Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 185 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 ... LastLast
Results 2,321 to 2,340 of 3687

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #2321 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Clubul iPhone & iOS

    Quote Originally Posted by tray View Post
    Reveal - cand primesti un mesaj poti sa dai slide si sa il citesti pe tot din coltul de sus(fara sa il mai deschizi)
    International location for Siri poti sa cauti locatii din Europa cu Siri. (e degeaba, ca nu folosesc Siri oricum)

    Le scot, formatez si bateria si revin cu detalii.

    ---------- Post added 15-01-2013 at 10:45 PM ----------



    Si daca e asa, nu poti spune, "Nu multumesc, fac in alta parte?" te obliga cineva sa mergi la ala? Nu iau partea nimanui, dar mark nu cred ca e un tip asa rau intentionat cum sugerezi, mereu ajuta pe forum cu un sfat, o opinie.
    Nici eu nu am zis ca mark nu ajuta lumea, dar am fost deranjat ca a mintit, si mi-a un nr de al unei cunostinte care era serios in foame de bani!
    Si tot el afirma sus si tare ca eu nu sunt normal! Dupa ce a primit pm meu putea sa zica ma omule nu e nr acelei persoane.. Dar el sustine sus si tare ca eu nu sunt normal!
    Ps: tu nu iei partea nimanui dar de fiecare data tii mortis ori sa ma contrazici ori sa ma corectezi!
    Case closed!

  2. #2322 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Eu spun sa il luati. Puteti raspunde la telefon in mai putin de o secunda. Moshi Moshi


  3. #2323 SP
    Member bartonn's Avatar
    iOS 7 - conceptul unui nou Notifications Center (Video) | iDevice.ro



    Siri va avea personalitate, Apple cauta oameni care sa i-o creeze | iDevice.ro


    We’re looking for a uniquely creative individual to help us evolve and enrich Siri, our virtual personal assistant. Siri’s known for ‘her’ wit, cultural knowledge, and zeal to explain things in engaging, funny, and practical ways. The ideal candidate is someone who combines a love for language, wordplay, and conversation with demonstrated experience in bringing creative content to life within an intense technical environment.

  4. #2324 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu ma omor asa tare dupa acel Notification Center Concept... insa pe asta cu resizable icons/widgets l-as primi cu bratele deschise. Please Apple, do it!



    ---------- Post added 18-01-2013 at 04:42 AM ----------

    Si asta e interesant:


  5. #2325 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Clubul iPhone & iOS

    Si...cum vi se pare Temple Run 2?

    Cate imitatii jenante de Temple Run am vazut in ultimul timp... Pot spune ca 2-ul e foarte tare. And it's free.

    Ceea ce e neobisnuit,dat fiind faptul ca pentru aproape orice smecherie din App Store trebuie sa decartez.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #2326 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Al doilea postat de MonkY e chiar interesant. Primul nu imi place ca are prea multe widgets si pe mine cel putin nu m-au atras niciodata. Dar al doilea pare mai gandit si cred ca s-ar integra bine.

  7. #2327 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Firezu: pe mine m-a mirat ca am vazut la Temple Run 2 o groaza de filmulete cu zone unde nici nu am ajuns. Iar pana acolo, pare cam acelasi lucru, doar un pic (un pic de tot) mai cizelat. Dar vorba aceea, pentru ceva free... merge

  8. #2328 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Wtf?
    Attached Images Attached Images img_0036.png

  9. #2329 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai iPhone 18S?

  10. #2330 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ai iPhone 18S?
    Probabil!
    Dar e deghizat in iPhone 4.....

    Am schimbat display-ul astazi si dupa ce l-am asamblat inapoi asa imi aparea!

    Destul de ciudata treaba!

  11. #2331 SP
    Admin MonkY's Avatar
    De unde, nu vezi in logo? E telefonul lui Batman Iar Batman nu are nevoie sa-si incarce iPhone-ul.... ba din contra, iPhone-ul incarca gadget-urile lui Batman

  12. #2332 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mda, eu i-am zis sa nu-l lase dupa ce ajunge la 100%, dar el nu: batman, batman...

  13. #2333 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Sa va vad acum cine se mai luada cu bateria v-am batut pe toti cu tot cu aifoanele voastre astea noi ( se stiu cei 2 care au aifon 5) care tine bateria mai mult?

  14. #2334 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta ori insemana ca nu l-ai incarcat niciodata pana la 100% (si doar asa se reseteaza timer-ul) ori ca ai vreo eroare (dupa ce a fost desfacut acum sa i se schimbe display-ul) si trebuie resoftat.

    Iti recomand intai o incarcare pana la 100%, sigur se va reseta si dupa aia vezi cat te tine.

  15. #2335 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Well done Mr. Bruce Wayne! Nice logo.


    Btw, ce parere aveti de http://www.amazon.com/gp/product/B002Y5XQYG/ref=ox_sc_act_title_5?ie=UTF8&psc=1&smid=A9QVVOI3H AMKV ? Are cineva ceva asemanator ?

  16. #2336 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Clubul iPhone & iOS

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Asta ori insemana ca nu l-ai incarcat niciodata pana la 100% (si doar asa se reseteaza timer-ul) ori ca ai vreo eroare (dupa ce a fost desfacut acum sa i se schimbe display-ul) si trebuie resoftat.

    Iti recomand intai o incarcare pana la 100%, sigur se va reseta si dupa aia vezi cat te tine.
    Gata l-am pus la incarcat pana la 100% si acum e ok!
    Ps nu a trebuit sa ii fac restore!

  17. #2337 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Are careva iStudiez Pro sau Wolfram Alpha? Sunt curios daca merita cei 3$.

  18. #2338 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Not bad, Not bad at all!( pentru un iphone 4 cu 508 cicluri de incarcare din august 2010)

    Auto-luminozitate on (50%) , wi-fi tot timpul, push la multe balarii si in jur de 10-15 min cu 3g on.

    Se putea si mai bine!

    Pareri ceva?
    Attached Images Attached Images img_0040.png

  19. #2339 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E mai bine decat la 4S dar mai rau decat la 5.

  20. #2340 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Movie Clock - LPFEFHJ7R3PR

    Bafta !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 185 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts