Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 185 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 ... LastLast
Results 2,521 to 2,540 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #2521 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Monky, carcasa aia mesh, care o ai pe iPhone, nu iti zgarie aluminiul de pe lateral ? Si se pune urat praful printre gaurile alea.. sau cel putin asa am vazut la un prieten, tot era zgariat.

  2. #2522 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar

  3. #2523 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    are cineva asa ceva? siri in romana Siri RO - Siri în limba Română ? imi place mult ideea ca poti sa dictezi in romana, dar sunt curios cat de bine merge un preview: Siri in limba romana a aparut! De ce ai nevoie pentru acces la Siri RO

  4. #2524 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Il are un prieten dar in romana sunt doar comenzile de baza (buna,salut,deschide aplicatia x,cat e ceasul,notite) nu merg intrebarile aleatori cum ar fi "who's your daddy",top 10 movies,set a reminder etc.

  5. #2525 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Il am eu. L-am castigat la un concurs organizat de "producator" si momentan nu l-am scos ca mi-e lene sa dau restore la iOS pentru asta. In schimb pot spune sincer ca de cand il am nu mai folosesc Siri decat app 5% fata de ~30% cat il foloseam inainte (pentru sunat, aflat ceasul...).

    Sincer, este foarte dezamagitor. Intelege putine lucruri (mai putine decat se lauda ca intelege) de multe ori nu intelege un lucru care inainte cu 1-2 minute il intelegea, nu functioneaza ca cel de US (nu inteleg care e faza) daca legi mai multe propozitii nu se prinde ca are legatura cu ceva ce ai zis inainte si cel mai important, nu-mi place deloc accentul cu care pronunta si sincer, nu merita pus nici macar daca ar fi gratis.

    Daca ai vreo intrebare nu ezita

  6. #2526 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Totusi nu inteleg de ce nu va place siri in engleza cand intelege chiar foarte bine "engleza romaneasca" chiar si aia de balta.

  7. #2527 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pe mine ma interesa functia de dictare, iar asta nu o poti faci cu siri normal. celalalte, in afara de call si send a text, ma lasa cam rece .

  8. #2528 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stai linistit ca nu merge asa ceva "momentan" pe SiriRO

  9. #2529 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Funky. View Post
    Monky, carcasa aia mesh, care o ai pe iPhone, nu iti zgarie aluminiul de pe lateral ? Si se pune urat praful printre gaurile alea.. sau cel putin asa am vazut la un prieten, tot era zgariat.
    Nu mi-a zgariat nimic (cum sa-l zgarie tocmai cover-ul care are scopul sa protejeze de zgarieturi?) la iPhone 5. Si nici la iPhone 4. Cat despre praf, imi ia cam 3 secunde sa-i dau back cover-ul jos si sa-l sterg. E ideal pt. mine.

  10. #2530 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pe mine ma interesa functia de dictare, iar asta nu o poti faci cu siri normal. celalalte, in afara de call si send a text, ma lasa cam rece .
    Daca te intereseaza in primul rand dictarea in limba romana, foloseste cu incredere Dragon Dictation, ai sa fii surprins cat de bine functioneaza. Trebuie s-o descarci de pe un cont EU, versiunea US nu contine si limba romana.

  11. #2531 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Sunt pe iOS 5 cu Jailbreak si de o vreme incoace,imi dispar anumite e-mail-uri din Inbox. Am umblat prin setari,am crezut ca o sa rezolv ceva,dar nimic. Pe site-ul de la Apple sunt si altii care au postat despre asta si exista rezolvare in setari,dar doar pentru conturile de Exchange. Pentru Yahoo nu am gasit nimic,insa.

    A mai intampinat cineva problema asta?

  12. #2532 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Restore la i0S 5daca ai SHSH , stiu ca aveam si eu problema asta pe iOS 5 cu Gmail si yahoo si doar asa am rezolvato.

  13. #2533 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce ma enerveaza noua iconita de la facebook. La ce ii trebuia margini nu stiu.

  14. #2534 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    primul meu gand a fost ca au copiat iconita de la viber

  15. #2535 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma streseaza. Oricum Pulse e cel mai groaznic de aproape un an. Ma enerveaza cand inrautatesc iconitele app-urilor pe care le folosesc des. Stiu ca pe PC la Winamp de exemplu ai un set de mai multe iconite. Mi-ar placea sa am si aici posibilitatea de a schimba iconita. As putea aranja totul dupa logica mea ca apoi sa le dau si un colorit corespunzator incat sa am o armonie vizuala.

  16. #2536 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Android dude

  17. #2537 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haha, alt update si a revenit.

  18. #2538 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Am scos ieri jailbreak-ul de pe iPhone si am facut upgrade la iOS 6. Mi-era dor sa nu mai am probleme cu el si speram sa vad si putin improvement la baterie,dar tine exact ca inainte. 6 ore de usage maxim.

  19. #2539 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Alta baterie... sau service scrie pe el. E prea putin!

  20. #2540 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu mi se pare atat de putin. Pe mine atat ma tinea 4S. E viata normala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 185 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts