Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 185 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 ... LastLast
Results 2,461 to 2,480 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #2461 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Da cine o atacat pe cine?

  2. #2462 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    A-ti observat careva ca odata cu iOS 6.1.3 ar tine mai bine bateria la iPhone?
    Pe iPhone 5 vad ca tine ceva mai binisor bateria dar poate sa fie si din cauza ca pe 6.1.2 aveam jailbreak.

  3. #2463 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu va inteleg , de ce puneti porcarile alea de plastic pe asa bijuteri ? Eu intr-un an nu am reusit sa zgari 4S-ul chiar daca era numai in buzunar cu alte draci. Just my 2 cents

  4. #2464 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am o problema foarte aiurea in Gamecenter. Acum cateva luni am folosit cardul prietenei mele ca sa cumpar ceva din store, iar de atunci apare numele ei in Gamecenter in loc de al meu. Intre timp am schimbat detaliile contului meu, ba chiar am si cumparat diverse de atunci folosind cardul meu cu numele meu modificand detaliile contului. Dar tot nu s-a schimbat. Ceva sugestii?

  5. #2465 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Contul de gamecenter poate sa fie diferit de cel al contului de iTunes (eu spre ex am contul de la vechiul cont de US - itunes)

  6. #2466 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai nu cred, ca daca intru pe contul de gamecenter imi arata detalii din contul apple (apple id). Si acolo figurez cu numele bun.

  7. #2467 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Iti zic sigur. Baga alt cont de gamecenter si vei vedea ca merge independent de AppStore.

    Iti zic fff sigur pentru ca asa sunt eu. Am inceput sa-l folosesc cu contul de US si nu am vrut sa pierd tot ce castigasem cu el, la schimbarea contului cu unu de RO.

  8. #2468 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai nu cred, ca daca intru pe contul de gamecenter imi arata detalii din contul apple (apple id). Si acolo figurez cu numele bun.
    In aplicatia Game Center te poti dezloga.Ea nu tine de App Store.

  9. #2469 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, am dat acm 1 ora gift one app si inca nu am primit mail-u cu codul. Averi idee in cat timp ar trebui sa il primesc ? Sau cum pot verifica daca am introdus corect adresa de mail ?

    ---------- Post added 30-03-2013 at 10:11 PM ----------

    Mda... L-am primit acum, am dat pe el si cica a fost deja folosit... Wtf ?!?

    ---------- Post added 31-03-2013 at 12:12 AM ----------

    Cum fac sa-mi primesc banii inapoi pe asa ceva ?

  10. #2470 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

  11. #2471 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Salutare! As vrea sa cumpar doua huse silicon pentru iPod touch 4.Ce imi recomandati? Sa fie cat de cat ieftin si de calitate. (nu-mi plac cele cu design,si alte mascarii,vreau sa fie simplu)

    Va rog sa-mi atasati si link catre produs (doar magazine din RO)

    Va multumesc anticipat

    Asa ceva ar fi perfect,daca as gasi :


  12. #2472 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Am un iPhone 4 cu niste probleme. Am dat Erase All Content and Settings si in set up, dupa ce am selectat reteaua Wi-Fi imi zice “we’re sorry, we are unable to continue with your activation at this time.” . Telefonul a fost decodat, banuiesc cu soft. Am incercat si restore din iTunes si imi da eroare 1601. Am bagat cartela unui prieten si nu a recunoscut-o in set up dar inainte in meniu, da. Are 6.1.2 pe el

  13. #2473 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pai cel mai probabil ai facut o prostie enorma pt ca nu trebuia sa-i faci erase sau restore. Telefonul fiind codat pe o retea straina (cel mai probabil) nu mai poate fi acum decodat deoarece la iPhone 4 nu exista solutie pt decodare. Practic ai acum un bibelou. In functie de reteaua pe care e codat telu il vei putea decoda dar numai pe bani multi.

  14. #2474 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @PayneKiller imi pare rau pentru tine, trebuia sa intrebi pe forum inainte de a face asa ceva mai ales ca ai decodare . da te rog cateva informatii ce baseband ai si afla pe ce retea este blocat telefonul. se poate face decodare, dar te va costa peste 100 de euro

  15. #2475 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    L-am rezolvat. Era decodat oficial prin IMEI. Cartela prietenului nu mergea, a varului meu nu mergea, dar cand am fost la Orange si mi-am facut un MicroSIM, surprinzator a mers.

  16. #2476 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #2477 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Deja simt cum isi pierde efectul de nou iP5....

  18. #2478 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Eu voi lua 5S la lansare (pun sare pe rană )

  19. #2479 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Degeaba ziceti voi, cel mai de apreciat lucru la produsele Apple este ca isi pastreaza valoarea in timp. Ca apare model nou sau nu, preturile sunt foarte putin afectate. Iar pentru cei ca mine care vor mereu sa isi schimbe telefonul, e foarte convenabil.

  20. #2480 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai ales ipad-urile care apar cate doua pe an

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 185 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts