Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 185 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 ... LastLast
Results 421 to 440 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #421 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Google Voice vine (finnally) pe iPhone. E oficial, dar din pacate momentan doar pt. US. Oricum e un pas mare. Mai multe detalii aici: Official Google Voice app for iPhone hits the App Store -- Engadget
    Attached Images Attached Images iphone-gv-ofc.jpg

  2. #422 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pentru cine foloseste.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #423 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Google Docs Finally Comes to iPhone, iPad and iPod touch uuu nice, chiar aveam nevoie de un astfel de feature .

  4. #424 SP
    Senior Member mark's Avatar

  5. #425 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    asta e ciudat, nu au lansat inca ios 4.2 dar au lansat un build cu ios 4.2.1 pentru devs Apple Releases iOS 4.2.1 GM Build

  6. #426 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu e ciudat deloc. Normal ca developerii trebuie sa fie cu un pas in fata, pentru a-si adapta aplicatiile pentru noile schimbari aduse de FW.

  7. #427 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Nu e ciudat deloc. Normal ca developerii trebuie sa fie cu un pas in fata, pentru a-si adapta aplicatiile pentru noile schimbari aduse de FW.
    pai in articol scria ca 4.2.1 va fi lansat cel mai probabil in aceasi saptamana cand ios 4.2 va fi lansat. intrebarea mea e, de ce e nevoie de 2 updateuri de firmware in aceasi saptamana, cand pot foarte simplu sa includa schimbarile din ios4.2.1 in 4.2? in fine, dar sa scoata mai repede ios 4.2 ca sa apara unlock-ul !!!

  8. #428 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    iphone vs android vs bb users
    Attached Images Attached Images iphonevsandroidvsblackberry.jpg

  9. #429 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Nu e ciudat deloc. Normal ca developerii trebuie sa fie cu un pas in fata, pentru a-si adapta aplicatiile pentru noile schimbari aduse de FW.
    E un rahat de update. Nu aduce nimic nou e acelasi SDK ca si 4.2GM, doar mai intarzie anumite lucruri.
    Apple sunt niste infecti, au lansat update-ul asta acum cand toate aplicatiile trebuiesc trimise la ei pentru a le evalua si a le pune pe Store. Si pentru ca sunt super aglomerati in perioada asta fac tot felul de mizerii din astea ieftine ca sa intarzie devii sa trimita jocurile dar Apple sa se spele pe cap si sa nu poata fi invinuiti.

  10. #430 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce-ai fumat Khan ? Mai usor cu "infectii", ca nu suntem pe maidan aici... Si daca intarzie un joc, doua, zece... e asa grav ? Nu avem suficiente (cel putin in ultima perioada au iesit la kilogram) ? Trebuie sa mai intarzie si ei undeva, ca sa vina Android din urma, nu ? Also, 4.2 avea mari probleme pe iPad (cu WiFi-ul), asa ca mi se pare normal sa se renunte la o versiune cu bug-uri. Nu ca altii, care intai lanseaza, si dupa aia scot zeci de patch-uri si lagfix-uri

  11. #431 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Adevaru e ca 4.2 nu aduce nimic in plus din ce am folosi noi. Am avut pus 4.2.1 GM pe telefon si absolut nimic n-am simtit in plus, functionalitate sau altceva. Am trecut inapoi la 4.1, ba chiar mananca mai multa baterie.

  12. #432 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    ahaha cel mai interesant AF, astept sa il gasesc umpic mai ieftin si il cumpar sigur
    Attached Images Attached Images steve-jobs-action-figure.jpg

  13. #433 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exista vre-o aplicatie sau vre-un tweek care sa-mi permita sa pun pauza la film, in timp ce filmez ?

  14. #434 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Chiar nu stie nimeni, nimic de ce am zis mai sus ? sau nu exista ?

  15. #435 SP
    Senior Member mark's Avatar

  16. #436 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da, in sfarsit avem un ETA pentru unlock, cel putin pentru 3G/3GS. dev-team and sherif_hashim are the best CONFIRMED: Unlock for iPhone 3GS & 3G on iOS 4.2.1 to Drop this Sunday !

    ps: @mark stiu ca ai pus si tu link

  17. #437 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Cureaua care incarca iPhone-ul!
    Attached Images Attached Images 10284318-1288263796-81000.jpg

  18. #438 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cate mai inventeaza astia.

  19. #439 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am facut azi un nou JB cu ultima versiune de redsn0w, in anticiparea update-ului pentru ultrasn0w. nu sunt sigur, dar cred ca are o noua versiune al programului cydia. se misca extraordinar de repede . iphone 3g, 4.1.

    ---------- Post added 29-11-2010 at 12:10 AM ----------

    destul de complicat acest unlock ... Dev-Team Blog - Ultra-recycle

    o sa revin cu mai multe lamuriri dupa ce inteleg si eu ce e cu el

  20. #440 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    destul de complicat acest unlock ... Dev-Team Blog - Ultra-recycle

    o sa revin cu mai multe lamuriri dupa ce inteleg si eu ce e cu el
    Attached Images Attached Images ultrasnow-266x400.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 185 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 72 122 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts