Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Square Enix ne pregateste o surpriza pentru PS4 si X1

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Square Enix ne pregateste o surpriza pentru PS4 si X1

    Daca ieri am aflat ca cei de la Take-Two vor lansa in viitorul apropiat sau indepartat un nou titlul din franciza Red Dead Redemption, astazi vreau sa va mai ofer o veste care sa va faca sa sariti in sus de bucurie deoarece stiu ca multi dintre voi o asteptati inca de prin martie. Ca sa nu va mai fac sa asteptati atat, vreau sa va comunic ca Phil Rogers, unul dintre sefii de la Square Enix, a confirmat printr-un post pe blogul sau personal ca in momentul de fata se afla in productie mai multe jocuri, insa din acea lista ne-a atras atentia in mod deosebit un singur proiect si anume sequel-ul de la Tomb Raider, un reboot al seriei foarte apreciat de catre fani.

    Din acea lista mai fac parte: Final Fantasy XV si Kingdom Hearts III care au fost deja anuntate la E3 din acest an si Thief care urmeaza sa apara in 2014. Phil Rogers a mai specificat inca un lucru, faptul ca noul joc cu Lara Croft este un proiect pentru generatia viitoare de console. In restul postului de pe blogul sau, seful de la Square Enix, a infirmat zvonul conform caruia publisherul va renunta incet-incet sa mai produca jocuri pentru console si o sa-si concentreze atentia pe piata jocurilor pe mobile, acesta mentionand ca nu vor renunta niciodata la proiectele AAA atat pentru console cat si pentru PC si ca vor continua sa lanseze jocuri si pe smartphone-uri.

    Ati sarit in sus de bucurie? Asteptati cu interes acest sequel?
    Attached Images Attached Images tomb_raider_anniversary_render_by_geckokid.jpg

  2. #2 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Si cum ai ajuns tu la concluzia ca:"vor lansa in viitorul apropiat sau indepartat un nou titlul din franciza Red Dead Redemption" avand in vedere:" build other franchises that we think can be permanent, whether that's the Red Dead franchise or the Borderlands franchise or the BioShock franchise or others"?

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    1) ai gresit stirea
    2) nu am ajuns eu la concluzia asta neaparat, ci altii eu doar am preluat stirea, din pacate nu dispun de resursele necesare de a preia informatiile direct de la producator, asa ca trebuie sa ma bazez pe ce zic altii in cazul de fata cei de la Video Games, News, Reviews, Previews - ComputerAndVideoGames.com, daca ei gresesc, gresesc si eu.

  4. #4 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Cum adica am gresit stirea? Tu vii cu informatii categorice ("vor lansa") despre o supozitie("whether")? Nenea ala in citatul dat de TINE asta spunea!

  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    1) man te rog trezeste-te, aici e stirea despre tomb raider ! ce citat? te rog inceteaza cu offtopicul.
    2) iar referitor la stirea cu RDR ti-am raspuns deja de ce am zis categoric, dar tu poate stii mai bine decat restul jurnalistilor din industrie, care vorba aia din asta traiesc.

    ps: cauta stirea pe siteul de care am vorbit si o sa vezi despre ce vorbesc

  6. #6 SP
    Member Mariush's Avatar
    Ai postat gresit, pentru ca tu ai vrut sa postezi de fapt pe acest thread http://www.consolegames.ro/forum/f7-...tion-nu-murit/.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 27-09-2012, 03:52
  2. Replies: 6 Last Post: 17-10-2010, 20:09
  3. Square Enix: predictii pentru FF 13 By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 05-10-2009, 22:03
  4. Noile jocuri Square Enix pentru consolele portabile By rodarkone in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 06-08-2008, 09:56
  5. Square Enix anunta jocuri noi pentru PSP By rodarkone in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-08-2008, 17:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts