Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 259

Thread: Concursuri CG Martie 2010

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Cand vedem si noi premiile ?
    Nu vi le arat... vreau sa luptati pentru competitia in sine, nu pentru premii...

    P.S. Probabil luni, marti... sa-mi scot dslr-ul de la naftalina

  2. #42 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mai bine le arati in ziua cand se voteaza castigatorii

  3. #43 SP
    Member OxygeN's Avatar
    dar ne poti da niste indicii despre ce jocuri vor fi?

  4. #44 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    dar ne poti da niste indicii despre ce jocuri vor fi?
    Sotron, lapte gros, ascunselea, hotii si vardistii, sapte pietre, flori - fete si baieti, s.a.m.d. Dupa cum vezi sunt jocuri de toate genurile.

  5. #45 SP
    Member szury's Avatar
    O intrebare. La explicatia concursul The trio smilies de ce duce linkul la concursul CG Cosplay? Oare nu am inteles eu ceva?

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by szury View Post
    O intrebare. La explicatia concursul The trio smilies de ce duce linkul la concursul CG Cosplay? Oare nu am inteles eu ceva?
    Nu, era doar un link stricat... Fixed now...

  7. #47 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    La concursul

    1. Jocul tau de suflet
    La acest concurs va trebui sa faceti un review al jocului pe care il considerati cel mai bun joc pe care l-ati terminat vreodata (eventual de mai multe ori). Sau de ce nu, jocul care a avut cel mai puternic impact asupra voastra, si care v-a influentat "viata de consolist". Review-urile vor fi postate aici Reviews - Console Games Forum si castigatorul va fi ales prin vot public.
    Nu sunt sigur dar cred ca stiu de ce nu mi-a fost aprobat review-ul. Totusi e destul de greu la jocuri din vremuri atat de vechi sa gasesti poze in rezolutie HD. Eu cel putin n-am reusit :-"

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    La concursul

    Nu sunt sigur dar cred ca stiu de ce nu mi-a fost aprobat review-ul. Totusi e destul de greu la jocuri din vremuri atat de vechi sa gasesti poze in rezolutie HD. Eu cel putin n-am reusit :-"
    Vad ca ti-a fost acceptat si modificat de AndRewqp: http://www.consolegames.ro/forum/f46...eo-geo-arcade/

  9. #49 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Hehe, mersi. Pacat ca nu pot sa dau Thanks la Thanks si pentru AndRewqp

  10. #50 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Hehe, mersi. Pacat ca nu pot sa dau Thanks la Thanks si pentru AndRewqp
    uite, poti

    si ca sa nu fiu total off-topic, va rog sa ne scuzati pentru perioada lunga de asteptare (in aprobarea unui "post"), dar credeti-ma in aceasta perioada sunt trimise multe news-uri, reviews-uri, stories etc si e foarte greu sa le citesti pe toate, sa le corectezi (daca e nevoie) si sa le postezi. Stati linistiti toate "posturile" sunt luate in considerare, nimeni nu e lasat pe dinafara.

  11. #51 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Sunt curios cati noi membrii se vor inregistra, sau deja sunt in stadiu de inregistrare, cand se vor activa poll-urile. Concursurile din toamna imi aduc aminte de acest lucru. Dar sper ca am mai crescut si nu vom mai apelam la asa ceva.

  12. #52 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pai din ce a zis Monky toamna trecuta ...userii fara vechime de 2 saptamani sau mai mult nu se ia in calcul

  13. #53 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Dar a precizat la inceputul concursurilor: se ia in considerare un user facut inainte ca el sa posteze mesajul. Poate sa fie mai activ ca Ronan respectivul... daca si-a facut cont dupa anunt, n-are drept de vot

    Ce bine ca prietena mea are cont de vreo un an jumate

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Noi sa fim sanatosi

  15. #55 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Am bagat si eu un review acum. Daca nu se accepta pana la 29:59 banuiesc ca nu mai e in concurs, nu ? Eh... oricum, nu-mi pasa. Macar l-am scris cu adevarat din suflet.

  16. #56 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Esti disperat.

    Si ca sa ti raspund la intrebare: da, se aproba.
    Daca tu dai Post la un review la ora 11:08, si un moderator il accepta peste o saptamana la ora 14:05, el apare ca si cum ar fi fost postat pe data de 20 Martie la ora 11:08.

  17. #57 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Si de ce sunt disperat, ma rog ?

  18. #58 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stati linistiti... e loc in concursuri pentru toti. Inca ma gandesc cum facem cu poll-urile. Insa sper ca noaptea asta sa fie un sfetnic bun

  19. #59 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Nu la asta ma refeream.

    Daca s ar putea moderatorii sa stea mereu pe forum ca sa i aprobe lui story ul sau review ul. Si dupa ce ii este aprobat, sa se duca pe SpamBox sa si faca "publicitate" la ce a scris.

  20. #60 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ok, deci am si spus ca nu-mi pasa daca se aproba sau nu reviewul dupa ce se termina concursul, deci nu am obligat pe nimeni sa stea mereu pe forum sa-mi accepte mie un review.

    lol A, si pentru ca le-am spus celor de pe spambox o data ca sper sa le placa articolul care l-am scris cand o sa-l citeasca se considera reclama, atunci asa sa fie.

    Chiar nu vreau sa ma cert pe-aici din cauza unei intrebari banale, asa ca nu mai continui discutia asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocurile lunii Martie 2010 By GuCOZA in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 07-04-2010, 13:22
  2. Idei concursuri 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 85 Last Post: 03-03-2010, 21:44
  3. Yakuza 4 se lanseaza in Japonia pe 18 martie 2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-12-2009, 20:14
  4. E3 2009: God of War 3 in Martie 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 03-06-2009, 11:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts