Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 111

Thread: iPhone 3G

  1. #1 SP
    Member RobertDinu's Avatar

    Lightbulb iPhone 3G

    Iphone 3G 16 GB

    Acesta este telefonul recent procurat, pana in prezent si-a facut treaba cum trebuie,
    Video de inalta claritate dar totul depinde de cum iti aranjezi setarile la programele de codare folosite
    Audio cu o calitatefoarte buna a sunetului dar si aici depinde de calitatea Head S folosite
    Internet 3G destul de bun dar nu prea bun la vizionare Youtube, Wrls fara probleme.
    Mailul este rapid si eficient, usor de folosit

    Daca am omis ceva astept parerile Dumneavoastra cat si sugestii de programe folosite

    Eu am multe eficiente dar pt zona in care locuiesc ca..
    London Tube
    London Forecast
    London News
    Pt mess folosesc Ebuddys (recent aflat)
    Astept cu nerabdare Skype..
    Attached Images Attached Images dsc_0019-desktop-resolution-.jpg dsc_0020-desktop-resolution-.jpg dsc_0021-desktop-resolution-.jpg dsc_0023-desktop-resolution-.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    In primul rand daca vei instala multe programe iti recomanda Categories care iti face foldere pe ecran si pui acolo shortcut-urile de la aplicatii. Mi se pare foarte enervant sa ai 3-4 ecrane pline cu aplicatii.

    Si sincer, ma joc mereu pe el cand instalez ceva nou, o zi doua. Dupa nu il folosesc decat pentru telefon si iPod si ajunge sa ma tina si 4 zile bateria.

  3. #3 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    In primul rand daca vei instala multe programe iti recomanda Categories care iti face foldere pe ecran si pui acolo shortcut-urile de la aplicatii. Mi se pare foarte enervant sa ai 3-4 ecrane pline cu aplicatii.

    Si sincer, ma joc mereu pe el cand instalez ceva nou, o zi doua. Dupa nu il folosesc decat pentru telefon si iPod si ajunge sa ma tina si 4 zile bateria.
    Am cautat softul despre care vorbesti tocmai pt ca ma gasesc in situatia descrisa de tine..dar nu il gasesc la apple .. :d si apropo ce mai ai pe acolo ??


    ps . am inteles cam ce face YouTube - iPod Touch - Categories

  4. #4 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    iti recomand prog asta pentru mess Beejive. instant messaging anywhere

  5. #5 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cat a costat domnu, ca m-ar interesa si pe mine si aici preturile sunt cam prohibitive.

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    @robert: eu l-am luat de pe cydia sau installer. Nu se gaseste pe app store.

  7. #7 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Cat a costat domnu, ca m-ar interesa si pe mine si aici preturile sunt cam prohibitive.

    Sal, am dat �409.95. de aici The Carphone Warehouse La Liber, cu card O2 pt net.

    phat_sua

    Multumesc pt recomandare. Super tare programul

    Bobby
    Man tot nu am reusit sa il gasesc...
    Attached Images Attached Images dsc_0022-desktop-resolution-.jpg

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Liber sau abonament? 400 lire este super pret.

  9. #9 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Liber sau abonament? 400 lire este super pret.
    La Liber

  10. #10 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    am in primul ecran 3 locuri libere iar in al 2-lea 3 iconite...cum le mut in primul?

  11. #11 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Tii apasat pe o iconita pana incepe sa tremure toate. Dupa acea le faci drag and drop de pe ecranul 2 pe primul ecran. Tii apasat pe una si o tragi usor spre marginea din stanga ca sa treci pe primul ecran.

  12. #12 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    am in primul ecran 3 locuri libere iar in al 2-lea 3 iconite...cum le mut in primul?
    Uite aici man.

  13. #13 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Are cineva vreun soft pt TV si Radio (romanesti) ??

  14. #14 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    In spania la liber e 300 E si in america e 400 de dolari nu lire deci in anglia pt noi e aproape ca la oeange la cel mai mic abonament

  15. #15 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Mai bine iei de la baieti unde costa cam 500 EU telefonul - sincer n-as da mai mult de 1000 RON pe asa ceva, e totusi un telefon - insa eu nu sunt "trendy" - prefer sa iau N95 de la vodafone (unde am abonamentul gratis/pe firma) cu 530 ron decat sa dau 2000 ron pe iphone 3g

    In america costa 199 $ / 8 GB si 299 $ /16 GB din pacate nu se gaseste ca luam eu demult. Totusi de la 199$ -> 2000 ron e o MAREEE diferenta - cam vreo 400 % din ce calculez eu asa "neaos". Singurele telefoane iphone care se gasesc sunt la abonament si nu vreau sa o impovarez pe sor'mea cu un abonament nou.

  16. #16 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Costa 200$ si 300$ la abonament eu mam referit in varianta liber

  17. #17 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Costa 200$ si 300$ la abonament eu mam referit in varianta liber
    Pff, daca eram in Spania sau US ieseam mai ieftin asa am dat mai mult

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stie cineva daca la iPhone 3G a iesit vre-o jucarie prin care sa-l pot decoda (sa-l pun pe Vodafone instead of Orange) ?
    Sau poate vre-o metoda mai simpla si mai cheap... ca decat sa dau 100-150 RON pe o decodare la "baieti" mai repede cumpar un TurboSIM sau ce o merge pt. 3G.

    Multumesc anticipat.

  19. #19 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    A iesit Fring pt Iphone 3G ,
    abia l-am descarcat free de la App Store , Skype este impecabil pe el.

    Fring
    Attached Images Attached Images images.jpg

  20. #20 SP
    Member Catallin's Avatar
    Software din pacate deocamdata nu se poate face nimic. Doar cu solutii hardware pentru 3G. Fiecare cartela cu problemele ei Stiu ca a mai fost tot asa o asteptare mare sa apara software de decodare pentru 1.1.3 (vreo 2 luni sau ceva de genul). Daca ar fi tot asa si acum, atunci ar trebui sa apara

    Fring este super, chiar daca nu esti pe Wi-fi face trafic destul de mic, deci nu e problema nici cu banii. Partea buna e cu Voip, partea proasta e ca daca il comparam cu oneConnect, BeeJive sau chiar Palringo, atunci ramane in urma la facilitati

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 8 & iPhone 8 Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 19 Last Post: 07-06-2018, 22:35
  2. iPhone 7 & iPhone 7 Plus By tudyniuz in forum Apple
    Replies: 166 Last Post: 07-04-2017, 14:21
  3. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  4. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts