Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Alege animalutul favorit !

Voters
170. You may not vote on this poll
  • Bobi

    3 1.76%
  • Tito

    4 2.35%
  • Thomas - Mask

    1 0.59%
  • Sesi

    6 3.53%
  • oBL1O #1

    1 0.59%
  • oBL1O #2

    3 1.76%
  • Maxi

    0 0%
  • DeadlyGoD

    1 0.59%
  • Laurentiu

    3 1.76%
  • piratu360

    3 1.76%
  • Catzel

    3 1.76%
  • Demon

    42 24.71%
  • consol3

    5 2.94%
  • Uziwood

    16 9.41%
  • Yoda

    8 4.71%
  • Sara

    38 22.35%
  • Pusu

    2 1.18%
  • DJ Mo #1

    2 1.18%
  • DJ Mo #2

    0 0%
  • DJ Mo #3

    1 0.59%
  • DJ Mo #4

    5 2.94%
  • Tobitza

    1 0.59%
  • Axy

    3 1.76%
  • Zazu

    2 1.18%
  • Misu

    0 0%
  • Thomas - Zaktan

    3 1.76%
  • Mitzi

    0 0%
  • Mika

    8 4.71%
  • Ursu

    4 2.35%
  • Galusca

    2 1.18%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8
Results 141 to 159 of 159

Thread: Voting - Concurs "Lauda-te cu animalutul tau !"

  1. #141 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Asa e...scuze m-am experimat gresit, trimit mass message pe yahoo cu please vote sara,desigur nu obliga pe nimeni si mai face si publicitate la site.Doh...la ce mi-a fost mintea cand am scris.Scuze...ce am vrut sa spun "ajuta comunitatea aducand useri pe forum" *cough* *cough* sarcastic * cough *

    In primu rand era vorba de bun simt si respect....ca nu sa inventat inca cele 2 chestii pentru anumite persoane ...e altceva.Se mai gaseseste si cate un user "yeessss maaaster" care posteaza :"nu au facut nimic gresit"...lipsa de bun simt @ large scale np.

  2. #142 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    mda maine prevad ca mai citesc vreo 3-4 pagini de posturi aici. was fun, inainte de culcare.. (ce eu nu am voie sa fac offtopic? )

    btw daca puneam o poza cu mine se punea?

  3. #143 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    cel mai bine ar fi sa incheiem discutia pentru ca asta se discuta pe messenger sau prin pm facem prea mult off-topic si e clar unii sunt asa altii altcumva nu ajungem nicaieri deci propun sa asteptam pe monky cel mai bine sa faca lumina

  4. #144 SP
    Admin MonkY's Avatar
    See, de aceea nu mai vrea echipa CG concursuri cu voting public. Well, pana la finalizarea votarii, threadul este closed... Va fi deschis dupa ce se termina poll-ul. Multumim tuturor pentru participare !

    P.S. Voturile userilor cu 0 posturi sau care au aparut subit peste noapte oricum nu se vor lua in considerare (asa cum s-a procedat dintotdeauna aici). Asa ca mass-urile respective nu stiu cat de mult v-au ajutat. V-am mai zis, preferam sa ramanem 200-300 de consolisti prieteni/amici pe CG decat jde mii de useri care nu fac altceva decat sa spameze. Have a nice night !

    ---------- Post added 09-10-2009 at 12:48 AM ----------

    Well... sunt suparat. Imi pare rau ca la un astfel de concurs, in care ar trebui sa ne bucuram de animalutele noastre... sunt nevoit sa stau sa numar clone si useri cu 0 posturi care subit au aparut in poll. Pacat... probabil ca va fi ultimul concurs ce va avea poll public. Mai mult, cum am spus-o si repetat-o de nenumarate ori, aici nu ne pasa de marirea numarului de useri. Preferam calitate, nu cantitate (altfel generam eu singur 50.000 - 100.000 de useri si deveneam clona computergames). Prin urmare, voi lucra in noaptea aceasta la un script pentru a STERGE toti userii cu 0 posturi. Imi pare rau pentru cei care nu au nicio vina si s-au inregistrat pentru ca vor doar sa citeasca news/reviews... dar ma tem ca si acestia vor fi afectati.

    Inainte de a ma apuca de treaba, voi anunta insa castigatorul... cu rugamintea de a mi se trimite pe PM adresa completa, numele, nr. de telefon, etc. Prin urmare, castigatorul concursului "Lauda-te cu animalutul tau" este Demon/eXistenZ ! Desi a avut nu mai putin de 15 useri cu 0 posts, tot a iesit in frunte. Sa nu va faceti iluzii sa credeti ca ceilalti nu au procedat la fel (din pacate). Si la Sara la fel, sunt 15 useri cu 0 posts...

    Felicitari !

    P.S. eXistenZ este rugat sa posteze o poza cu Demon langa un articol, imagine, desen, whatever... doar sa fie CG related. Pentru a asigura pe toata lumea ca este real, si nu de pe wikipedia sau mai stiu eu ce . Totodata este rugat sa-si aleaga oricare din jocurile din poza de mai jos (cu exceptia Mini Ninjas care a fost deja castigat). In pachet va fi si un cadou surpriza pentru Demon. Sper sa-i placa !

  5. #145 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Congrats .

    @DjMo , nu faceam referire la tine ci la cei trei useri hasky2,hasky3,hasky4 Remarcam doar lipsa de inspiratie .

  6. #146 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Congrats eXistenZ!

    Si da, era normal sa iasa cu scandal. Ca deh, asa suntem noi. Nici nu ma asteptam la altceva, parca am presimtit.

  7. #147 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    felicitari tuturor animalutelor participante. toti sunteti niste castigatori pt mine

    eXistenZ felicitari pt locul 1

    cheers

  8. #148 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Felicitari eXistenZ !
    Frumos catel!

  9. #149 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    multumesc si imi cer iertare pentru voturile care au fost de la amici chiar imi pare rau cum am spus nu a fost frumos ce am facut si nu ma laud dar ma bucur ca am primit si multe voturi de pe comunitatea CG mersi mult celor care m-au votat si sunt foarte curios de surpriza pentru Demon chiar azi cand am vrut sa plec la scoala a fugit si l-am fugarit pana s-a hotarat sa se intoarca el e bine ca e acasa acuma
    P.S: poza va veni in curand

  10. #150 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Eu zic sa iei Lips. E foarte distractiv.

  11. #151 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Eu zic sa nu iei nimic si sa-ti fie rusine.

  12. #152 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    nu am spus ca sunt mandru dar daca ai citit ce a scris monky am castigat corect cu voturile date de voi ,in fine voi posta oricum poza cu demon sa nu ziceti ca nici aia

  13. #153 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    grats pt joc si nice doggy

  14. #154 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    thx for the votes
    P.S : scuzati claritatea pozei
    Attached Images Attached Images dsc00707.jpg

  15. #155 SP
    Member octav's Avatar
    demon e cumva orb?

  16. #156 SP
    Member Leni's Avatar
    In PRIMUL SI PRIMUL RAND...felicitari Consolegames si Monky(impreuna cu toata echipa de moderatori a site-ului) pentru acest concurs si restul concursurilor.
    In al doilea rand, felicitari eXistenz si lui Demon, multa sanatate ambilor
    In al treilea rand, si va rog sa nu ma intelegeti gresit, nu ma refer la userul X sau Y sau nimic de acest gen, ci doar la faptul ca e mare pacat ca se intampla lucruri de genul asta, si ca exista oameni care se ajuta de astfel de masuri. Inca odata, nu ma refer la un user anume, ci in general la treburi de genul asta, pe acest poll sau altul, pe acest site sau altul!!! E mare pacat, pentru ca o astfel de mica chestie poate strica toata atmosfera de "familie" de pe forum, deorece unii useri se vor simti inselati...si e un sentiment naspa!(PS.eu n-am votat pentru cainele meu, desi puteam sa votez eu, si sa rog inca cativa prieteni/colegi sa voteze pentru mine.Chiar si-a facut un coleg de locuinta user ca sa joace la aria Arcade, dar nici prin minte nu mi-a trecut sa-l rog sa voteze ptr mine. Am preferat sa pierd cu 0 voturi dar cu demnitate.). Again, nu e referire la niciun user, ci e o chestie valabila pentru toti care stiu ca au apelat la astfel de masuri, si care se simt cu musca pe caciula. Ar fi frumos pe viitor sa fim fairplay, si sa stim sa pierdem cu demnitate in fata celui care a fost mai bun, in loc sa fim innebuniti dupa un joc gratis!
    De asemenea, cu s-a mai spus, e pacat ca atunci cand e pentru concurs se inghesuie lumea sa scrie review-uri, news-uri etc(dupa spusele moderatoriilor unele chiar facute sa fie)....iar alte dati sa sufle vantul prin threaduri...recunosc, eu acum am aflat de sectiunile Reviews si Previews(stiam de ele dar am crezut ca sunt luate de pe alte site-uri nu user-made...si n-am avut curiozitatea sa ma uit)...dar sunt lucrurile care le facem noi pentru noi...si merita sa depunem putin efort. cum altii pot, asa putem si noi daca ne straduim si ne depasim stadiul "de romani care zic ca-i bine oricum...numa sa fie"...sper sa nu inteleaga nimeni gresit postul meu, si sa-l luati ca pe un wake-up call pentru a imbunatati nivelul, atat de prietenie cat si a threadurilor, pe forum.Putem fi mai buni, si putem face mai mult daca ne straduim cu totii!!!O zi buna tutror

  17. #157 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    demon e cumva orb?
    nu,asa s-a nascut cu un ochi albastru celalalt caprui

  18. #158 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Defapt asta se intampla des si la rasele de Husky (se nasc cu culori ale ochilor diferiti) avand in vedere ca ii asemanatoare rasa poate de aceea.

  19. #159 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    din cate stiu maicasa a fost husky si taicasau malamut dar amandoi au fost campioni nationali so poate de aia

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8

Similar Threads

  1. Voting - Concurs "Funny Guy 2011" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 5 Last Post: 29-11-2011, 21:20
  2. Lauda-te cu animalutul tau ! By MonkY in forum Pets
    Replies: 47 Last Post: 13-11-2010, 20:15
  3. Voting - Concurs "O vara fierbinte" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 18 Last Post: 15-06-2009, 22:26
  4. Voting - Concurs "Action Figure Expert" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 42 Last Post: 14-06-2009, 08:59
  5. Voting - Concurs "ConsoleGames.ro Mania" By Dj Mo in forum Concursuri
    Replies: 123 Last Post: 29-08-2008, 17:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts