Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 54 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast
Results 761 to 780 of 1067

Thread: iOS Games

  1. #761 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Am vazut ieri pe App Store ca e free si m-am bucurat degeaba.

  2. #762 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    A cumparat cineva Infinity Blade 3 ? Este aceelasi crap cu hack n slash sau l-au mai modernizat cat de cat ?

  3. #763 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    A cumparat cineva Infinity Blade 3 ? Este aceelasi crap cu hack n slash sau l-au mai modernizat cat de cat ?
    Acelasi

  4. #764 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deus Ex: The Fall este azi la reducere (la 2.69 EUR fata de la 5.99 EUR): https://itunes.apple.com/ro/app/deus...uo=4&at=11l8zd

    ---------- Post added 27-09-2013 at 12:05 ----------

    ZOMG! Shadorun Returns disponibil pe iOS! I'm in love! Pentru cei care nu stiu, e ceva gen Fallout, XCOM... turn based apocalyptic cyberpunk science fiction mess. E fun sa vezi combinata tehnologia cu magia... unul trage cu lasere si altul da cu magic spells. Elves and robots, asta da combinatie. Mai jos aveti un trailer. Il puteti lua de aici la 8.99 EUR: https://itunes.apple.com/ro/app/shad...uo=4&at=11l8zd.


  5. #765 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Incredibil cat de bine poate sa arate jocul asta (Implosion). Care este inca in development... dar, la naiba! Arata pe un iPad Mini de zici ca vrea sa se bata cu Devil May Cry sau Ninja Gaiden (poate si un pic de Diablo)... Viitorul suna bine!


  6. #766 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    A5 still kicking dupa atatia ani

  7. #767 SP
    Member Snake's Avatar
    E si motivul pentru care vad din ce in ce mai multi developeri mari lucrand la jocuri pentru iOS si Android. Cred ca in ritmul acesta consolele portabile nu vor mai exista.

  8. #768 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu stiu daca s-a mai postat
    L.E : https://itunes.apple.com/us/app/the-...656493344?mt=8

  9. #769 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Il am de ceva timp in wishlist pe Steam, dar cred ca o sa ajung sa il iau pe iOS. Pentru PC e 14EUR la pret full, si sigur ajunge mai ieftin pe iOS.

    Eu inca astept Super Meat Boy, Fez, Botanicula, The Swapper, etc pe iOS. Jocurile astea mai micute chiar ar avea mult sens pe iOS, pentru astea m-as juca si eu pe tableta, din pacate restul jocurilor de obicei nu ma atrag, si fiind pe tableta nici nu ma prea indur sa dau mai mult de 2EUR.

  10. #770 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Eu l-am jucat pe PS3 si a fost superb ( Traiasca PS+ ) Merita 100%

  11. #771 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Doar ce l-am cumparat pe iOS , un port bun dar controlul este prost...hold your money guys

  12. #772 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys... am un sfat. Cand cumparati un joc si dati de probleme (cum este controlul prost la The Cave), puneti si voi un mini review pe AppStore si dati-i nota mica. Specificati exact de ce... si se va rezolva (daca developerul chiar vrea sa vanda mai mult). Eu asa fac de fiecare data, si pana acum as spune ca 95% din plangeri mi-au fost ascultate. Bineinteles, nu neaparat plangerile mele... dar cand se strang mai multi...

  13. #773 SP
    Junior Member peaksel's Avatar

    Red face Jocuri Invatare Matematica

    Jocuri Invatare Matematica

    Jocuri Invatare Matematica, una dintre cele mai bune jocuri de matematica vă așteaptă să-l descărcați gratuit! Acesta combină jocuri de zombie si jocuri educative copii într-un singur jocuri dragute.



    https://itunes.apple.com/us/app/math...687283022?mt=8

  14. #774 SP
    Admin MonkY's Avatar
    XCOM: Enemy Unknown a scazut la 9.99$ (sau 8,99€) de la 19.99$: https://itunes.apple.com/ro/app/xcom...uo=4&at=11l8zd
    Gata, n-am mai rezistat... l-am luat

  15. #775 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Foarte bun pretul, pentru un joc ce anul trecut era 60€. Din pacate, nu-l iau inca, pentru ca pe iPad 2-ul meu e nejucabil. Poate-l iau pentru urmatorul iPad 5 (sper )

  16. #776 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci e criminal jocul. Eu am jucat un pic pe iPad la un amic... dar acum am inceput de la zero la mine. Indraznesc sa spun ca feeling-ul e mult mai bun decat pe Xbox 360 (poate din cauza ca te simti ca un adevarat Commander si controlezi totul "din degete"). Iar grafica... wow! Deci ruleaza in Retina (fata de Xbox 360 unde era randat in 720p). Pe iPad 4 se misca perfect... la amicul meu l-am testat pe 3 si era ok.

    razvanrazy: ia-l acum si il joci peste o luna pe iPad 5. Mi-e ca se duce inapoi pretul la 19.99$

  17. #777 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu, ca nu am finante sa-l iau la lansare si probabil il iau prin primavara-vara la anu si nah, pana atunci poate prind o reducere mai mare, de Craciun

  18. #778 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bwahahahha. Deci incredibil. La ultimul update la Xcom: Enemy Unknown au introdus si multiplayer. Dintotdeauna mi-am dorit sa joc multiplayer Xcom

  19. #779 SP
    MIG
    Banned MIG's Avatar
    Pentru cei cu iphone... nu va recomand sa il cumparati. Jocul se simte intradevar minunat cu touch, dar iti mananca bateria mai ceva ca un copil somalez. O misiune de 15 minute imi taie 20% din baterie. Pe ipad probabil sta mult mai bine la capitolul asta dar pe Iphone crapa destul de des si daca nu aveti unde sa incarcati telefonul nu e recomandat.

  20. #780 SP
    Admin MonkY's Avatar
    MIG: adevarul e ca genul asta de joc nici nu inteleg de ce a iesit si pe iPhone. E mult prea mic ecranul pentru asa ceva. E si imens (ocupa vreo 3.2GB) si consuma resurse in draci.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 54 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  2. iOS 8 By MonkY in forum Apple
    Replies: 158 Last Post: 10-04-2015, 13:43
  3. iOS 7 By MonkY in forum Apple
    Replies: 245 Last Post: 25-08-2014, 18:28
  4. IOS updates By AndRewqp in forum Apple
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2013, 21:19
  5. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts