Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 17 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 326

Thread: Concurs "Loot Crate"

  1. #81 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Slap my tits and call me Suzie, e bestial cufarul ala!

  2. #82 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu doar am incercat sa subliniez disporportia dintre donatii si premii sincer sa fiu sunt 100 % convins ca persoanele care au donat nu au donat pentru ca vor "loot crate" ... existenta siteului este mult mai importanta pentru ei decat valoarea premiilor.

    A implementa o solutie mai buna (pentru a defini ce se intelege prin asta: care sa aduca $$$ atat de necesari supravietuirii site-ului) nu cred ca distruge cu nimic "spiritul" acetei initiative.

  3. #83 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    MAREA SURPRIZA

    M-am gandit ca ar fi foarte bine sa avem si un "Cufar" asa cum se cuvine unui asemenea concurs si care sa si reprezinte, sper eu cat mai bine , site-ul CG.

    Asa ca ENJOY!
    Superb , efortul a meritat.

    MonkY o idee , putem face o mare sesiune live pe pagina de facebook a consolegames?, am vazut ca au cam inceput toti sa faca sesiuni live in care toata lumea se conecteaza si pot scrie la fel live, ar fi super ca tragerea sa fie live iar toti cai care au partitipat sa tune in in acel moment

    uite detalii aici
    https://apps.facebook.com/livestream/ asa Templier nu poate fi acuzat ca a dar https://www.random.org/ pana i-a convenit castigatorul. ce spuneti de idee?

  4. #84 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Super șmecherie, cum s-ar zice! Acel crate e "mai" excelent decât orice gaming related item. Mă țin de cuvânt și mă avânt în periplu cât de curând! Big up, omu' Templier! Super inițiativă, super punere în practică!

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gata, nu mai sunt doritori?

  6. #86 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Exact ce ziceam si eu MonkY....
    Cam putini, pacat, pentru echivalentul unui pachet de tigari puteti castiga un premiu super plus ca puteti ajuta site'ul!

  7. #87 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Gata, nu mai sunt doritori?
    Numai ...se poate inchide

    Just kidding, ma tot chinui zi de zi sa nu uit pachetul si tot uit...fac tot posibilul maine sa-mi scriu pe frunte sa iau de acasa coletul...

  8. #88 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Cam putini, pacat, pentru echivalentul unui pachet de tigari puteti castiga un premiu super plus ca puteti ajuta site'ul!
    Chiar discutam cu Templier... poate chiar asta s-ar putea sa fie problema, sa para ceva prea mic, prea putin important... doar 10 lei. Si multi sa spuna "ah, pai nu ma agit eu pt. sume d-astea"...

    ---------- Post added 07-10-2015 at 16:32 ----------

    Cred ca pe langa suma marita... ar trebui sa mai faci si niste teasere Templier, sa vada omul ce goodies interesante sunt pe-acolo... cate-o poza-doua din cand in cand n-ar strica (zic eu - dar pe de alta parte cred ca se poate strica "surpriza")

  9. #89 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu o să trimit ceva printr-un amic, nu știu când dar până în decembrie se rezolvă. Mi se pare mai trist ca donează tot cei care au donat și în trecut. Deh, când au fost probleme cu bazarul au iesit în stradă, acum... Văd ca și pe aria pt recenzii sunt aceeași oameni. Unii își doresc numai pomeni...

  10. #90 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Daca inchideti thread-ul asteptati pana trimit si eu ceva. Pana acum am doar un item (colectionarii s-ar bucura de el) si sa vad de ce mai fac rost. Trebuie sa luam in considerare si valoarea item-ului pe care il donam.

  11. #91 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    updating complete:
    Nr.UserItem$$$
    001.GreyhounD2 items50 lei
    002.eagle-eye3 items30 lei
    003.OEE2 items10 lei
    004Templier2 items20 lei
    005RobertDinu2 lootcr50 lei
    006ramonski7 items20 lei
    007ilie117 items10 lei
    008Rero7 items30 lei
    009Party_man10 items10 lei
    010Monky6 items60 lei

  12. #92 SP
    Member musat's Avatar
    Salut. "Itemuri-le" ce trebuie sa fie/reprezinte?

  13. #93 SP
    Banned Templier's Avatar
    orice game related

  14. #94 SP
    Banned Templier's Avatar
    din comoara ce asteapta sa fie castigata
    Attached Images Attached Images 12067312_10153599719067092_373011886_n.jpg

  15. #95 SP
    Member eastbason's Avatar
    Pregatesc si eu zilele astea un colet si il trimit!

  16. #96 SP
    Member musat's Avatar
    "Templier" saptamana viitoare (dupa 15 octombrie - zi de salariu ) o sa ne intalnim in oras sa dau si eu cate ceva pentru concurs.

  17. #97 SP
    Banned Templier's Avatar
    @ eastbason / @ musat

    astept pachetele / sa ne vedem.
    multumesc pentru suport !

  18. #98 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Salut! Foarte buna initiativa. Sper sa atraga cat mai multi participanti. Am o mica intrebare. Eu nu am posibilitatea sa trimit nici un item pentru cutie. Daca as face o donatie de 50 de euro in contul CG as putea participa si eu la concurs? Eventual, ca sa ma incadrez in termenii concursului, MonkY poate adauga 1-2 item-uri a caror valoare sa o scada din suma donata.

  19. #99 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Propun sa se adauge posibilitatea participarii si fara a dona iteme, in schimbul unei sume mai mari donate pentru CG.

  20. #100 SP
    Banned Templier's Avatar
    se poate numai sa vorbiti cu MonkY sa tina evidenta donatiilor de bani in contul inscrierii la tombola. donatiile de bani sunt mai importante decat itmurile, pe astea le mai strangem

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 17 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Loot Crate 2" By Templier in forum Concursuri
    Replies: 98 Last Post: 30-11-2016, 20:14
  2. Licitatie: Loot crate with a lot of goodies By ramonski in forum Licitatii
    Replies: 16 Last Post: 03-08-2016, 08:18
  3. Replies: 0 Last Post: 06-05-2014, 08:39
  4. Mighty Quest for Epic Loot By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 01:21
  5. Replies: 0 Last Post: 09-08-2012, 22:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts