Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 50 FirstFirst ... 40 48 49 50
Results 981 to 991 of 991

Thread: iOS Games

1. #981 SP
    Teraflops Graft's Avatar

2. #982 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cine intereseaza si nu a apucat sa le ia pana acum, toata seria Infinity Blade este gratuita in acest moment (vorbesc strict de AppStore RO, nu stiu daca este valabil si pe US). Nu stiu pentru cat timp.

3. #983 SP
    Admin MonkY's Avatar

4. #984 SP
    Senior Member RonanN1's Avatar

5. #985 SP
    Member Peetzy's Avatar

6. #986 SP
    Member AccenT's Avatar
    Pacat ca sunt pline de reclame.

7. #987 SP
    Senior Member bicky1310's Avatar
    Pai sunt free, nu plătești nimic. Trebuie sa scoată si ei niste bani cumva, nu crezi?

Bănuiesc ca exista si varianta fara reclame, pe bani, nu?

8. #988 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Dacă plătești 2$ scapi de reclame.

9. #989 SP
    Admin MonkY's Avatar
    N-am mai scris de ceva timp pe-aici, asa ca hai sa actualizam. Deci, de cand am luat iPad Pro-ul de 10.5", a te juca pe iOS a devenit o mega placere. Se simt si avantajele noului ecran, a extra RAM-ului si a puterii de procesare, dar cel mai mult se simte diferenta data de refresh-ul de 120Hz. E super fluid totul, si vad jocuri care arata si se misca din ce in ce mai bine.

Ce joc in ultima vreme pe iOS? Well, momentan am 3 jocuri. Dynasty Blades, unde ma pot lauda ca am ajuns cu guilda ca fiind #1 worldwide. Mai joc Lineage 2 Revolution in care desi faci griding de innebunesti (remmember World of Warcraft?), arata si se misca intr-un mare fel. Si mai joc Dynasty Warriors Unleashed, care m-a lasat iarasi fara cuvinte (eu fiind fan al seriei, nu ma asteptam sa vad ceva atat de bine facut).

10. #990 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Recunosc faptul ca de cand mi-am luat Nintendo Switch, nu m-am mai jucat la fel de mult pe telefon, iar achizitia iPad-ului a fost amanata si din acest motiv, dar observ destul de multe jocuri bune, portate pe iOS, astfel incat deja nu mai putem spune ca sunt doar niste "jocuri de omorat timpul prin metrou".

Inside

Life is Strange

FEZ Pocket Edition

Iar Splitter Critters este pur si simplu senzational

11. #991 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu trebuie sa recunosc ca am inceput sa ma joc din ce in ce mai putin pe mobil si din ce in ce mai mult pe tableta. Imi obosesc prea mult ochii pe diagonala de 5.2"... se pierd prea multe detalii. Inteleg la un joc arcade, ceva simplut... dar la un RPG sau ceva mai serios, e crima si pedeapsa. Unde mai vorbim ca prin controlul touch screen la unele jocuri ai sanse sa acoperi jumatate de ecran... Dealtfel, cred ca la un moment dat o sa caut un iPad Pro 12" ieftin (un SH eventual), pe care sa-l tin strict pt. gaming la birou/living. Cu un docking station, e chiar ok. In timp ce lucrezi mai faci un quest, mai bati niste mobs, ceva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 50 FirstFirst ... 40 48 49 50