Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: E3 2009 pe ConsoleGames.ro

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    E3 2009 pe ConsoleGames.ro

    Maine incepe cel mai important eveniment de gaming din an: E3 2009. Console Games va va face experienta E3 cat mai placuta, aducandu-va cat mai repede ultimele stiri si trailere, precum si ultimele detalii de la cele mai importante conferinte de presa ale show-ului: Microsoft, Nintendo si Sony. Programul conferintelor arata cam asa, incepand cu Microsoft si terminand cu Sony:

    1 Iunie:
    * Microsoft Press Conference (8:30 PM)
    * Electronic Arts Press Conference (12:00 AM)
    * Ubisoft Press Conference (3:00 AM)
    2 Iunie:
    * Nintendo Press Conference (7:00 PM)
    * Sony Press Conference (9:00 PM)
    Topul celor mai asteptate jocuri de la E3 2009: http://www.consolegames.ro/forum/f59...-2009-journal/
    Ultimele trailere de la E3: http://www.consolegames.ro/forum/f8-...3-2009-videos/
    Attached Images Attached Images 20948d1240210982-e3-2009-journal-e3_2009_expo.jpg

  2. #2 SP
    Banned Razor's Avatar
    E3 pot sa il vad undeva Live? M-ar interesa foarte mult conferinta celor de la Sony....celelalte nu sunt prea importante...

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

  4. #4 SP
    Banned Razor's Avatar
    Thx

    Vezi ca ai un buton de thanks in dreapta jos la fiecare post cand vrei doar sa multumesti!

  5. #5 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Maine incepe cel mai important eveniment de gaming din an: E3 2009. Console Games va va face experienta E3 cat mai placuta, aducandu-va cat mai repede ultimele stiri si trailere, precum si ultimele detalii de la cele mai importante conferinte de presa ale show-ului: Microsoft, Nintendo si Sony. Programul conferintelor arata cam asa, incepand cu Microsoft si terminand cu Sony:

    Topul celor mai asteptate jocuri de la E3 2009: http://www.consolegames.ro/forum/f59...-2009-journal/
    Ultimele trailere de la E3: http://www.consolegames.ro/forum/f8-...3-2009-videos/
    raportat la ora romaniei ce ora inseamna?

  6. #6 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Aia e ora Romaniei!

  7. #7 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Ce tare, thx for the news! Se poate face coverage-ul intr-un thread separat, sau vor fi stiri pe prima pagina? Nu de alta, dar ma gandesc ca, la volumul de informatie prezentat, poate ar fi mai bun un thread in Console Club si doar highlight-urile la news.

    In orice caz, great news, abia astept sa inceapa !

  8. #8 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    O sa facem news-uri ca sa apara pe prima pagina. Trailerele le puteti vedea pe thread-ul postat mai sus.

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Aici puteti vedea conferintele: E3 09 Live Video Game Demos at GameSpot
    ...mie-mi arată 1 day 14 hours 45 minutes, wtf?!

    *p.s

    Am ora setată, GMT+2, etc.

    Ieri mi-a arătat 12 Hours ...

  10. #10 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    La fel arata si la mine

  11. #11 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Si mie imi arata lafel... Nu stiu care-i buba

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pai normal ca arata 1 day... Acolo spune cand incepe Stage Show-ul lor (gameplay, interviews, ...)

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...păi cum vine asta, și cu ora 20:30 ce-i? Sau ăla-i alt link?

    Eu de c�nd mă știu am văzut E3-ul după termen (de pe trackere - 2/3 zile) - nu sufăr după transmisiuni LIVE.

    Parcă anul ăsta vroiam LIVE...dar deja știu 100 de link-uri cu 100 de ore de transmisie...mă lipsesc.

    Aștept clipurile pe gametrailers.com + interviuri pe tracker HD și gata.

    Vizionare plăcută.

    *p.s.

    ...dacă totuși se rezolvă, și răm�ne lumea la un link, vă rog să-mi dați un BUZZ pe e3_ronan cu el. Mulțumesc anticipat.

  14. #14 SP
    Junior Member dacblood's Avatar
    linkul de sus este pentru E3 Live. Pentru conferinte este asta Microsoft Press Conference - E3 09 Live Video Game Demos at GameSpot

  15. #15 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    In sfarsit ne-a lamurit cineva!

  16. #16 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Vreau si eu un poster din acesta la mine in camera...aaa..sau pe bloc
    Attached Images Attached Images ass2-1-.jpg

  17. #17 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Desi vor fi prezentate atatea jocuri tari la E3, sunt dezamagit ca nu aud nimic de Valve anul asta. No Episode 3 in 2009 .

  18. #18 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Desi vor fi prezentate atatea jocuri tari la E3, sunt dezamagit ca nu aud nimic de Valve anul asta. No Episode 3 in 2009 .
    ...eu mai speram și un Counter Strike: Source 2 pe X360

    Asta e...

  19. #19 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Well, cine stie, tocmai asa este surpriza mai mare cand nu sunt asteptari mari si output-ul este WOW
    Wait and see!

  20. #20 SP
    Banned Josh's Avatar
    S-a incheiat E3? Mai sunt si alte conferinte?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 74 Last Post: 10-08-2009, 11:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts