ROG CITIȚI CU ATENȚIE!

1050 lei cu hard Seagate 1TB nou (garanție 2 ani pt hard la eMag) + hardul original cadou, in caz că va este util.

850 lei cu hardul original care se mai blochează si trebuie dusa consola la Altex/MG pt inlocuire. Detalii mai jos.

Este modelul CUH-7216B, modelul cel mai silențios de PS4 Pro. Am si cutia + cablurile aferente (alimentare, HDMI, micro USB).

Consola nu are nici o problemă in afară de hard disk-ul original care se mai bloca uneori si pe care l-am înlocuit săptămâna trecută pe banii mei cu un Seagate de 1TB (220 lei).N-am vrut sa o duc la garanție pt ca n-am vrut sa rămân două săptămâni fără PlayStation si in plus trebuia sa merg 100km cu ea s-o predau la Altex/MG in magazin.

Garanția este valabila chiar daca am înlocuit eu hardul, asa este construita consola sa-l poti schimba usor, deci nu este o problema din punctul ăsta de vedere.

Motivul vânzării este ca am prins in sfârșit PS5 in stoc si l-am comandat. Daca știam ca prind asa repede nu-i mai înlocuiam hardul.

Se vinde la prețul de 1050 lei cu hardul nou + vă dau si hardul vechi poate va e util.

Sau 850 de lei cu hardul vechi si o duce cumpărătorul la garanție la Media Galaxy/Altex. Eu n-am cum sa o duc, trebuie predată in magazin si cel mai apropiat e la 100 km.


---------- Post added 01-02-2021 at 16:19 ----------

****, am greșit categoria, rog un moderator să mute unde trebuie. Scuze!

---------- Post added 01-02-2021 at 17:46 ----------

Vândut!