Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: ITrophies pentru iPhone

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    ITrophies pentru iPhone

    iTrophies este o aplicatie noua cu ajutorul caruia gamerii pot vedea oricand si oriunde informatii despre colectia propie de Trophies. Acest nou progam este disponibil pe iPhone si iPod Touch si il putei copia de pe iTunes App Store. Va puteti conecta cu id-ul de PSN si veti avea acces la Playstation Network Card, la lista de jocuri pe care le-ati jucat si la lista de Trophie pe care le aveti sau care trebuie castigate. Cel mai interesant lucru la aceasta aplicatie este faptul ca prin intermediul youtube-ului poti avea acces foarte usor la filmulete cu tutoriale pentru achizitionarea trofeelor. Aceasta aplicatie poate fi cumparat la pretul de numai 1.19 lire, destul de ieftin zic eu. Acum nu trebuie decat sa-mi cumpar un iPhone.
    sursa:iTrophies
    Attached Images Attached Images iphone-iphone-699344_1280_800.jpg primary-screenshot-1-wm.jpg optional-1-wm.jpg itrophy-1.jpg itrophy-2.jpg itrophy-3.jpg itrophy-4.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Exista de mult aplicatie de genul asta si se cheama Trophy Guide, o am eu de juma de an. Bine, nu face chiar ce face iTrophies , dar tot pe acolo bate. Eu o recomand.

  3. #3 SP
    Member bartonn's Avatar
    da am vazut si io asta..mai era si pe Xbox 360..

  4. #4 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Interesanta aplicatie .

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Acum nu trebuie decat sa-mi cumpar un iPhone.
    sursa:iTrophies
    Bine pusa problema .

  5. #5 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Genial. De obicei cam orice aplicatie pe iphone/itouch este geniala P.S-Inclusiv jocurile !

    ---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

    P.S 2-I have Ipod Touch !

  6. #6 SP
    Senior Member G3ox's Avatar

  7. #7 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Geniala aberatie ! doar ca nu se intelege foarte bine de ce trebuie sa platesti ...

  8. #8 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu am cautat aseara PS3 Itrophies , dar nu l-am gasit crackuit. In schimb am gasit iTunes Store

  9. #9 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    iTrophies costa 2$ , hai frate ... este o nimica toata ...
    Console Guide costa 0.99$ ... lol , De ce dracului sa-l cauti crackuit la banii astia?! ...

    copiii din zilele noastre, pfff

  10. #10 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Xbox 360 Achievement Guide e free

  11. #11 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    iTrophies costa 2$ , hai frate ... este o nimica toata ...
    Console Guide costa 0.99$ ... lol , De ce dracului sa-l cauti crackuit la banii astia?! ...

    copiii din zilele noastre, pfff
    Cum zici tu! Ideea e ca am gasit Console guide crack-uit si de asta l-am luat. Nu s-a pus niciodata problema de pret doar ca eu am reusit sa i-mi fac un acount fara sa pun vreo metoda de plata si de ce sa dai si 2$ cand poti sa ti-l iei free. Nu sunt genul care spune ca trebuie sa iei totul piratat chiar dimpotriva , dar faza cu ''copiii din zilele noastre, pfff'' a fost destul de urata. Nici macar nu ma cunosti asa ca nu te mai pronunta.

  12. #12 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Da frate, cred ca toti am auzit de Hackulo si aplicatia lor desteapta numita Installous. Faza era alta; Ca sa-ti pastrezi ideile despre ce aplicatie crackuita ai cautat pentru tine.

  13. #13 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Am spus ca inca nu am gasit aplicatia crack-uita. Oricum i-mi cer scuze daca am jignit/gresit cu ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cablu MIDI USB pentru iPhone 4. By Anderul in forum GSM
    Replies: 0 Last Post: 07-03-2014, 18:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts