Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 81 to 100 of 101

Thread: Concurs "Diablo III - Reaper of Souls"

  1. #81 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Eu?

  2. #82 SP
    Junior Member 2ndPlayer's Avatar
    ^^ monky , incearca sa ii trimiti un pm...poate nu stie ca a castigat , oricum si eu sper ca nu le-ai gresit . Iti multumesc si cred ca toti iti multumim pentru sacrificiu !

  3. #83 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Jocurile au plecat spre voi prin FanCurier, cu livrarea Sambata. Deci maine ar trebui sa le aveti. Sper sa nu fi incurcat vreun joc la cineva, pt. ca am innebunit. Am stat 3 ore sa scriu CU PIXUL la AWB-uri... n-am mai scris atat de mana din tinerete

    P.S. A mai ramas o persoana care nu mi-a dat adresa de la acest concurs. Astept un mesaj sa vedem cum rezolvam.
    Stiu eu despre cine e vorba, s-a mutat la mine, a zis sa-ti dau adresa mea.

  4. #84 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A primit cineva vreun semn de la FanCourier? Întreb pt ca nu raspunde nimeni la telefon si vreau sa plec din localitate azi

  5. #85 SP
    Junior Member 2ndPlayer's Avatar
    nope....nici eu , sunt sigur ca monky le-a trimis la timp... sunt astia de la fan courier neseriosi..

  6. #86 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si eu sunt sigur, am întrebat sa stiu daca sunt măgari doar astia din Valcea

  7. #87 SP
    Junior Member 2ndPlayer's Avatar
    eu l-am primit pe al meu ^^ e carcasa sparta sigur de la aia de la fan courier , am platit , 12,40 de bani , nu e mare whoop , multumesc , CG , MONKY SI ALTEX !, Pana la urmatorul concurs

  8. #88 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si la mine tot spart, oricum voiam sa cumpăr carcase de PS 4, merci CG, Altex si mai ales lui MonkY pt munca depusa
    uploadfromtaptalk1409388380231.jpg
    LE tot 18 si aici cele mai bune preturi pt jocuri de PS4, 9 lei/joc

  9. #89 SP
    Banned Templier's Avatar
    eu astept fun ul in continuare

  10. #90 SP
    Member AccenT's Avatar
    La mine a ajuns in regula. Cum de ai platit 12 lei? Mie mi-a cerut 18. Esti cumva din Bucuresti?

    Multumesc CG!

  11. #91 SP
    Banned Templier's Avatar
    gata. l-am luat.e in stare perfecta . Multumesc CG/MonkY

  12. #92 SP
    Member anduthebest's Avatar
    Si la mine a ajuns cu bine. 12,40 lei in bucuresti. Multumesc frumos Monky!

  13. #93 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, eu ma simt al naibii de aiurea pentru ca am trimis premiile cu plata la voi, dar nu am avut de ales. Daca puneam rapid o medie de 20 RON pe livrare, la aproape 30 de premii, erau niste bani pe care nu-i aveam acum. Sau daca i-as fi avut ar fi fost mai bine sa-i pun la hosting. Sorry. Iar daca le puneam la posta, unii dintre voi care vroiau sa joace azi cred ca ma blestemau (plus drum la posta, stat la cozi, etc).

    Sa stiti ca unele case-uri am vazut si eu ca sunt sparte din start, dar nu am avut cu ce sa le inlocuiesc. Daca mai luam si plicuri cu bule (inca 10 RON)... C'est la vie!

  14. #94 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Stai liniștit man, pomana curata la banii astia Sa tot trimiți asa Acum îmi trebuie doar "masina". Când le vad cum stau pe raft îmi vine sa...

  15. #95 SP
    Banned Templier's Avatar
    nu e problema.13 lei nu e cine stie ce

  16. #96 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pachet ajuns in regula, totul ok si safe. Multumesc mult MonkY

  17. #97 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Cred ca nu merge online jucat dupa contul de ro

  18. #98 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dupa nu merge sigur, "de pe" cred ca merge

  19. #99 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    La mine a ajuns la 10 azi-dimineata, totul perfect. Multam inca o data.

  20. #100 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    La ora 9 era deja la mine jocul, totul perfect, multumesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 08-08-2014, 18:27
  2. Media Galaxy lanseaza Diablo III: Reaper of Souls By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 25-03-2014, 09:47
  3. Replies: 0 Last Post: 22-08-2013, 13:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts