Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 99

Thread: Fallout 3 Leaked after going Gold

  1. #1 SP
    Max
    Member Max's Avatar

    Fallout 3 Leaked after going Gold

    Conform Videogamer, Fallout 3 a fost piratat la nici 24 de ore dupa ce a intrat in stadiul gold. Nu e prima data si nici ultima cand asa ceva se intampla, dar parca imi pare rau pentru developeri care lucreaza cativa ani pentru un joc care urmeaza sa fie piratat cu cateva saptamani inainte de lansare. Nesimtirea "gamerilor" nu se opreste aici, unii au deschis chiar live stream-uri sa ne arate cum incalca legea. Mai multe detalii pe site-ul celor de la Videogamer.com .
    Attached Images Attached Images fallout3.jpg

  2. #2 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Pai deja de ieri seara era pe torentele externe. Lansare oficiala pe 28 oct.

  3. #3 SP
    Member collector's Avatar
    Asta e .. bucurie pentru unii . dezastru (aproape) pentru altii ..

  4. #4 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Mda, si azi in Romania, inainte cu 3 sapt de lansare.

  5. #5 SP
    Member felixxx's Avatar
    se pare ca nu e varianta finala ci doar o varianta de review probabil 'garnisita' cu ceva bug-uri.

  6. #6 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Cei cu Xbox modat deja sunt in extaz probabil.

  7. #7 SP
    Member canibalu's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Cei cu Xbox modat deja sunt in extaz probabil.
    Inseamna ca-s bolnavi cu capu'...

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Stai ca a inceput lumea "sa se dea mare" si pe aici. Sa vedem cine urmeaza.
    My bad, nu stiam ca nu le puteti vedea. In fine, cineva a patit-o ca s-a laudat ca se joaca Fallout 3 si dupa a spus ca doar se dadea mare.

    Once again, imi cer scuze.

  9. #9 SP
    Member obidan's Avatar
    Doar varianta pe 360 am vazut pe filelist...sa vedeti ce nebunie o sa fie cand se lanseaza Cod5

  10. #10 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    se pare ca nu e varianta finala ci doar o varianta de review probabil 'garnisita' cu ceva bug-uri.
    Source.....: RETAIL

  11. #11 SP
    Manager paul's Avatar
    Cineva a folosit ceva program ca sa vada de cand e facut. Si e de prin august, deci nu e retail.

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Da. Mai multi useri au confirmat ca nu e retail si ca e plin de bug-uri.

  13. #13 SP
    Member Catallin's Avatar
    Asa a fost si cu GTA 4, l-am jucat la cineva pe XBOX si am zis ca o mizerie de joc. Era de fapt un beta sau nu stiu ce ma-sa era ca versiunea finala si cea de ps3 si cea de xbox e mult mai buna.

    Si uite asa incep sa ma disper iar ca stau si astept pana-mi iau un joc cand as putea sa dau fain frumos 6 lei si sa-l am...

  14. #14 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu poti sa ai calitate la un pret de nimic.

  15. #15 SP
    Member SiCK's Avatar
    Versiunea e "review copy_labeled as RETAIL",e nuked.
    Cei care au released SR 2 si Fallout 3 deja sunt foarte rau vazuti de "the scene" pentru ca lucreaza cu torrents si au released cu mult timp inaintea lor.SR2 e Beta-Live disabled,iar Fallout 3 merge pe Live,are unele freeze-uri.Nu cred ca doare undeva pe MS de pirati in momentul asta..pentru ca au nevoie de cat mai multe unitati sa se laude la Sony.Daca ai RROD,nici nu mai cer consola..iti trimit direct una noua.
    Bine..nu la noi.

  16. #16 SP
    Member Xristina's Avatar
    E mare pacat pentru Bethesda ce s-a intamplat. Am citit de curand un articol in care EA declara ca nu este afectata de piraterie, why? Oricine poate vedea raspunsul: EA detine momentan monopolul in industrie.

    O data la cativa ani buni apar anumite jocuri (Fallout 3) facute de companii bune si profesioniste (Bethesda) ale caror profit este serios decimat de piraterie, pe ei ii afecteaza cel mai mult din moment ce nu sunt polivalente, ci specializate pe un anumit genre.

  17. #17 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    100% de acord cu postul de mai sus. e chiar pacat. fallout 3 (din ce am vazut pana acum, cel putin) merita toti banii.

  18. #18 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu intelegeti de vorba buna? Chiar nu ma intereseaza nici pe mine nici pe ceilalati ce versiune de joc a ajuns pe internet bla bla... Stop. Nu stiu cine a dat drumu la stire dar asta e. E o stire, a aparut pe net, imi pare rau pentru Bethesda, eu astept jocul si cred ca multi altii il asteapta. Nu inteleg de ce trebuie post dupa post daca este bun sau nu ala de pe torrenturi, daca e retail sau nu sau de ce are freeze-uri pe Live. O dam in balarii deja.

  19. #19 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    Da dar isi asuma si ei un risc mare lansand jocul pe platforme care se pot pirata. Si aici ma duce gandul la consola celor de la Sony (PS3) care sper ca niciodata sa nu se pirateze, sa se vanda si sa se produca jocuri bune. Go Sony!

  20. #20 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Da, eu propun sa nu se mai scoata jocuri pe PC, Xbox 360, Wii, PSP. Doar pentru PS3.

    Nu Sony produce jocurile ci majoritatea sunt 3th party software studios.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 23:34
  2. Batman: AA GOTY Ed. leaked By trickz in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 15-01-2010, 01:56
  3. Leaked: Nintendo Wii 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 30-10-2009, 16:02
  4. Leaked Gothic 4 gameplay By obidan in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 10-06-2009, 14:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts