Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 17 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 326

Thread: Concurs "Loot Crate"

  1. #61 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Joaca Dinamo in Champions League?

  2. #62 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Joaca Dinamo fotbal?

  3. #63 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Joacă?

  4. #64 SP
    Banned Templier's Avatar
    nu asta e marea surpriza

    Rero

    7 items + 30 lei pt site

    ---------- Post added 30-09-2015 at 18:31 ----------

    Party_man

    10 items + 10 lei pt site

  5. #65 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    updating complete:
    Nr.UserItem$$$
    001.GreyhounD2 items50 lei
    002.eagle-eye3 items30 lei
    003.OEE2 items10 lei
    004Templier2 items20 lei
    005RobertDinu2 lootcr50 lei
    006ramonski7 items20 lei
    007ilie117 items10 lei
    008Rero7 items30 lei
    009Party_man10 items10 lei

  6. #66 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu se poate face sa apara pe prima pagina, in dreapta, ca review-urile?

  7. #67 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Scrieti o stire scurta despre acest concurs si o sa apara in dreapta

  8. #68 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu as sugera sa fie schimbat titlul in bounty box.

    In a land far, far away is hidden a treasure chest. This is a box of great wealth and intense enjoyment. The chest is "this big" (a se pune dimensiunile cutiei) .. "this heavy" (a se pune greutatea) and the legendary scrolls mention that it contains a huge variaty of items ( a se pune platforme / jocuri / swag items .. etc) intr-un mod misterios (ceva de genul aproximately 10 games, probably at least 10-15 swag items and at least one console) In case you want this loot - is you job to start biding for it from "xxx value" ( a se decide valoarea) . Don't let it slip thru your fingers, those great riches are waiting for you .. Har Har har ...

  9. #69 SP
    Admin MonkY's Avatar

  10. #70 SP
    Banned Templier's Avatar
    MonkY

    6 items + 60 lei pt site

  11. #71 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Si uite asa valoarea premiilor creste insa valoarea sumei stranse pentru site este nesemnificativa ... parerea mea sincera este ca ar trebui sa schimbam un pic regulile.

    Donezi un obiect (game related) + 10 ron si vei primi un alt obiect (random ales) - sa se intample lunar, saptamanal etc ... obiectele stranse sa fie "public display" pentru a atrage participanti cat mai multi interesati, stiti voi ceea ce unii considera junk ... pentru altii se poate dovedi a fi o comoara, suma stransa se duce la site, fiecare participant isi primeste obiectul respectiv, eventual putem face pe categorii.

    1. console (evident se accepta console cat mai complete - si functionale, fara defecte)
    2. jocuri (in format fizic sau digital)
    3. accesorii de gaming (controlere, cabluri, alimentatoare, adaptoare diverse ... etc)
    4. gaming related swag (figurine/postere/ghiduri/ soundtrack's, obiecte promo .. etc)

    Just my 2 cents.

  12. #72 SP
    Banned Templier's Avatar
    ma supun deciziei luate de cei care au donat obiecte. orice varianta este ok iar rodarkone are un point.

  13. #73 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Let me get this right. Premiul 1 nu va mai fi acel bounty box? Se va "sparge" acel box si din el se vor acorda premii random saptamanal?

  14. #74 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu cred ca e in regula sa schimbam acum sistemul, dupa ce multa lume a trimis deja iteme cu gandul sa participe la un alt tip de concurs. Cu oamenii numai "du-te, vino" sa nu faci, ca isi pierd toata increderea in tine.

  15. #75 SP
    Banned Templier's Avatar
    sistemul de LC este unul menit in a aduce bani pentru site. orice schimbare a regulilor se va face cu acordul persoanelor care au donat produse si bani.ceea ce as vrea sa va intreb este legat de numarul de obiecte acordate premiului 1 si restul premiilor. cum se strang foarte multe obiecte si din pacate prea putini bani se pot impartii mai bine obiectele pentru a obtine mai multe premii.

    Varianta 1
    Premiul 1 - toate obiectele intr-un pachet
    Premiul 2 si 3 - LC de la Robert Dinu

    Varianta 2
    Premiul 1 - 15 items
    Premiul 2 - 3 - LC de la Robert Dinu
    Premiul 4 - X - X items

  16. #76 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu sunt de acord ca nu e OK sa schimbi regulile jocului dupa ce acesta a inceput... dar nu ma deranjeaza daca se pun toti de comun acord pentru o solutie mai buna.

    Conform discutiei purtate la ultima intalnire (cea a gamerilor nebuni - Duminica la ora 7:00 AM!!!), eu as propune sa astepti pana aproape de final, sa vezi cate item-uri s-au strans. Daca sunt al naibii de multe, ar fi si pacat sa se duca la un singur castigator, si mergi pe varianta 2. Din pacate, nu vad o mobilizare suficient de mare... so... we shall see! Nu stiu, poate se teme lumea sa nu fugi cu banii si item-urile prin Belize...

    Nu uita sa adaugi la premii si ceva Premium Membership. Sa zicem 6 luni de Premium pt. locul 1, 3 luni pentru locul 2, 1 luna pentru locul 3. Daca se strang atat de multi bani si premii incat vor fi mai mult de 3 castigatori (sa zicem 5), atunci 1 an - locul 1, 6 luni - locul 2, 3 luni - locul 3, 1 luna - locurile 4 si 5.

    P.S. Garantez ca vor fi premii interesante... eu cel putin am incercat sa pun chestii cool... dar promit sa mai plusez daca e si interesul pe masura.

  17. #77 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Saptamana asta fac si eu coletul promit. Poate chiar maine il trimit. Cat despre restul....vor venii pe parcurs mai multi. Iar castigatorul poate pune la licitatii contentul Loot Crate-ului daca asa considera!

  18. #78 SP
    Banned Templier's Avatar
    MAREA SURPRIZA

    M-am gandit ca ar fi foarte bine sa avem si un "Cufar" asa cum se cuvine unui asemenea concurs si care sa si reprezinte, sper eu cat mai bine , site-ul CG.

    Asa ca ENJOY!
    Attached Images Attached Images dscn7751.jpg dscn7752.jpg dscn7749.jpg dscn7748.jpg dscn7742.jpg dscn7747.jpg

  19. #79 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Superb! Ai muncit ceva! Bine, mai ai un picut de lucru la el... dar e geniala ideea! Grats!

  20. #80 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    MAREA SURPRIZA

    M-am gandit ca ar fi foarte bine sa avem si un "Cufar" asa cum se cuvine unui asemenea concurs si care sa si reprezinte, sper eu cat mai bine , site-ul CG.

    Asa ca ENJOY!
    fck....i just wanna win the box ) foarte tare a iesit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 17 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Loot Crate 2" By Templier in forum Concursuri
    Replies: 98 Last Post: 30-11-2016, 20:14
  2. Licitatie: Loot crate with a lot of goodies By ramonski in forum Licitatii
    Replies: 16 Last Post: 03-08-2016, 08:18
  3. Replies: 0 Last Post: 06-05-2014, 08:39
  4. Mighty Quest for Epic Loot By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 01:21
  5. Replies: 0 Last Post: 09-08-2012, 22:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts