mult timp la dispozitie pentru development. Zvonurile spun ca noul joc va fi mult asteptatul NFS Underground 3, care va reintroduce formula de street-racing care a facut seria cunoscuta.
    Attached Images Attached Images nfs.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Asta da. Sper sa fie la fel de bun ca in trecut. Maaan abia astept sa conduc M3-u

  3. #3 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Super veste, demult asteptam un underground, sper sa iasa cum isi doresc fanii adica si eu, but who knows...

  4. #4 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Cum adica "joc care s-a bucurat de un succes din partea publicului"? De aia au luat pauza un an?

  5. #5 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Un scor de 80 pe metacritic si peste 4 milioane de copii vandute mi se pare un succes.

  6. #6 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Sper sa nu fie cu tuning. Personal, apreciez frumusetea stock a unei masini si nu tiganeala care era in Underground. Plus acea poveste de nivel C care se regasea in ambele.

    Cred ca directia pe care mergeau, fara povesti de doi lei, un super car si un traseu de munte unde ploaia acopera brazii sau la malul oceanului cu un soare cald care bate pe sosea si masina era mai buna.

    Din nou, asta este parerea mea. Pot sa faca ce vor. Nu-mi place nu-l cumpar

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    NFS No Limits

    Si da, si eu sper sa nu fie cu tunning, dar din pacate, asta cer copii din ziua de azi si la cate petitii s-au tot facut, sa faca un nou Underground, din pacate asta este directia aleasa pentru urmatorul nefeseu.

  8. #8 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Si ce sperante aveam
    Attached Images Attached Images 4w0as6j.jpg

  9. #9 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    In underground farmecu era Tuningu.

  10. #10 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    in underground toata distractia consta in prosteala asta de a face misto de masini , cum sa nu aibe tuning ?!
    da , acum este depasit sa "tunezi" o masina , deoarece astea noi ies de pe usa fabricii asa cum trebuie , atunci masinile era..prea retro
    asa ca sper sa mearga mult pe masini mai vechi , in rest e nfs ..deci prosteala si fun daca-ti place genu

    eu sper la o harta frumoasa

  11. #11 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Eu sper ca acest "Underground 3" sa se poata face customizare (tuning) de orice fel la masini asa cum au fost si primele doua. Deasemenea sper la cat mai putine "supercar"-uri, deoarece acest masini nu sunt accesibile pentru toata lumea, iar in cele mai multe cazuri utilizarea lor se poate face doar pe circuit.

    Astept cu nerabdare cat mai multe noutati .


    AlexB

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    O prosteala.

  13. #13 SP
    Junior Member DjBaros's Avatar
    Tot farmecul U1 erau cursele fixe si tuning.Farmecul U2 sunt cursele, free-roam, tuning ultra mega smecher pt vremea aia.Boxe, neoane, spray de NOS.U3 ar trebui sa dea clasa si sa adauge MP.Masinile din U1 si U2 nu erau supercars.Aveai de la low end la high end plus SUV.

  14. #14 SP
    Member Smara's Avatar
    Eu as prefera un joc in care tuning-ul sa fie cat mai diversificat, iar masinile sa fie cat mai ,,pamantene,,
    Serios, m-am saturat de super-ultra-mega cars in genul :Ferrari, Pagani Zonda, Koenigsegg...etc. Vreau sa joc cu Toyota, Mazda, Honda, Volkswagen, BMW, Mercedes, Renault, Mitsubishi, Corvette, Ford, Citroen, Alfa Romeo, lista poate continua...Vreau sa iau o masina de serie pe care sa o pot modifica asa cum cred eu , iar modificarile sa conteze cu adevarat in cursa.
    Ma rog, vom vedea...insa nu trag mari sperante.

  15. #15 SP
    Member kostyn26's Avatar
    hai cu loganu' tunat

  16. #16 SP
    Junior Member CatalinTwist3R's Avatar
    Nu imi dau seama daca ai fost ironic sau nu cand ai scris articolul. Dar daca ai fost, nu inteleg de ce, pentru ca mie mi se pare ca EA in ultimul timp chiar a inceput sa tina cont de parerile si cererile fanilor, dar si sa finiseze jocurile intainte de lansare. NFS Rivals nu a fost un mare succes comercial (fata de celelalte jocuri din serie), iar cererea pentru Underground 3 (sau in genul lui) e foarte mare si ei care erau money-grabbing au renuntat sa scoata un NFS in 2014 pentru a face unul cu adevarat bun (sa vedem daca va fi asa). In cazul Battlefield: Hardline, impresiile dupa beta erau destul de proaste drept urmare a fost amanat jumatate de an pentru a il finisa. Cred ca daca o tin asa, cei de la EA sunt pe drumul cel bun.

  17. #17 SP
    Junior Member mayo92's Avatar
    Sper la o revenire NFS printr-un UnderGround 3, seria care a revolutionat jocurile video, in opinia mea, cu masini diverse de serie si gen low budget (fara supercaruri). Neaparat sa fie Customize. Sa le punem pe dyno, sa observam diferente intre vechiul stage si noul upgrade etc. Sa fie intr-un oras mare gen free-roam si daca se poate noaptea ar fi perfect.

  18. #18 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    NOS exhaust in culoare burgundy! Oh yeah...

    #vremuri #memories

  19. #19 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by CatalinTwist3R View Post
    Nu imi dau seama daca ai fost ironic sau nu cand ai scris articolul. Dar daca ai fost, nu inteleg de ce, pentru ca mie mi se pare ca EA in ultimul timp chiar a inceput sa tina cont de parerile si cererile fanilor, dar si sa finiseze jocurile intainte de lansare. NFS Rivals nu a fost un mare succes comercial (fata de celelalte jocuri din serie), iar cererea pentru Underground 3 (sau in genul lui) e foarte mare si ei care erau money-grabbing au renuntat sa scoata un NFS in 2014 pentru a face unul cu adevarat bun (sa vedem daca va fi asa). In cazul Battlefield: Hardline, impresiile dupa beta erau destul de proaste drept urmare a fost amanat jumatate de an pentru a il finisa. Cred ca daca o tin asa, cei de la EA sunt pe drumul cel bun.
    uploadfromtaptalk1432047349740.jpg

  20. #20 SP
    Member colossus's Avatar
    Eu dimpotriva abia astept tuningul (am si o banuiala ca va include modificarea masinilor) ,si sper sa-l aduca la cote maxime si nemaivazute pana acum (daca vrea sa scape cele cateva "concurente"bine stiute), sau mai degraba sa ne ofere un alt punct de vedere asupra tuningului.
    -Dar ca o cerinta minima ar fi timpul de asteptare ,atunci cand intri intr-un bodyshop(atelier/salon)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Replies: 2 Last Post: 04-08-2011, 12:09
  3. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11
  4. Noul joc MGS va fi anuntat in cateva saptamani By istrategie in forum Console News
    Replies: 28 Last Post: 16-01-2009, 22:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts