Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Opening movie-ul de la Street Fighter X Tekken are actiune cat cuprinde

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Opening movie-ul de la Street Fighter X Tekken are actiune cat cuprinde

    Ce face un film de inceput cu adevarat bun? Prezenta diferitelor personaje? Actiune multa? Echilibrul perfect dintre experienta vizuala si cea auditiva? Unicitate? Raspunsul corect ar fi: putin din fiecare. Dar uite ca opening movie-ul de la Street Fighter X Tekken nu doar ca are toate acestea, dar le are si la un nivel calitativ extrem de inalt. Personaje multe? Avem! Actiune multa? Cat cuprinde! Muzica se potriveste cu ceea ce vedem? Ca o manusa! Cred ca nici nu mai trebuie sa vorbim cum sta la capitolul unicitate. Rar am simtit nevoia sa laud un opening atat de mult incat sa ajung sa scriu o stire despre el (daca ma gandesc bine e prima data cand fac asa ceva). Dar dupa primele 30 de secunde am realizat ca asa ar trebui sa fie filmuletele de inceput la toate fighting game-urile...si nu numai. Dar destul cu cuvintele de lauda! Aruncati si voi o privire si dati-va cu parerea. Vizionare placuta!

    Attached Images Attached Images street-fighter-x-tekken-cinematic-02.jpg

  2. #2 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    O naspeta de desene manga - nici nu se compara mortal kombat 9 care a dat clasa la tot

  3. #3 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    animatie e faina, parca muzica nu prea se potriveste... dar in rest e ok...

    ---------- Post added 05-03-2012 at 12:24 PM ----------



    citeam acum ca jocul va avea ca guest: Pac-Man! WTF?? PAC-MAN?

    ---------- Post added 05-03-2012 at 12:34 PM ----------


  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    O naspeta de desene manga - nici nu se compara mortal kombat 9 care a dat clasa la tot
    mie sincer nu mi se pare . Sunt un mare fan MK si sunt zile cand il joc de x ori mai mult decat Tekken (Street Fighter nici nu imi prea place), dar nu pot sa spun ca e un fighting game asa de bun incat sa "de-a clasa la toti". DAr eh pentru unii violenta, nuditatea si sangele inseamna mult mai mult decat un joc cu gameplay, poveste si alte chestii bune. Si faza e ca dupa nu stiu cati ani de dat in bara (cred ca 5 au fost pe putin), era si cazu sa faca un MK calumea... o chestie ce developerii japonezi nu au facut-o niciodata.

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ce-aveti fratilor SF IV a fost superb. Si daca nu era el sa redeschida drumul catre fightere 2D cred ca Mortal Kombat ar fi continuat pe aceeasi linie ca si ultimele iteratii.. adica una dezamagitoare.

  6. #6 SP
    Junior Member BlindMind's Avatar
    Opening movie-ul asta imi face chef sa joc iar un fighter bun.

  7. #7 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by BlindMind View Post
    Opening movie-ul asta imi face chef sa joc iar un fighter bun.
    eu vreo doua, trei. cred ca in seara asta bag un maraton de fighting games . Dar ceva nu ii bine la video-ul ala. Zice ca are doar 29.000 de view-uri. nu prea are cum avand in vedere ca 28.900 is a mele

  8. #8 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Open movie ... jos palaria ! Mi s-a parut un intro cu adevarat reusit ... sa speram ca jocul va fi pe masura .

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    E un colaj (whatever) cu toate trailerele de pana acum. Nimic nou...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 22-07-2011, 18:08
  2. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:38
  3. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:36
  4. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 12:05
  5. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 12:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts