Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 99 of 99

Thread: Concurs "Loot Crate 2"

  1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu promit, dar daca ne vedem la parc lac, o sa incerc sa ajung.

  2. #82 SP
    Banned Templier's Avatar
    Ar ramane stabilit pt duminica la 14 in park lake mall. Daca nu ne strangem macar 3 o sa extrag de acasa si pun banii in cont. Va rog sa spuneti aici cei care veniti

  3. #83 SP
    Admin MonkY's Avatar
    I'm in!

  4. #84 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Și eu sunt înauntru.

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Imi pare rau ca au venit asa putini astazi... dar asta este. De fata cu AlanPoe, Templier si crisstine, am folosit random.org pentru a alege un nr. aleator intre 1 si 11. A iesit 5. 5 din lista este... Templier! Well, congrats man (se pare ca ai noroc pana la urma)! Si multumiri tuturor celor care au participat la concurs.

    P.S. M-am gandit mai bine... desi initial am spus ca vor primi 6 luni de Premium toti cei care se inscriu cu minim 100 RON, avand in vedere ca am fost asa putini... voi face asa: vor primi 12 luni de de Premium TOTI cei care au participat! Respect!

  6. #86 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Imi pare rau ca n-am reusit sa ajung dupa ce s-a schimbat pe weekend-ul asta. Cum n-am mai participat pana la urma, o sa pun cele 4 iteme sau cate aveam pe aria de licitatii.

  7. #87 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...si mie-mi pare rau ca n-am ajuns, da...n-a prea tinut de mine

    Sper ca macar sa ajute banutii, la ce erau destinati. Restul conteaza prea putin, ca ne putem strange oricand si fara ocazie

  8. #88 SP
    Member ramonski's Avatar
    Well done!
    Felicitari Templier, bravo Monky! E un mod placut de a participa la un concurs (al carui scop e acela de a ajuta comunitatea CG).

    Unii stau foarte prost la capitolul timp in perioada asta. Eu sunt unul dintre ei

    Nu-mi ramane decat sa sper ca reusesc sa ajung si eu la vreun gather CG.

    Cheers bros!

  9. #89 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si uite asa, am ajuns la aproape 90%. Cred ca mai bine ca in orice an... Long live CG!
    Thanks Templier! Thanks guys! You rock!




    ---------- Post added 28-11-2016 at 00:06 ----------

    Sa ne arati si noua ce-ai castigat!!!

    ---------- Post added 28-11-2016 at 00:09 ----------

    Pentru cei care se intreaba de modalitatea de tragere la sorti: am folosit random.org de pe telefon, la intalnire. A fost haios pentru ca fix cu o secunda inainte sa apas l-am intrebat pe Templier ce numar are. Deci cu puterea mintii e posibil sa fi masluit rezultatul!!!
    Attached Images Attached Images img_5740.png img_5741.png

  10. #90 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Am primit notificare ca am donat 11 euro si ma intrebam de unde pana unde ca eu nu am folosit sistemul de donatii (promit ca ma revansez pe viitor). si pe urma m-am gandit la Loot Crate.

    Felicitari. Sper ca v-ati distrat bine. E o comunitate mai restransa dar frumoasa (chiar si cu subiectivitatea asta pro Pro ).

    Daca mai jucati gta online pe ps4, sper sa va vad pe acolo. Mai un heist, mai un motocycle gang, corporatie etc

  11. #91 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow...90%

    Ma bucur ca totusi a iesit ceva din asta si-mi pare rau ca nu am putut sa ma implic mai mult, ba chiar sa si vin la intalnire. Tot respectul pentru Templier ca s-a deranjat din nou sa se ocupe de tot si tks MonkY pt premium 1 an, desi nu d-aia donasem

  12. #92 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Felicitari baieti, primul an in care stresul de final cu plata hostingului e minim!
    Acum sa speram la un an 2017 si mai bun!

    PS multumesc mult pentru Premium! Acum ca am pana in 2019 pot sa ma culc pe o ureche

  13. #93 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    GG ba, GG. MonkY, sa-mi dai un PM te rog cu detalii despre cum si unde sa transfer banii, ar trebui sa fac rost de ei saptamana asta.

  14. #94 SP
    Member eneea's Avatar
    Felicitari

  15. #95 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    GG ba, GG. MonkY, sa-mi dai un PM te rog cu detalii despre cum si unde sa transfer banii, ar trebui sa fac rost de ei saptamana asta.
    eagle-eye: ai aici toate detalii pentru plata (PayPal sau transfer bancar): http://www.consolegames.ro/forum/f59...ium-vip-users/.

  16. #96 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Done!

  17. #97 SP
    Member Striker09's Avatar
    Some pics? Pentru cei ce anul asta nu au reusit sa intre in joc?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  18. #98 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dar si pentru cei care au intrat in joc, vreau sa vad ce-am pierdut
    Pacat totusi ca nu s-au putut face mai multe "crate-uri", ca data trecuta.

  19. #99 SP
    Banned Templier's Avatar
    Le multumesc tuturor celor care au participat!
    Am vrut sa fac mai multe premii dar nu s-au strans multe persoane si implicit nici bani multi nu s-au strans ( mai putini decat anul trecut ).
    Attached Images Attached Images img_0345.jpg img_0346.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Licitatie: Loot crate with a lot of goodies By ramonski in forum Licitatii
    Replies: 16 Last Post: 03-08-2016, 08:18
  2. Concurs "Loot Crate" By Templier in forum Concursuri
    Replies: 325 Last Post: 24-01-2016, 22:42
  3. Replies: 0 Last Post: 06-05-2014, 08:39
  4. Mighty Quest for Epic Loot By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 01:21
  5. Replies: 0 Last Post: 09-08-2012, 22:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts