Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: E3 2014: Conferinta Ubisoft - not bad!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    E3 2014: Conferinta Ubisoft - not bad!

    Nu stiu daca este din cauza faptului ca Microsoft a ridicat mult stacheta cu avalansa de jocuri sau de vina este faptul ca m-a dezamagit EA cu prea mult sports & talks, dar cred ca Ubisoft s-a descurcat binisor la conferinta de la E3 2014. Culmea este ca au venit cu mai putine titluri, insa probabil lipsa unor titluri pe aceeasi zona (gen NFL, NHL, PGA or whatever) au pus accent mai mare pe ceea ce au prezentat. In plus, au venit cu un nou titlu, la care nu se asteptau multi: Rainbow Six Siege.

    Asa cum am spus si la celelalte conferinte, inca nu trag concluzii pana nu vad toate alternativele, insa la cald, ce am vazut nu a fost rau. Din fericire titlurile deja prezentate la conferinta Microsoft (Assassin's Creed Unity si The Division) au avut alte trailere si alt gameplay prezentat. Altfel ar fi fost sub EA. Ca prezentare ma refer... in niciun caz nu compar calitatea jocurilor.

    Si aici am avut vorbarie multa (ala EA), a fost aceiasi "frica" de a arata gameplay Live (totul a fost fie CGI, fie preinregistrat). Pe scurt, acestea au fost titlurile prezentate:
    • Far Cry 4
    • Just Dance 2015
    • Just Dance Now
    • The Division
    • The Crew
    • Assasins Creed Unity
    • Shape Up
    • Valiant Hearts - The Great War
    • Rainbow Six Siege
    Am aceiasi curiozitate: ce joc v-a atras cel mai mult din prezentarea Ubisoft?

    Am revenit cu trailerele. Enjoy!











    Attached Images Attached Images assassins_creed_unity.jpg

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    As fi vrut sa vad mai mult Far Cry. Si mult mai putin Just Dance si Shape Up, au fost cele mai penibile momente de la E3 de pana acum. Also, Rainbow Six Siege arata bine!

  3. #3 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doua jocuri ma atrag: Assasins Creed Unity si mai ales Valiant Hearts - The Great War

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    eagle-eye: lasa ca ai avut mai mult Far Cry la conferinta Sony si Microsoft

  5. #5 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Poate sa pune cineva niste video-uri, daca stie de unde , de la Far Cry 4 Si Assassins Creed Unity? ( ma refer si de la sony,micr si ubi) Mersi mult!

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vezi pe threadurile dedicate lor DarthhNik!

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Assassins Creed a avut acelasi trailer ca la Microsoft ? N-au aratat si ei nimic SP ?

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvanrazy: cred ca asta a fost:


  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vad ca au bagat destule animatii noi. Grafic arata destuld e bine, in schimb sistemul de combat a ramas la fel si aici ma refer la...la fel ca in AC1 si 2.

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie mi s-a parut ca se misca ceva mai fluid... sare mai repede un gard, se catara mai repede... Nu stiu daca e doar o impresie sau e dat un pic pe fast-forward in demo.

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intr-adevar, se misca bine, n-am ce zice.

  12. #12 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Mi-a placut noul Assassin's Creed. Mult. Dar cam atat. Nu mi-a placut, in schimb, lipsa de gameplay. Au fost dragute trailerele, desi nimic extraordinar, dar toate au fost pentru jocuri anuntate deja. Anul trecut au aratat gameplay din The Division si acum baga trailer CGI?! Come on... Far Cry se lanseaza la toamna si nu ne-au aratat decat ca tipul ala e nebun. Asta cam stiam, de cand au anuntat jocul. Ok, au prezentat gameplay la Sony, dar asta era conferinta lor, cu jocurile lor! Trebuiau mai multe detalii. Trailerul de la Just Dance 2015 l-am inteles, restul (Just Dance Now si Shape Up) nu.

    6

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveti conferinta completa Ubisoft E3 2014 mai jos. Enjoy:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. E3 2015: Conferinta Ubisoft By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 5 Last Post: 16-06-2015, 03:41
  2. E3 2014: Conferinta Sony - what a comeback! By MonkY in forum Console News
    Replies: 32 Last Post: 11-06-2014, 21:01
  3. E3 2014: Conferinta Electronic Arts - asa nu! By MonkY in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 10-06-2014, 13:09
  4. Noutati despre conferinta Xbox de la E3 2014 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 17-05-2014, 10:05
  5. E3 2009: Conferinta Ubisoft By Mika in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 02-06-2009, 18:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts