+ Reply to Thread
Results 1 to 11 of 11

Thread: Vand Consola Sony PlayStation 3 Slim, 160GB, Neagra SIGILAT/Factura

1. #1 SP
    Member

Vand Consola Sony PlayStation 3 Slim, 160GB, Neagra SIGILAT/Factura

Sigilate, cumparate de la E mag la oferta de pe 25, mai am 3bucati, garantie si factura in original

Valabil doar pentru cash

950Ron

Predare personala in sectorul 6 , contact 0721.204.915 Robert

Trimit si prin Fancurier in tara
    Attached Images Attached Images img_0407.jpg

2. #2 SP
    Member lionx1987's Avatar
    Presupun ca nu te-au vazut adminii ... daca le-ai luat la 800 de lei ... si in regulamentul forumului (care presupun ca nu l-ai citit) scrie ca nu se incurajeaza bisnita, cum crezi ca v-or reactiona ..mai ales ca ai specificat ca le-ai luat la oferta Black Friday ? Daca vrei sa faci bisnita, fa in alta parte, nu pe forum. Presupun ca o sa scapi doar cu un warn pt asta, dar iti recomand sa citesti regulamentul. si sa il bagi la cap. mult succes

3. #3 SP
    Member
    atata timp cat este sub pretul din magazin nu vad cu ce te deranjeaza pe tine sa cumpere cineva produsul meu nou nout decat al tau sh

4. #4 SP
    Junior Member
    ti le-au livrat prompt, sunt mii de nemultumiti care au comandat inainte de 23-24 si inca nu le-a venit confirmarea cu data livrarii

5. #5 SP
    Member
    inca un motiv in plus, da, eu le am in house, asteapta viitorii proprietari...nu fac mare branza din ele, vreau doar sa imi scot xboxul mai ieftin, cred ca toti daca aveam posibilitatea luam mai multe ca sa iasa si mai ieftin pt noi , sa nu mai zic ca m-am trezit de la 5 ca sa prind ceva

6. #6 SP
    Member hashu_1985's Avatar
    Quote Originally Posted by killer View Post
    atata timp cat este sub pretul din magazin nu vad cu ce te deranjeaza pe tine sa cumpere cineva produsul meu nou nout decat al tau sh
    NU este mai ieftin...e la ALTEX aceeasi consola cu 799ron ... eu chiar nu inteleg de ce va supraevaluati produsul si cum puteti crede ca aveti vreo sansa sa vindeti ceva la un pret MUUUULT mai mare ca in magazin tocmai pe un site de specialitate unde lumea care intra in marea lor majoritate in proportie de 99,9% au habar despre "fenomenul" consolelor.
    In contextul in care acceasi consola de 160gb este 799ron NOUA in magazin si pe toti ne desparte un drum de maxim 30minute de un magazin ALTEX de unde ne putem achizitiona singuri cosnolele la pretul mentionat mai sus cu garantie deminim 1 an din momentul cumparari,garantie eliberata pe numele cumparatorului final...asadar un pret realist pt consola ta ar fi in jurul sumei de MAXIM 700ron.
    Tot ce pot sa-ti doresc in privinta vanzarii consolei la 950RON este... "Vise placute!"
    Eu si cand nu ma joc ... ma joc

7. #7 SP
    Member
    pretul acela a fost de black friday, astept dovada daca tot faci afirmatii(un link, poti sa alegi ce magazin vrei tu), daca te plictisesti pe acasa asta nu inseamna sa faci commenturi nefondate sa bagi lumea in ceata...cat despre console, le pot returna fara nici o problema in 30zile la emag cu pretul cu care au fost cumparate, asa ca viseaza tu sa iti vanda cineva consola SIGILATA/Factura/Garantie in original la 700ron , nici macar in america nu gasesti la pretul ala

ANUNT VALABIL pentru CEI interesati sa cumpere...nu pentru bagatori de seama care cauta oferte!

Oricum esti amuzant rau ...imi zici mie de pret cand tu acum 2 zile ai vandut consola ta SH cu 750ron...esti foarte tare!!! Sper ca realizezi cat de aberant a fost commentul tau!

VAND PS3 160gb + GARNTIE 7 luni la ALTEX

8. #8 SP
    Member hashu_1985's Avatar
    Nu era nici un Black friday...era sambata trecuta la Altex,iar referitor la pret nu stiu care-i mai aberant...eu am vandut acceasi consola pe care o vinzi si tu,tot in cutie,pachet complet si cu garantie valabila + 1 joc care valoreaza minim 50ron+un cablu HDmi de 3m care mai valoreaza si ala vreo 40-50lei....toate.... cu 200lei mai ieftin ca tine.
    Asta asa ca sa fiu si mai "amuzant" ...So' keep dreaming
    Eu si cand nu ma joc ... ma joc

9. #9 SP
    Member
    pentru informatia ta black friday la altex/flanco a durat 3 zile(pana pe 27), si ma scuzi ca eu vand un produs SIGILAT...al tau nu stiu cum poti sa il pui sub pomul de craciun folosit, ce bucurie mai are copilul ala cand vede ca e plin de praf

10. #10 SP
    Member
    a mai ramas o bucata, oferta speciala de 900ron pentru cei de pe acest forum!

11. #11 SP
    Member paul310's Avatar
    scump domn e scump dincolo era mai ieftin

+ Reply to Thread