Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: Primele capturi din NFS: Shift

  1. #1 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

    Primele capturi din NFS: Shift

    Azi in timp ce cotrobaiam involburatele site-uri de gaming, mi-a atras atentia un news interesant, in interiorul caruia era vorba despre 2 capturi video din viitorul NFS. La prima vedere am crezut ca e vorba doar de un fake-news, dar odata ajuns la sursa de origine franceza mi s-a dovedit contrariul. Not bad...
    Sursa: Need For Speed : Shift en deux vid�os exclusives par Jeuxvideo.fr
    Attached Images Attached Images nfss1.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Imi place la nebunie masina .

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

    UPDATE

    Au fost date jos filmuletele de pe site-ul francez...
    Avem noroc totusi ca s-a gandit cineva din RO sa le faca upload aici:
    Video varianta PS3
    Video varianta X360
    Enjoy!

  4. #4 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    sunt doar eu, sau am impresia ca grid pare mai reusit ?

  5. #5 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by urioc View Post
    sunt doar eu, sau am impresia ca grid pare mai reusit ?
    Sunt doar eu sau mi se pare ca la GIRD ai jucat doar DEMO si tu te pronunti dupa ce ai vazut doar o poza din NFS: Shift?

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Sunt doar eu sau mi se pare ca la GIRD ai jucat doar DEMO si tu te pronunti dupa ce ai vazut doar o poza din NFS: Shift?
    Walkman, nu este vorba de poza aceea. Vezi ca am postat 2 filmulete mai sus

  7. #7 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    care nu vor sa ruleze.

  8. #8 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Pare ok. Alt joc cu masini. Nu deranjeaza cu nimic. Un alt motiv pentru G25.

  9. #9 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Walkman, nu este vorba de poza aceea. Vezi ca am postat 2 filmulete mai sus
    My mistake..oricum nu poate compara cele 2 jocuri..

  10. #10 SP
    Member Solozaur's Avatar
    arata bine, defapt, mult mai bine decat ma asteptam! Sper sa spele putin rah***l care s-a lasat pe numele NFS dupa seria asta lunga cu masini tunate.

  11. #11 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu cred ca a fost rau ca a avut si masini tunate, dar prima aparitie era de ajung (undeground). Sa vedem cum o sa fie noul NFS. Parerea mea este ca arata promitator.

  12. #12 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Eu zic ca arata destul de binisor si se misca ok... cel putin din ce se vede in filmulete. Am impresia ca sunt activate si assisturile pe masini. Daca n-ar fi alea, s-ar controla mult mai greu masina
    Este clar peste ultimele 2 jocuri din serie, chiar din stadiul actual. Uitati-va mai atenti si veti vedea ca are destule imbunatatiri aduse: cockpit camera(care arata chiar bine dupa mine), free camera(ca in forza 2), controlul mult imbunatatit ca dificultate, etc. Ce nu imi place totusi este damage-ul masinilor...

  13. #13 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Din ce am vazut in acel video pare mai bun decat Undercover si Prostreet. Arata destul de bine. Sper sa nu dezamageasca EA cu acest joc

  14. #14 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Seamana foarte bine cu prostreet ...

  15. #15 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Eu zic ca va fi un joc foarte bun.

  16. #16 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Sunt doar eu sau mi se pare ca la GIRD ai jucat doar DEMO si tu te pronunti dupa ce ai vazut doar o poza din NFS: Shift?
    acum am vazut postul, scuze . Grid pe ps3 am jucat doar demo, pe PC am jucat varianta Full si daca te uiti la gameplay-ul de la NFS : Shift seamana foarte mult. Eu pana va iesi Shift, consider ca Grid inca dupa acum e rivalul lui Shift. Si il consider mai bun, nu vazusem doar poza. Nu's chiar asa n00b sa nu vad filmuletele

  17. #17 SP
    Member zaice's Avatar
    Imi place mai mult ideea ca NFS sa se desfasoare undeva pe strada(street ,tuning,etc)decat sa fie pe un circuit inchis.Sa vedem ce va fi si de aceste Shift.

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In sfarsit, ceva mai multe poze din NFS Shift (unele mai noi, altele mai vechi). Enjoy !
    Attached Images Attached Images nfsshiftscreens01.jpg nfsshiftscreens02.jpg nfsshiftscreens03.jpg nfsshiftscreens04.jpg nfsshiftscreens05.jpg nfsshiftscreens06.jpg nfsshiftscreens07.jpg nfsshiftscreens08.jpg nfsshiftscreens09.jpg nfsshiftrender01.jpg nfs-shift-zonda_1-342009-1.jpg shift_brandrelease_jan23.jpg

  19. #19 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si ultimele...
    Attached Images Attached Images nfs-shift-audi_3-342009-3.jpg nfs-shift-audi_4-342009-2.jpg nfs-shift-porsche_1-342009-6.jpg nfs-shift-porsche_2-342009-7.jpg nfs-shift-porsche_3-342009-5.jpg nfs-shift-porsche_4-342009-4.jpg nfs-shift-porsche_6-342009-8.jpg

  20. #20 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Cand vorbeam de seria cu masini tunate nu ma refeream la faptul ca a avut masini tunate, sunt un mare fan al tuning-ului dar gameplay-ul si la unele din ele grafica m-a dezamagit!

    Multumim de poze Monky, arata foarte bine din screensots, ramane sa-l jucam sa vedem cum e 1st hand!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts