Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 17 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 326

Thread: Concurs "Loot Crate"

  1. #181 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu știu man ce să mai zic, nici soluții nu îmi vin în cap, nu pot să înțeleg cum unii sunt atât de nepăsători, să fim serioși, e un forum foarte ok cu un conținut bun spre foarte bun. Pur și simplu, m-aș simți ca ultimul om dacă nu aș contribui în fiecare an cu ceva. În fine, poate ca îmi place prea mult acest site și sunt subiectiv

  2. #182 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Mdea - aria bazar sa fie limitata doar pentru Traderi si premium .. aprob pozitiv

  3. #183 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    MonkY, pune din nou un sondaj, să vedem ce vrea poporul, ultima dată nu a mers deloc, Bazarul era pustiu și cineva voia să luăm taurul ce coarne, văd ca ne-a părăsit

  4. #184 SP
    Member musat's Avatar
    Daca Bazarul o sa fie numai pentru Premium si Traderi o sa scada activitatea pe acolo implicit pe site, dar nu vor creste donatiile sau alte surse de venit pentru site.

  5. #185 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Scuze de off-topic Templier, dar ma gandesc ca e in "ton" cu problema.

    Dant3: voi incerca, desi stii bine ca la placinte toti sar inainte... la razboi... hai inapoi... A se vedea ideea cu CG pe TV.

    musat: poate ca ar fi mai bine asa man, sa scada activitatea si nr. de useri, caz in care sa ne putem muta si noi pe un hosting mult mai mic (sa platim maxim 100-200 de euro pe an), si sa ramanem doar cei maxim 1000 de useri interesati. E un pic aiurea sa vezi ca tocmai cei care fac un business pe CG (din vanzari si achizitii de pe Bazar) nici nu vad threaduri de genul acesta... Pacat.

    Templier: cand e deadline-ul pt. tragerea la sorti? Sa stiu cand mai caut si eu printre minunatii... sa vad ce mai pot pune la bataie.

  6. #186 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu sunt dispus sa mergem si mai mult spre extrem si sa facem acest forum 100 % privat

  7. #187 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    intre timp sa mai facem un mic update:
    Nr.UserItem$$$
    001.GreyhounD2 items50 lei
    002.eagle-eye3 items30 lei
    003.OEE2 items10 lei
    004Templier2 items20 lei
    005RobertDinu2 lootcr50 lei
    006ramonski7 items20 lei
    007ilie117 items10 lei
    008Rero7 items30 lei
    009Party_man10 items10 lei
    010Monky6 items60 lei
    011Dant39 items20 lei
    012musat6 items50 lei
    013cristi-dinu 219 lei
    014djleo3 items44 lei
    015solaru3 items50 lei
    016tomaobiwan 100 lei
    017razvanrazy2 items10 lei

  8. #188 SP
    Banned Templier's Avatar
    nu ma deranjeaza off topicul, tine sus threadul

    ma gandeam la week-end ul 4-6 Decembrie sa se faca extragerea.

    in ceea ce priveste discutia legata de bani sunt ok cu varianta de 100 lei pe an ( sau cat o fi ) ca nu e corect ca tu ( MonkY ), Darky sau OEE sa dati o gramada de bani din buzunarul vostru pt a fi gratis intrarea pe site. puteti sa faceti un thread,poll sa vedem cum incepem anul 2016 dar pana atunci puteti vb si aici

  9. #189 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Daca se poate, sa se prelungeasca data limita cand putem sa trimitem pana pe 15-18 decembrie? Eu pot sa trimit pachet in intervalul 5-10 decembrie, insa nu ar strica mai multe zile si extragerea sa fie pe 28-29, in felul asta castigatorii o sa aiba un an nou si mai fericit

  10. #190 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    nu ma deranjeaza off topicul, tine sus threadul

    ma gandeam la week-end ul 4-6 Decembrie sa se faca extragerea.

    in ceea ce priveste discutia legata de bani sunt ok cu varianta de 100 lei pe an ( sau cat o fi ) ca nu e corect ca tu ( MonkY ), Darky sau OEE sa dati o gramada de bani din buzunarul vostru pt a fi gratis intrarea pe site. puteti sa faceti un thread,poll sa vedem cum incepem anul 2016 dar pana atunci puteti vb si aici
    cadou de Mos Nicolae gen )

  11. #191 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Eu sunt dispus sa mergem si mai mult spre extrem si sa facem acest forum 100 % privat
    Cred ca va fi intr-adevar privat... dar doar pt. mine. O sa-l mut la mine pe sistem, si daca vrea cineva sa-l viziteze trece pe la mine pe-acasa, cu un bax de Pepsi (Light)...

    Sorry... dark thoughts going through my mind these days...

  12. #192 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    N-as fi comentat, dar de cand te-ai mutat la tara e greu sa venim pana acolo

  13. #193 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu-i nimic... gasim noi un minivan, ceva... sa aiba site-ul cate 10 vizitatori odata

  14. #194 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    bwahahahah rad pentru ca imi aduc aminte de bajatu ala care sugera sa tinem serveru la el acasa )))

    ---------- Post added 23-11-2015 at 13:45 ----------

    (cu alte cuvinte rade prostu de ce'si aduce aminte)

  15. #195 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    se poate prelungii termenul cu o sapt? as vrea sa trimit si eu cate ceva dar nu stiu daca pot pana la data limita .

  16. #196 SP
    Member musat's Avatar
    Dar un bax de bere ce are?

  17. #197 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg de ce tot cereti sa se prelungeaza. Concursul a inceput in urma cu 3 luni. Chiar nu se poate respecta un deadline ?
    Daca vrei sa ajuti, fa-o in fereastra de timp indicata!

  18. #198 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    ptr ca sunt plecat din tara si abia atunci o sa ajung sa pot pune la posta? guess ca nu o sa ajut atunci .

  19. #199 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu se înghesuie lumea sa ajute, dar si cand o face intra cate unul cu un răspuns ca al lui Razvan. Si mai are si like-uri la postarea aia. Buna mentalitate.

    Nu toată lumea are bani tot timpul. Calculam si eu zilele astea cu cat mai rămân după salar sa vad dacă pot sa ajut cu ceva, dar parca nu mai simt nevoia la asemenea postări

    Nu cred ca o donație trebuie sa fie conditionata de o "fereastra de timp indicata"

  20. #200 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu cred ca un raspuns ca al meu opreste lumea sa doneze. Ba din contra, Templier se ocupa si se deplaseaza cu masina personala, pe banii lui, pana unde este nevoie pentru a ridica din Bucuresti (cum a facut ieri si m-a ajutat si pe mine).

    Cine nu este in tara, poate exista posibilitatea sa roage pe cineva de aici (un parinte/prieten), nu stiu. Sau macar sa ajute cu bani (transfer bancar) daca vrea sa participe cu adevarat.

    Pe mine unu nu ma deranjeaza sa se decaleze si pana vara viitoare, daca stiu ca se strang bani pentru site si jocuri pentru premii. Dar sunt genu de om care prefera punctualitatea. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, asa ca ma opresc aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 17 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Loot Crate 2" By Templier in forum Concursuri
    Replies: 98 Last Post: 30-11-2016, 20:14
  2. Licitatie: Loot crate with a lot of goodies By ramonski in forum Licitatii
    Replies: 16 Last Post: 03-08-2016, 08:18
  3. Replies: 0 Last Post: 06-05-2014, 08:39
  4. Mighty Quest for Epic Loot By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 01:21
  5. Replies: 0 Last Post: 09-08-2012, 22:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts