Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 41

Thread: Fallout: New Vegas Anuntat

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Fallout: New Vegas Anuntat

    S-a anuntat un nou joc in universul Fallout, intitulat New Vegas. Acesta va fi un "non-sequel", insemnand ca nu va avea nicio legatura cu jocurile trecute. Jocul va fi dezvoltat de Obsidian Entertainment (cei ceare au lansat KotOR II si Neverwinter Nights 2) si va aterzia pe PC, Xbox 360 si PlayStation 3 anul viitor. Din pacate niciun alt detaliu legat de joc nu a fost dezvaluit.
    Attached Images Attached Images las-vegas.jpg

  2. #2 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    in 2011 se va lansa.sper ca sa nu fie la fel de naspa ca Fallout 3.

  3. #3 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Fallout 3 e naspa,pt. tine ca nu iti place genul de joc!!!

  4. #4 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    LoL ... Fallout 3 ? ... naspa ? ...HeatoN , du-te si culca-te mai baiatule.

    Cat despre stire... Este binevenita, tocmai m-am apucat sa-l mai termin o data.

  5. #5 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    pai eu vad omul ca in gta dupa accea cand sa trag trebuie sa ii pun eu locul unde sa se duca glontul si nu numai asta.grafica e de cacao la fel si gameplayul

  6. #6 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Vise nene,nu poti intelege o capodopera ca aceasta,asa trebuie sa arate un joc bun.Uitate la contrastul dintre muzica veche(de opera) si razboiul nuclear ce zici e un gameplay si o atmosfera nasoala,nu?Grafica,nu am ce discuta dar este extraordinara pt. acest joc

  7. #7 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by HeatoN View Post
    pai eu vad omul ca in gta dupa accea cand sa trag trebuie sa ii pun eu locul unde sa se duca glontul si nu numai asta.grafica e de cacao la fel si gameplayul
    Omule... daca nu stii tu sa il joci nu inseamna ca e stricat. Pana si eu am reusit sa savurez acest joc si la inceput eram contra lui!

  8. #8 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    HeatoN,pun pariu ca nu ai jucat Fallout-urile trecute.
    Fallout 3 are de la mine nota 10+
    Cel mai complex joc pe care l-am jucat.

  9. #9 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    lasa-ti omul in pace, e parerea lui. a zis si el ca nu i-a placut si toata lumea ii sare in cap.nu toata lumea poate fi de acord asupra unei idee, pana la urma traim in democratie.
    ON: am jucat jocul, Fallout 3, si mi-a placut. un nou joc fallout e binevenit oricand.

  10. #10 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    nu nu am jucat seriile trecute.Fallout 3 a fost primul meu Fallout ,iar dupa ce l-am jucat cam vro 3 ore jumate l-am vandut

  11. #11 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Asta da stire! Asta da Fallout! Obsidian sunt formati din fosti membri Black Isle, iar creatorul seriei are din ocazia sa lucreze la Fallout. Incredibil!

  12. #12 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Omule... daca nu stii tu sa il joci nu inseamna ca e stricat. Pana si eu am reusit sa savurez acest joc si la inceput eram contra lui!
    La fel si eu.M-am obisnuit si cu Pip Boy-ul.

    Quote Originally Posted by HeatoN View Post
    nu nu am jucat seriile trecute.Fallout 3 a fost primul meu Fallout ,iar dupa ce l-am jucat cam vro 3 ore jumate l-am vandut
    Taci ca tu n-ai treaba cu jocul.Scrii ca sa nu adormi.

    PS: Ai grija cu gramatica aia ca nu suntem pe Mess.
    Mika sa ne dai de stire daca mai afli ceva despre Fallout.

  13. #13 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    HeatoN,pun pariu ca nu ai jucat Fallout-urile trecute.
    Fallout 3 are de la mine nota 10+
    Cel mai complex joc pe care l-am jucat.
    Deobicei cei care au jucat Fallout 1 si 2 se plang de 3.
    Inca nu am jucat F3, dar il voi lua in curand.

  14. #14 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Jucatorii seriei sunt nemultumiti ca nu se folosesc elemente din jocurile trecute.Dar F3 a fost facut sa ii poata intrduce in joc si pe cei care nu l-au jucat de la inceput nici eu nu am jucat seria,am jucat cu un prieten F2 cateva ore si atat,dar trebuie inteles un joc ca acesta.

  15. #15 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Thanks, Mika, pentru stire, abia il astept! Unde mai pui ca va fi dezvoltat de Obsidian!

    Damn, as vrea sa pot calatori in timp!

  16. #16 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    La fel si eu.M-am obisnuit si cu Pip Boy-ul.


    Taci ca tu n-ai treaba cu jocul.Scrii ca sa nu adormi.

    PS: Ai grija cu gramatica aia ca nu suntem pe Mess.
    Mika sa ne dai de stire daca mai afli ceva despre Fallout.
    ba ce ai ma zi unde am gresit ma analfabetule.ce tot te bagi in seama?stai naibi in banca ta bai oligofrenule

  17. #17 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Eu zic sa incetati... pana nu se sfarseste rau.
    Certati-va in alta parte.

  18. #18 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Corect, certati-va mai bine pe pm, nu mai poluati thread-ul aiurea...

    On-topic: ma intreb daca o sa existe Power Armor mai buna decat Mark 2 (asta daca va mai exista Power Armor at all). Din ce intelesesem dintr-un interviu de pe vremea in care Black Isle lucra la Fallout 3, vroiau s-o introduca.

  19. #19 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Va exista un perk. "Call Rainbow Team"

  20. #20 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Oligofren ) Stire bestiala,nu am apucat sa joc 3-ul dar mi am dat comanda de el ieri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04
  2. Fallout: New Vegas Ultimate Edition anuntat By Dant3 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 22-01-2012, 10:11
  3. Fallout: New Vegas Ultimate Edition, anuntat! By iUser in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-11-2011, 18:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts