Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast
Results 201 to 220 of 259

Thread: Concursuri CG Martie 2010

  1. #201 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    si pe cand putem achizitiona tricouri personalizate cu noile logo-uri ?

    Felicitari castigatorilor !

    p.s. ce se intampla cu jocurile "ramase" ? intra cumva la licitatii ?

  2. #202 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    si pe cand putem achizitiona tricouri personalizate cu noile logo-uri ?

    Felicitari castigatorilor !

    p.s. ce se intampla cu jocurile "ramase" ? intra cumva la licitatii ?
    mai avem si campionatul de MW2.

  3. #203 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Sincer să fiu, mă așteptam ca Drik să iasă c�știgător la categoria logo, ideea pe care a avut-o pentru al doilea a fost foarte bună.
    Sa fiu sincer... ati iesit la egalitate... si am decis sa castigati fiecare o categorie. N-ar fi fost fair sa tragem la sorti acolo... pt. ca ar fi putut castiga doar unul dintre voi. Oricum cele 2 categorii mai toti au fost indecisi si au votat drik/graft. Asa ca, splitul mi se pare foarte corect. Sper sa imi trimiteti si un link, sau sa urcati direct .psd-urile sau sursele... poate chiar combinam ambele idei

  4. #204 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Am castigaaaaaaaaaaattttt... cum? nu sunt si eu acolo? off...

  5. #205 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ma mir ca nu a ales nimeni masca Predator... Surpriza CG, right?

  6. #206 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ce mască? Eu văd un robot din Matrix ..

  7. #207 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Ma mir ca nu a ales nimeni masca Predator... Surpriza CG, right?
    Vai... nu e masca Predator... este un Sentinel din Matrix... limited edition. Now you pissed it off

  8. #208 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Btw, any achievements waiting for us?

  9. #209 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mariusik, din cauza ta trebuie acuma sa dau anunturi cu "Cumpar carcasa GOW3"

    ...

  10. #210 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Btw, any achievements waiting for us?
    Da da.. poate acum primesc si eu un achievement de pictor

  11. #211 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    achievement de romantic wannabe ?

  12. #212 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by zozcoop View Post
    Thanx! Felicitari Madk91! Daca nu se poate GOW3, FF13 (Non promo) sau Bioshock 2...
    Spune-mi te rog ce alegi dintre GOW3 review copy sau FF13 retail pt. PS3. Mercic.

  13. #213 SP
    Junior Member zozcoop's Avatar
    FF13 retail. Word.


    Bonus pic
    Attached Images Attached Images img_0689p.jpg

  14. #214 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    MonkY, trebuia sa puneti sa vedem si cu ce a castigat fiecare. De exemplu la melodii nu cred ca sta nimeni sa caute printre zeci de posturi. lol Sau la logo. Care din multitudinea de designuri au fost pana la urma alese ?

  15. #215 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @MonkY check your pm

  16. #216 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    MonkY, trebuia sa puneti sa vedem si cu ce a castigat fiecare. De exemplu la melodii nu cred ca sta nimeni sa caute printre zeci de posturi. lol Sau la logo. Care din multitudinea de designuri au fost pana la urma alese ?

    Asta, zic eu, ar trebui sa fie alese in urma unui poll si sa fie puse in practica

    Go Go
    Attached Images Attached Images 54474d1269122116-concurs-logo-master-newshit.jpg

  17. #217 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu prea se intampla des dar sunt foarte de acord cu Khan. Este pur si simplu superb!

  18. #218 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Luigi, nu numai ca mi-am pierdut un prieten azi... dar pe langa atata munca, e si o nebunie maxima in a ma tine de cuvant. Nu ai observat ca am pus poza cu 2 minute mai tarziu si deja trebuia sa ma simt vinovat... Asta este, unora nu le este suficient indiferent cat de mult te agiti...

    In alta ordine de idei, revin in numele juriului cu o scuza. Se pare ca a fost introdusa in lista si review-ul lui DeathWings... Cum nu suntem genul care oferim premii si rectificam si le luam inapoi... am decis ca DeathWings sa ramana cu premiul, si sa se re-voteze cum trebuie. Iar castigatorul a iesit Honord. Prin urmare, inca un extra castigator. Sper ca e ok asa. Astept si de la ei jocul ales.

    P.S. As vrea sincer sa am cate un premiu pentru toti participantii... chiar daca imi place ideea de "It's not about the prize... it's all about the competition !".

    P.P.S. Acum spuneti-mi sincer, in lumea consolelor din Romania, mai exista cineva care sa ofere atat de multe premii, aproape lunar ? Au fost perioade in care aproape am ajuns la niste sume fantastice (pentru noi, ca o echipa non-profit) in premii pt. consolisti. Mai mult de atat, momentan nu putem face. Si cu aceasta ocazie doresc sa le multumesc si celor de la Gameshop, celor care se ocupa de PlayStation Romania, lui RobertDinu, Webpredator, barbavali.... si echipei CG de milioane ! Thx !

  19. #219 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    25 de premii (boxed)
    17 castigatori.
    Monky - daca nu pot primi o editie boxed cu ce am vrut initial, pot primi si un alt titlu? (oricum nu imi pasa care ,ca si asa nu am pe ce sa joc nimic deacolo) PS3 cucu , 360 = RROD , Wii nema.
    Macar sa dea bine in biblioteca.

    Felicitari Zozcoop!

  20. #220 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Congratz to ALL

    si multumim pt suport tuturor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast

Similar Threads

  1. Jocurile lunii Martie 2010 By GuCOZA in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 07-04-2010, 13:22
  2. Idei concursuri 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 85 Last Post: 03-03-2010, 21:44
  3. Yakuza 4 se lanseaza in Japonia pe 18 martie 2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-12-2009, 20:14
  4. E3 2009: God of War 3 in Martie 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 03-06-2009, 11:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts