Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 75

Thread: iPhone/iPad Apps

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Recomand:
    Ce-mi palce foarte mult: sistemul implementat de lipire a pozelor - pacat ca nu-i face preview pe pagina...

  2. #22 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Introducing Zinio, a better way than ever to explore, read and shop for the world�s best magazines on your iPad. Zinio now has more magazines than ever, and a new app built to make it easier to read your favorites anytime and anywhere. Zinio is the ultimate app for people who love magazines. Access thousands of titles, tens of thousands of issues, and millions of pages of the world�s best digital content. Read what you like!

  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai joaca cineva The Simpsons Tapped Out ?

  4. #24 SP
    Member verde's Avatar
    eu l-am scos dar inca nu am apucat sa ma joc.e ceva de capu lui?

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E interesant, mai ales daca esti fan. Eu il am cu o saptamana inainte de a iesi pe appstore din RO (l-am luat din US si cand a aparut in RO l-am redownloadat si a pastrat totu cu iTunes)

    Intru zilnic si e chiar ok.

  6. #26 SP
    Member iUser's Avatar
    Stiti vreun program mai interactiv pt. a invata spaniola/italiana/portugheza/chineza? Orice limba mai importanta, in afara de rusa (pe care nu o suport), engleza, franceza, germana, nu strica o limba straina in plus.

  7. #27 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu prea poti invata o limba straina cu un app pe iPhone. Incearca sa mergi la un curs de limbi straine. In Bucuresti sunt zeci de cursuri gratuite.

  8. #28 SP
    Member iUser's Avatar
    Nu vreau sa stiu acea limba precum limba materna... M-as duce la cursuri, dar din cauza liceului nu mai am timp de nimic.

  9. #29 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  10. #30 SP
    Member iUser's Avatar
    Doar stiloul este FREE, creoianele, pensulele, acuarelele etc. se platesc...

  11. #31 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mozambic View Post
    Stiti vreun program mai interactiv pt. a invata spaniola/italiana/portugheza/chineza? Orice limba mai importanta, in afara de rusa (pe care nu o suport), engleza, franceza, germana, nu strica o limba straina in plus.
    Sunt o groaza de aplicatii de genul acesta... din pacate nu am testat niciuna asa ca nu-ti pot recomanda. Ai incercat un search? Si te uiti la ce spun review-urile despre aplicatia respectiva. Stiu ca am vazut inclusiv audibook-uri pentru invatat diverse limbi. Incearca si pe iTunes U...

  12. #32 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Recomand Readability, in carul cu fan este acul de care avem nevoie dintr-o aplicatie de citit stiri putin mai speciala.
    Te suna fratele,sora, prietena etc. si iti spune de o stire caruia i s-a parut interesanta cu readability iti poate trimite stirea astfel incat sa o poti citi de pe iubitul tau iPad intr-un mod foarte comfortabil.

  13. #33 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Recomand Draw Something . Absolut superb, ma joc impreuna cu prietena pe el de cateva zile bune. Plus am racolat si cativa prieteni de pe la munca si facebook.
    App Store - Draw Something Free
    Un mic review cu Motherf***** Mike de la cinemassacre:

  14. #34 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Il am si eu, intradevar foarte tare, in caz ca mai ai loc pentru un om - GameCenter ID: baciu91

  15. #35 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Nu stiu de ce, nu te pot adauga. Userul meu: feqq

  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca merge pe gamecenter ID. trebuie dupa id-ul creat in joc, sau dupa facebook/adresa mail (daca nu ma insel). Si eu ma joc pe iPad de app 3 sapt. La inceput am pierdut ore intregi pe zi. Mi-am deblocat toate culorile si cateva bombe. Acum m-am cam plictisit. Ma mai joc doar cu fratele meu (el pe SGS2) cam 2-3 desene pe zi si cam atat.

    Suparator este ca sunt foarte multi copii care scriu ce ar trebui sa deseneze (desi in unele cazuri ii inteleg) si m-am cam plictisit de asta.

    Tot la fel ma mai joc Words with friends si Chess with friends.

  17. #37 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pentru cei care mai dau c�te o tură mai lungă cu bicicleta: App Store - Road Bike Pro Cycling Computer powered by runtastic

  18. #38 SP
    Banned cryyo's Avatar

  19. #39 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cu aplicatia de la BT (free pe Appstore), de azi, va puteti scana codul de bare si palti facturile direct de pe tel!

    *de azi s-a introdus scanatul.

  20. #40 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Da acelasi lucru il poti face si cu aplicatia ING.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 05-02-2013, 00:15
  2. Replies: 0 Last Post: 13-07-2011, 19:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts