Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 72

Thread: Concurs "Hai la Reviews"

  1. #41 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Daca se doreste puteti sa imi plasati si pe James Bond. Il dau eu cu capul de pereti.

  2. #42 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Si cu ocazia aceasta toate jocurile sunt atribuite. Nu uitati sa faceti ce am scris intr-un post anterior:

    Quote Originally Posted by OEE View Post
    In urma decernarilor va rog sa imi trimiteti un PM cu datele voastre de livrare pentru curier: nume, adresa, telefon. Dupa cum s-a mentionat si in primul post, castigatorul va achita transportul in acest caz, la Cargus am gasit mai ieftin, aproximativ 10-15 lei in functie de destinatie (conform site-ului lor). Expedierea se va face in cursul zilei de luni.

    Pentru cei din Bucuresti o sa organizez o intalnire face2face in cursul zilei de duminica la benzinaria OMV de la Diham (intersectia dintre bd-ul Basarabia si b-dul Nicolae Grigorescu) in intervalul orar 10:00 - 16:00 si 18:00 - 20:00. https://plus.google.com/113648790086...24/about?hl=en
    Daca optati pentru intalnire, va rog sa imi dati PM doar cu numarul de telefon si ora la care ajungeti, voi da eu reply cu numarul meu.

    Daca nu primesc nici un raspuns de la castigatori pana duminica seara, jocurile intra iar la liber! Primul venit, primul servit, fara restrictii!
    Cu aceasta ocazie am actualizat si primul post cu castigatorii.

  3. #43 SP
    Member Joystick's Avatar
    Sorry man nu am spus-o cu rautate .... nu stiam ca ati dat jocuri la oameni si au uitat de review si sa mai intre pe site .

  4. #44 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Huh?

  5. #45 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    As dori sa fac review pentru Diablo 3 - xbox 360
    Yup, am zis pentru xbox 360, nu pentru PS3

    C'est la vie...

  6. #46 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Imi cer scuze, in acest caz a fost greseala mea...

  7. #47 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Joystick View Post
    Sorry man nu am spus-o cu rautate .... nu stiam ca ati dat jocuri la oameni si au uitat de review si sa mai intre pe site .
    Jocurile nici macar nu au ajuns la noi si deja vrei review? Pe Marti ne ajung pachetele la toti si probabil pana pe 10 vor aparea macar 2 review-uri. Eu cel putin o sa incerc sa termin unul din jocuri pana pe 10.

  8. #48 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @Marinake :
    Joystick a raspuns postului asta
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Joystick: sunt mai multe motive.
    ....

    Pacat insa ca de-a lungul timpului multi ne-au dovedit ca nu-i intereseaza decat partea materiala si nu ii intereseaza comunitatea in sine. Stiu cu siguranta ca au fost ceva sute de jocuri care au ajuns la oameni care nici macar nu mai dau pe-aici. De aceea mi-a si pierit cheful de a mai face intalniri consolistice... veneau, isi luau jocurile moka si a doua zi nici nu mai stiau cine esti. Dar, asta e viata... noi mergem mai departe. Sper ca pe viitor sa primim mai multe nebunii si sa inteleaga si resellerii si publisherii de prin Romania ca e o modalitate foarte importanta de a-si fideliza clientii.

  9. #49 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bă da' înalti mai sunt moderatorii ăstia.
    Thanks OEE for the game, intra bine.

  10. #50 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    OEE, ti-am trimis mesaj cu datele mele. Sper ca l-ai primit.

  11. #51 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da, am primit mesajele tuturor, cu exceptia lui DeeJay-RainY, de la care nu am auzit nimic...[COLOR="Silver"]

    ---------- Post added 05-05-2014 at 08:53 ----------

    Battlefield 3 (Xbox360) revine pentru review conform regulamentului. Din pacate nu am primit nici o veste de la DeeJay-RainY.

    Ii rog pe toti cei interesati sa posteze mai jos. Daca avem mai multi doritori, voi face o extragere la sfarsitul zilei.

    ---------- Post added 05-05-2014 at 11:26 ----------

    Restul coletelor au fost expediate, o sa va trimit AWB-urile pe PM.

  12. #52 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Au ajuns joculetele, thanks!

    O singura mentiune: The Lego Movie e de PS4, nu PS3

  13. #53 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Si la mine au ajuns. Tipau din colet sa le desigilez

  14. #54 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    UP, Battlefield 3 (xbox360) disponibil in continuare.

  15. #55 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu am o problema cu jocul, ti-am dat pm OEE , jocul de fapt e pentru X360 si eu am doar PS3. daca il vrea altcineva sa-i faca review sau cum ziceti voi sa procedam .
    Attached Images Attached Images photo-4-.jpg

  16. #56 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Cu scuzele de rigoare nu am apucat inca sa ii fac reviewul jocului fiindca am fost plecat din tara cu munca. Nu am stiut ca trebuie sa plecam, daca se poate sa fiu amanat pana marti este perfect, daca nu voi da jocul mai de parte. Imi cer scuze inca odata

  17. #57 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Eu maine postez primul review din cele 3.

  18. #58 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    eu am o problema cu jocul, ti-am dat pm OEE , jocul de fapt e pentru X360 si eu am doar PS3. daca il vrea altcineva sa-i faca review sau cum ziceti voi sa procedam .
    Damn, sorry man..

    ---------- Post added 11-05-2014 at 13:15 ----------

    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Cu scuzele de rigoare nu am apucat inca sa ii fac reviewul jocului fiindca am fost plecat din tara cu munca. Nu am stiut ca trebuie sa plecam, daca se poate sa fiu amanat pana marti este perfect, daca nu voi da jocul mai de parte. Imi cer scuze inca odata
    E ok.

  19. #59 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Si eu sunt in intarziere... Nu caut scuze, va fi gata saptamana asta. Vor fi insa niste randuri dragute . Renunt si la premiu, particip "hors concours" .

  20. #60 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Dar nu cred ca este cineva aici care sa faca acest review pentru premiu. Nu e de ajuns ca pastram jocurile?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  2. Concurs "News & Reviews" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 4 Last Post: 08-07-2014, 05:36
  3. Concurs "Hai la reviews" Part 2 By OEE in forum Concursuri
    Replies: 14 Last Post: 11-06-2014, 17:24
  4. Concurs "Gadgets Reviews" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 21 Last Post: 11-10-2013, 16:09

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts