Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast
Results 221 to 240 of 259

Thread: Concursuri CG Martie 2010

  1. #221 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Luigi, nu numai ca mi-am pierdut un prieten azi... dar pe langa atata munca, e si o nebunie maxima in a ma tine de cuvant. Nu ai observat ca am pus poza cu 2 minute mai tarziu si deja trebuia sa ma simt vinovat... Asta este, unora nu le este suficient indiferent cat de mult te agiti...

    In alta ordine de idei, revin in numele juriului cu o scuza. Se pare ca a fost introdusa in lista si review-ul lui DeathWings... Cum nu suntem genul care oferim premii si rectificam si le luam inapoi... am decis ca DeathWings sa ramana cu premiul, si sa se re-voteze cum trebuie. Iar castigatorul a iesit Honord. Prin urmare, inca un extra castigator. Sper ca e ok asa. Astept si de la ei jocul ales.

    P.S. As vrea sincer sa am cate un premiu pentru toti participantii... chiar daca imi place ideea de "It's not about the prize... it's all about the competition !".

    P.P.S. Acum spuneti-mi sincer, in lumea consolelor din Romania, mai exista cineva care sa ofere atat de multe premii, aproape lunar ? Au fost perioade in care aproape am ajuns la niste sume fantastice (pentru noi, ca o echipa non-profit) in premii pt. consolisti. Mai mult de atat, momentan nu putem face. Si cu aceasta ocazie doresc sa le multumesc si celor de la Gameshop, celor care se ocupa de PlayStation Romania, lui RobertDinu, Webpredator, barbavali.... si echipei CG de milioane ! Thx !
    Mi-l si imaginam pe DeathWings:



    Noroc ca aici exista 2 castigatori

  2. #222 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    MonkY, trebuia sa puneti sa vedem si cu ce a castigat fiecare. De exemplu la melodii nu cred ca sta nimeni sa caute printre zeci de posturi. lol Sau la logo. Care din multitudinea de designuri au fost pana la urma alese ?
    Krusht - Welcome to the Jungle

  3. #223 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    25 de premii (boxed)
    17 castigatori.
    Monky - daca nu pot primi o editie boxed cu ce am vrut initial, pot primi si un alt titlu? (oricum nu imi pasa care ,ca si asa nu am pe ce sa joc nimic deacolo) PS3 cucu , 360 = RROD , Wii nema.
    Macar sa dea bine in biblioteca.

    Felicitari Zozcoop!
    Of of... daca PS3 nu ai, 360 nu mai e, Wii nu e... nu stiu. Mai am niste joace de PS2 si unul de PSP... Interested ? Daca nu, alege si tu ceva, si faci schimb pe aria de Publicitate... ce sa zic ?

    Hai si DeathWings si Honord... alegeti si voi, sa termin lista. Grey too

  4. #224 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Grey too
    La mine ti-am explicat, din ce ramane, alegi un joc si pui la licitatii. Sa se mai invarta roata si pentru CG.

  5. #225 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    man vreau eu cartonu ala maro

  6. #226 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Of of... daca PS3 nu ai, 360 nu mai e, Wii nu e... nu stiu. Mai am niste joace de PS2 si unul de PSP... Interested ? Daca nu, alege si tu ceva, si faci schimb pe aria de Publicitate... ce sa zic ?

    Hai si DeathWings si Honord... alegeti si voi, sa termin lista. Grey too
    Pai sincer...sunt multumit cu oricare de acolo. Dar cu cutiuta . Multumesc.
    FF13 , Mass Eff , Darkstalker sau dante...sau orice ar ramane de pe-acolo...

    O seara placuta tuturor!..ma retrag la garaje(somn).

  7. #227 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Madk91: atunci iti dam un Army of Two, daca tot nu te intereseaza prea mult ce joc e ? E misto cutia... e cu 2 super soldati. Versiunea retail, of course

  8. #228 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Madk91: atunci iti dam un Army of Two, daca tot nu te intereseaza prea mult ce joc e ? E misto cutia... e cu 2 super soldati. Versiunea retail, of course
    Gracias!

  9. #229 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mbon... sa postez si poza aproape de final... Sa-mi spuneti daca v-am nimerit. Mai asteptam de la Honord si DeathWings alegerea, si maine incerc sa trimit jocurile spre voi. Multumim pentru intelegere si participare !
    Attached Images Attached Images premii_concursuri_consolegamesro_martie_2010_alese.jpg

  10. #230 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    MonkY, vezi ca Bodo a ales cartonul maro, nu Grey ! lol ( joke )

  11. #231 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Monky se poate cumva sa primesc FF13? Am fost al treilea care a postat. It's no big deal, numai daca este posibil. Imi doream acest joc cel mai mult.

  12. #232 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Re: Concursuri CG Martie 2010

    pooaul iti dau eu ff meu si iau eu bayoneta, normal daca e si monkY de acord.

  13. #233 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Monky se poate cumva sa primesc FF13? Am fost al treilea care a postat. It's no big deal, numai daca este posibil. Imi doream acest joc cel mai mult.
    Sorry... m-ati zapacit. Am crezut ca vrei Darksiders sau FFXII... Cum Darksiders nu vroia nimeni...
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pooaul iti dau eu ff meu si iau eu bayoneta, normal daca e si monkY de acord.
    Thx AndRewqp... daca vrea pooaul, eu fac schimbul... nu-i bai.

  14. #234 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Aia "aleasa" de Grey e cumva Heavy Rain?

  15. #235 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Aia "aleasa" de Grey e cumva Heavy Rain?
    Yup. Chiar ma miram ca nu a intrebat nimeni ce este

  16. #236 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Ok atunci.
    Multumesc. Scuze pentru incurcatura.

  17. #237 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor! Felicitari ConsoleGames si la cat mai multe

  18. #238 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Bun. M-am aruncat pe geam pentru ca nu am castigat si eu (de la parter) si am revenit pentru a spune ce trebuie. Felicitari castigatorilor si celor care au participat. Am vazut multa pasiune in munca unora si nu in ultimul rand pricepere. Inca o data, felicitari si bineinteles ca nu poate lipsi asta

  19. #239 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Felicitari castigatorilor!Am vazut niste creatii superbe!
    PS:Khan,in perioada in care am fost banat,am stat si m-am gandit...destul de mult.In final am ajuns la concluzia ca voi,comunitatea CG,sunteti mai importanti decat un joc banal.

  20. #240 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Castigatorii dau cate o bere cand ne vedem la intalnirea ConsoleGames. Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast

Similar Threads

  1. Jocurile lunii Martie 2010 By GuCOZA in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 07-04-2010, 13:22
  2. Idei concursuri 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 85 Last Post: 03-03-2010, 21:44
  3. Yakuza 4 se lanseaza in Japonia pe 18 martie 2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-12-2009, 20:14
  4. E3 2009: God of War 3 in Martie 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 03-06-2009, 11:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts