Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Noul Prince of Persia va include PoP Classic

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Noul Prince of Persia va include PoP Classic

    Nintendo a anuntat ca Prince of Persia: The Forgotten Sands va include versiunea de SNES a Prince of Persia Classic, acesta fiind un bonus ce poate fi gasit doar la versiunea de Wii a jocului. Data de lansare a jocului este 18 Mai in US, respectiv 20 Mai in Europa. The Forgotten Sands va fi lansat pentru majoritatea platformelor existente pe piata, printre care Wii, PS3 si Xbox360.
    Attached Images Attached Images c4_pop_screenshots_08.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Interesant bonus . Ma mir cum de au hotarat sa bage joculetzul de '92 .
    Dar in caz ca va cumparati alta versiune a jocului decat cea de WII , atunci puteti juca exact acelasi joc pe site-ul nostru la sectiunea Arcade

  3. #3 SP
    Member dilibau666's Avatar
    si pimul prince of persia sand of time avea joculetzu inclus,versiunea de pc,dupa prima scena cu balconu nu trebuia sa iesi ci sa apesi nu stiu ce taste...am incercat la vremea lui a fost fun

  4. #4 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Damn,release it already

  5. #5 SP
    Banned Xmen88tl's Avatar
    Cine are nevoie de PoP pe 20 Mai cand God of War 3 vine pe 16 Martie si are 35Gb US, 40Gb EU.Cand o sa aiba PoP o asemenea marime poate in 3010 sau poate niciodata.Ca o parere personala PoP este pentru "FETITE" care viseaza la un print pe un cal alb.Nu recomand seria PoP.("FETITE"=Cei ce au jucat PoP si le-a placut.) God of War RULEZ este singura alegere.

  6. #6 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Ultima data cand am verificat nu eram " fetita " Seria PoP e printre jocurile mele preferate .

  7. #7 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Quote Originally Posted by Xmen88tl View Post
    Cine are nevoie de PoP pe 20 Mai cand God of War 3 vine pe 16 Martie si are 35Gb US, 40Gb EU.Cand o sa aiba PoP o asemenea marime poate in 3010 sau poate niciodata.Ca o parere personala PoP este pentru "FETITE" care viseaza la un print pe un cal alb.Nu recomand seria PoP.("FETITE"=Cei ce au jucat PoP si le-a placut.) God of War RULEZ este singura alegere.
    Asta e doar parerea ta. Tine-o pentru tine. Nu ne intereseaza.

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Xmen88tl View Post
    Cine are nevoie de PoP pe 20 Mai cand God of War 3 vine pe 16 Martie si are 35Gb US, 40Gb EU.Cand o sa aiba PoP o asemenea marime poate in 3010 sau poate niciodata.Ca o parere personala PoP este pentru "FETITE" care viseaza la un print pe un cal alb.Nu recomand seria PoP.("FETITE"=Cei ce au jucat PoP si le-a placut.) God of War RULEZ este singura alegere.
    tot ca o parere personala pentru cei care le ia sa termine GOW3 din Martie pana-n Mai. Credeam ca vor pune POP Classic pentru PS3 sa ma scuteasca sa o cumpar de pe PSN Multumim pentru veste erik.

  9. #9 SP
    Banned Xmen88tl's Avatar
    In legatura cu parerea mea de mai sus despre PoP, pentru cei deranjati de cuvantul "FETITE" stati linistiti nu e opscen sau injurios totul tine de ce vreti sa intelegeti.Sunt SIGUR ca cei deranjati au inteles corect ce am vrut sa spun cu cuvantul "FETITE".VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE!!!

  10. #10 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Xmen88tl View Post
    In legatura cu parerea mea de mai sus despre PoP, pentru cei deranjati de cuvantul "FETITE" stati linistiti nu e opscen sau injurios totul tine de ce vreti sa intelegeti.Sunt SIGUR ca cei deranjati au inteles corect ce am vrut sa spun cu cuvantul "FETITE".VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE!!!
    Domnule "mascul feroce" daca tu joci numai jocuri care implica doar omoruri, sange si violenta asta e treaba ta. Daca asta e parerea ta despre joc sau despre intreaga serie PoP iar e treaba ta. Aceste doua lucruri poti sa le impartasesti. Dar sa pui o eticheta aiurea unei persoane care joaca un anumit tip de joc poate fi considerat de unii o ofensa. Asa ca iti recomand sa-ti pastrezi opiniile tale despre terte persoane pentru tine. Si in loc de jocuri mai bine te-ai folosi si de o carte de limba romana.

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Xmen88tl View Post
    In legatura cu parerea mea de mai sus despre PoP, pentru cei deranjati de cuvantul "FETITE" stati linistiti nu e opscen sau injurios totul tine de ce vreti sa intelegeti.Sunt SIGUR ca cei deranjati au inteles corect ce am vrut sa spun cu cuvantul "FETITE".VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE!!!
    Fetita, vezi ca este obscen si nu opscen.

  12. #12 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    La ce jocuri de baiat dur joaca nu-i trebuie limba romana. Sabiile lui Kratos ii sunt de ajuns in viata de zi cu zi prin jungla.

  13. #13 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Quote Originally Posted by Xmen88tl View Post
    In legatura cu parerea mea de mai sus despre PoP, pentru cei deranjati de cuvantul "FETITE" stati linistiti nu e opscen sau injurios totul tine de ce vreti sa intelegeti.Sunt SIGUR ca cei deranjati au inteles corect ce am vrut sa spun cu cuvantul "FETITE".VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE!!!
    Ma asteptam sa fii ceva copil de 14 ani dar am intrat la profilu tau si am vazut ca ai 29 de ani. Trist. Imi pare rau pentru tine.

    Esti fan Gow? Foarte bine. Intra pe un thread al seriei tale preferare si scrie acolo ce vrei. Nu te lega de PoP cu motive banale. Sexul si violenta in jocuri si filme devine tot mai populara datorita oamenilor ca si tine. Felicitari, iti omori neuronii pt niste imagine vizuale "opscene"!

  14. #14 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Bai sa dea dracu,! mie mi-a mai crescut un c0i in plus de cand am jucat ultimul PoP.

  15. #15 SP
    Junior Member n3mur1t0r's Avatar
    @Xmen88tl: Hai sictir.

  16. #16 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Xmen88tl: nu iti imaginezi cat ma bucur pentru sufletelul tau de gamer-mascul.dominant-zeu.atotstiutor-troll.in.devenire-etc... Iese God of War 4 si o sa aiba 550gb? Superb! Cu atat mai bine pentru tine, o sa ai unde sa iti arati muschii.

    P.S. daca personajul din joc are puteri speciale, nu inseamna ca ai si tu! Mult noroc in continuare!







    Attached Images Attached Images 2007-08-31-kratos-josh-thumb.jpg

  17. #17 SP
    Junior Member zyper16's Avatar
    bre alde Xmen88tl esti OPSCEN de feroce...probabil tu esti unu din aia care se imbraca numai in piele, are zvastica tatuata pe fesa dreapta si violezeaza baietei in pivnita casei (as fi zis fetite...dar vad k nu le suporti).Iti multumim si noi pt intelegere.....

  18. #18 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Well, i don't care, i will get both anyways.

  19. #19 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    LOL Trickz-cool pic

  20. #20 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Off doamne , chiar trebuie sa ii dam atata atentie unui frustrat care vrea sa para "macho" ? Ma rog revenind la jo, imi doresc sa aiba feelingul si puzzle-urile din the sands of time , si sa nu fie ceva intunecat si sinistru cum a fost Warrior Withn si the Two Thrones, imi doresc sa am parte din nou de un jocul acela care aducea a "o mie si una de nopti".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Blackberry lanseaza noul Classic! By tudyniuz in forum Tech News
    Replies: 11 Last Post: 05-01-2015, 15:10
  2. Detalii despre noul Prince of Persia By erik95 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 16-12-2009, 09:44
  3. User Review: Prince of Persia Classic (PS3/PSN) By DonAdryan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 12 Last Post: 22-11-2008, 18:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts