Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 72

Thread: Concurs "Hai la Reviews"

  1. #1 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Concurs "Hai la Reviews"

    Recent am primit mai multe review copies la ceva jocuri pentru console si ne-am gandit ca nu ar strica un concurs. Intrucat pe aria de Reviews lucrurile merg destul de greu in ultima vreme, cred ca ar fi util sa impacam "si capra si varza". Astfel, va punem la dispozitie jocurile de mai jos (doar un joc per user, sorry)... cu conditia ca pana pe 10 Mai 2014 sa scrieti un review care sa respecte http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ (in special sectiunea referitoare la Reviews).

    Tot ce trebuie sa faceti este sa va anuntati aici si sa spuneti care este jocul pe care-l doriti si la care sa va apucati de review. Iar de pe data de 12 Mai, vom avea 10 zile de "vot". Primele 3 dintre reviews cu cele mai multe vizualizari vor fi premiate cu 3, 6 si 12 luni de Premium Membership.

    Deci, nu doar ca primiti jocuri for free, dar aveti sanse sa castigati si Premium Membership pentru review. Jocurile vor fi expediate prin curier pentru a putea dovedi receptionarea jocului iar transportul va fi suportat de catre castigator (de obicei costul este de 10-15 lei). Bafta si va rog sa tratati cu seriozitate. Cei care nu vor scrie review-ul vor fi banati!

    P.S. Nu sunt acceptati userii noi... trebuie sa fiti inregistrati de cel putin o luna si sa aveti cel putin 10 post-uri. Multumim pentru intelegere.

    PlayStation 3:
    • Diablo 3 - 3 bucati - eagle-eye, DeathWings, Pizzi
    • Kane & Lynch 2 - 1 bucata - AndRewqp
    • Lego the Movie - 1 bucata - naz
    Xbox 360:
    • Diablo 3 - 1 bucata - djleo666
    • Spider-Man Edge of Time - 2 bucati - djleo666, Marinake
    • X-Men Destiny - 2 bucati - djleo666, Marinake
    • Battlefield 3 - 1 bucata - DeeJay-RainY
    • GoldenEye Releaded 007 - 1 bucata - Marinake
    • Alice Madness Returns - 1 bucata - AlanPoe
    Xbox One:
    • Metal Gear Solid V Gound Zeroes - 1 bucata - naz
    Attached Images Attached Images choose_your_review_copy.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Trebuie sa facem review la jocul ales sau la ce joc vrem noi ?

  3. #3 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Iti alegi un joc din lista de mai sus, jocul iti vine acasa prin curier in 24-48h, platesti curierului taxa de transport, te pui pe joaca si apoi recenzia

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    imi place concursul si as participa si eu dar din pacate am examen fix saptamana aceea, il termin pe 10 si as avea nevoie de inca 3 zile pana termin jocul si scriu review-ul si nu m-as incadra in deadline. daca se poate as dori sa particip si eu pentru K&L 2, daca nu, inteleg si astept urmatorul oricum felicitari pentru initiativa si

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic ca nu se supara nimeni daca intarzii 3 zile... OEE decide insa, el e seful

  6. #6 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Salut OEE. Fac eu la Diablo 3 pentru PS3.

  7. #7 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Buna dimineata ! As vrea sa fac review la Diablo 3 - Xbox 360 si asa vine 1,2,3,4 Mai zile libere si macar sa am ceva de facut. Review-ul va fi sigur publicat pana pe 10 Mai !

  8. #8 SP
    Member Hitman's Avatar
    Salutare! Nu sunt vreun mare talent in ale review-urilor, dar ma bag si eu la un Diablo PS3. Daca tot nu am bani sa plec de 1 Mai la mare, macar sa ma joc

  9. #9 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    In functie de caz se poate prelungi termenul cu 2-3 zile.

    In principiu, pana in weekend o sa selectam castigatorii urmand ca in weekend sa colectam datele de livrare iar luni se vor expedia.

    Review trebuie facut la jocul pe care il primiti.

  10. #10 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca a mai ramas liber vreun Diablo 3 pe PS3 - ii fac eu cu mare placere.

  11. #11 SP
    Junior Member Gamer xD's Avatar
    As vrea eu pentru battlefield 3 xbox 360..

  12. #12 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Daca se poate si e ok, as face si eu review la Diablo 3 - PS3

  13. #13 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Gamer xD View Post
    As vrea eu pentru battlefield 3 xbox 360..
    P.S. Nu sunt acceptati userii noi... trebuie sa fiti inregistrati de cel putin o luna si sa aveti cel putin 10 post-uri. Multumim pentru intelegere.

  14. #14 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    As dori sa iau eu Battlefield 3 - Xbox360 Multumesc anticipat !

  15. #15 SP
    Junior Member Gamer xD's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    P.S. Nu sunt acceptati userii noi... trebuie sa fiti inregistrati de cel putin o luna si sa aveti cel putin 10 post-uri. Multumim pentru intelegere.
    sunt inregistrat de 1 luna si ceva..ma pot inscrie daca fac 10 posturi? Deoarece sunt inregistrat de mai mult de o luna.

  16. #16 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si ai 4 postari, daca faci 10 repede iti iei warn pt post hunting

  17. #17 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Dar daca scrii 6 stiri repede vei fi si apreciat si nu se va considera post hunting .

    Sa inteleg ca se accepta micul delay ? Si imi pare rau daca v-am creat probleme.

  18. #18 SP
    Junior Member Gamer xD's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Si ai 4 postari, daca faci 10 repede iti iei warn pt post hunting
    nu-i nevoie sa-mi explici..sunt inregisrat si pe alte forumuri..am respectat regulamentul mereu.
    Oh, ok. Anyway, cei care prindeti concursul..good luck!

  19. #19 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sau scrii repede 6 stiri cum a spus si Andrei, dar nu stiu de ce imi vine in minte un proverb, la placinte înainte, la război înapoi!

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gamer xD: daca respecti regulile, de ce nu?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  2. Concurs "News & Reviews" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 4 Last Post: 08-07-2014, 05:36
  3. Concurs "Hai la reviews" Part 2 By OEE in forum Concursuri
    Replies: 14 Last Post: 11-06-2014, 17:24
  4. Concurs "Gadgets Reviews" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 21 Last Post: 11-10-2013, 16:09

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts