Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 47

Thread: VGA GOTY nominalizari

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    VGA GOTY nominalizari

    Astazi cei de la Spike TV au anuntat nominalizarile pentru cel mai bun joc al anului 2011 si cel mai asteptat joc pentru anul viitor.Emisunea o sa fie transmisa in direct sambata 10 decembrie 2011 8:00 PM ET/5:00 PM PT pe Spike TV in format High Definition.In cadrul acestei festivitati,Hideo Kojima creatorul celebrului Metal Gear Solid,va vorbi despre unul din cele mai asteptate jocuri ale anului viitor Metal Gear Solid: Rising.Se va vorbi de asemenea si despre un nou proiect si un nou studio Bioware,un nou joc Alan Wake pentru consola celor de la Microsoft.
    Mai jos aveti lista completa cu nominalizarile de anul acesta:

    GAME OF THE YEAR

    � Batman: Arkham City
    � Portal 2
    � The Elder Scrolls V: Skyrim
    � The Legend of Zelda: Skyward Sword
    � Uncharted 3: Drake�s Deception

    MOST ANTICIPATED GAME

    � BioShock Infinite
    � Diablo III
    � Halo 4
    � Mass Effect 3
    � The Last Guardian

    Astept si parerile voastre pentru GOTY dar si pentru cel mai asteptat joc al anului viitor.
    Attached Images Attached Images console-games-console-games-games-1280x720.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Anul asta avem multe jocuri extrem de bune deci chiar nu stiu ce sa zic...acu 2 ani era foarte usor: Uncharted 2 . Da acuma.... am inteles ca Batman: AC e un joc de nota 11, Portal 2 stiu si eu ca e un joc exceptional, de Zelda si Uncharted 3 nu are rost sa mai zicem nimic si poate Skyrim va fi ceva extrem de bun (desi e singurul joc la care am dubii sa fiu sincer). Imi pare rau ca Dark Souls nu e pe lista da impotriva la asa colosi in lumea gaming-ului chiar nu stiu ce ar putea face .

    Cat despre cel mai asteptat joc la mine dilema e intre Diablo III sau The Last Guardian.

  3. #3 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Lista e o gluma proasta, marca Spike.

    Skyrim nici nu s-a lansat. Gears 3 nu e, Dark Souls nu e.

    Eu zic ca e inca devreme, trebuie sa joc U3, Skyrim, AC:R...

  4. #4 SP
    Junior Member Jaak's Avatar
    Deus Ex HR or GTFO!

    Meh, pana la urma Spike VGA e un show de toata jena... why bother.

  5. #5 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Dar de Deus Ex HR si Gears of War 3 nimic?Lame

  6. #6 SP
    Member angellicus's Avatar
    Lista e o porcarie! Tind sa fiu de acord cu Tudoran. Dark Souls nu este nici macar nominalizat?! Nu ma asteptam sa castige jocul, dar merita macar o nominalizare!
    Most anticipated game for me? The Last Guardian!

  7. #7 SP
    Junior Member tudo303's Avatar
    eu cred ca va castiga uncharted3 totusi a primit 10 de la ign e cva putine jocuri primesc 10

  8. #8 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    MOST ANTICIPATED GAME ( nu numai 2011 ) : MW3 si GTA V , parerea mea ...

  9. #9 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Eu sunt fericit ca a fost ales Skyward Sword .
    Nimeni nu ia in considerare ca face parte dintr-o serie care a revolutionat gamingul modern si ca a primit in unele locuri mai mult ca Uncharted 3 si Dark souls ?

  10. #10 SP
    Member pufy's Avatar
    Sunt de accord cu toti ,si mie imi pare rau ca Dark Souls nu a fost nominalizat dar daca au pus un nominee cu adevarat potrivit titlul acesta este dupa parerea mea Arkham City si sper sa castige orice ar fi .
    N-am mai aplaudat de mult ca o persoana mentally chalenged dupa fiecare cutscene .
    Btw nu putem vota si noi ?

  11. #11 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by pufy View Post
    Sunt de accord cu toti ,si mie imi pare rau ca Dark Souls nu a fost nominalizat dar daca au pus un nominee cu adevarat potrivit titlul acesta este dupa parerea mea Arkham City si sper sa castige orice ar fi .
    N-am mai aplaudat de mult ca o persoana mentally chalenged dupa fiecare cutscene .
    Btw nu putem vota si noi ?
    Ba da, putem vota,intra pe gametrailers si de acolo te descurci, bafta.Eu aştept si Skyrim apoi votez.

  12. #12 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar

  13. #13 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    am votat,totusi cam sarace listele,ma asteptam la ceva mai multe jocuri...am vazut U3 cam pe la toate categoriile,deci s-ar putea sa aiba sanse de castig,dar vom vedea

    ---------- Post added 09-12-2011 at 09:34 AM ----------

    PS:voi pe cine ati votat ca grafica?
    P.S.S:Stiti ca puteti vota de mai multe ori? De exemplu de pe PC-ul asta am votat acu' doua zile,iar cand am intrat pe site azi, puteam sa votez din nou?
    Exista fanboys care fac asa cu anumite jocuri si nu este asa de corect.

  14. #14 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    [/COLOR]PS:voi pe cine ati votat ca grafica?
    cu Captain Obvious. Tu?

  15. #15 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    PS:voi pe cine ati votat ca grafica?
    Uncharted 3 ,se stie .

  16. #16 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Uncharted 3 ,se stie .
    si a primit votul meu si la best characters (male and female) si la altele. Nu credeam ca o sa laud asa de mult un shooter . Eu eram genul devotat RPG-urilor. Dar dupa ce am jucat seria Uncharted....sincer mi s-a schimbat viziunea despre shootere. Creatia celor de la Naughty Dog chiar e ceva diferit...

  17. #17 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    No Deus Ex ???
    Pai si cu lectia de level design data de Deus Ex: Human Revolution cum ramane? o.O

  18. #18 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    si a primit votul meu si la best characters (male and female) si la altele. Nu credeam ca o sa laud asa de mult un shooter . Eu eram genul devotat RPG-urilor. Dar dupa ce am jucat seria Uncharted....sincer mi s-a schimbat viziunea despre shootere. Creatia celor de la Naughty Dog chiar e ceva diferit...
    But, but, but.. e third-person action-adventure.. nu 'shooter'

  19. #19 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie mi-a placut mai mult Gears 3 decat Uncharted 3

  20. #20 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pana la urma unde il putem vedea live ?Pe GT.TV?

    ---------- Post added 10-12-2011 at 09:46 AM ----------

    Io nu inteleg ce are portal 2 asa special de merita sa aiba GOTY??L-am jucat si...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Goty 2012 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 21-12-2012, 20:08
  2. Nominalizari GOTY By Dj Mo in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2008, 20:14

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts