Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 96

Thread: 1 vs 100

  1. #1 SP
    Senior Member muggs's Avatar

    1 vs 100

    Am reusit sa joc cam 1.45 h astazi , mi se pare excelent conceptul , si chiar a functionat bine si tehnic , in afara de cateva rare momente in care se pierduse streamul cu vocea comentatorului , am inteles ca atat cat e in beta nu vor fi decat premiile acelea de la final..tv , home cinema etc care oricum sunt valabile numai pt. uk, dar sunt curios daca atunci cand va fi "pe bune" vom putea incasa si noi macar gamerpoints :/

  2. #2 SP
    Member Atrium's Avatar
    Acum am iesit si eu din joc. Este superb, pe bune te tine fixat langa TV.

    O idee foarte buna. Si referitor la premii, macar MS points ar putea sa iti adauge pe cont. Se pare ca daca esti The One si ai noroc poti castiga peste 5000 MS points. Acum in beta nu stiu daca se acorda premii, sau am inteles gresit ?

    Daca esti in mob-ul de 100, ulterior daca greseste "the one" atunci punctele se distribuie celor care au ramas in mob, cei eliminati nu primesc nimic.

    Oricum cand am jucat eu, un individ mai avea de eliminat 12 insi, dar in schimb a ales MS points. S-a ales cu 5000 !!!

    Este geva de genul "Te pui cu blondele" de la noi.

  3. #3 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    MS Points le vom castiga cu siguranta. Posibil si acele jocuri arcade. Dar premiile fizice, cu siguranta nu.

  4. #4 SP
    Manager paul's Avatar
    Atrium: Acum e beta, nu se castiga nimic, doar premiile alea care sunt prin tragere la sorti (tv,home cinema, laptop, etc.).

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Despre ce vorbiti ? Puneti si voi un link... o idee, un news... ca sunt unii ca mine care n-au mai deschis consola de vre-o saptamana-doua si nu prea stim ce si cum

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar
    Pai demult se stia de el. E facut dupa showul cu acelasi nume 1 vs. 100 - Wikipedia, the free encyclopedia

    1 vs 100 (Xbox 360) - Wikipedia, the free encyclopedia

    Xbox.com | 1 vs 100 for Xbox LIVE

    De astazi a inceput primul sezon beta in UK,pentru Franta si Germania in 12 iulie. Data de lansare a versiunii finale TBA.
    Orarul il gasesti in dashboard, unde e sectiunea speciala 1 vs. 100.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Spre rusinea mea nu stiam nici de show nici de joc... Seamana cu emisiunea aceea de pe Antena 1, singur impotriva blondelor, sau ceva de genul... Oricum interesant.

  8. #8 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Foarte frumos. Am avut vreo 20-30 in lista care jucau. Romanii si straini

  9. #9 SP
    Junior Member JohnBA's Avatar
    Da...foarte addictive jocul . Am cazut langa GVlad in Mob . Poate ne strangem mai multi pentru episoadele de saptamana viitoare .

  10. #10 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Cand este urmatorul concurs? Am intrat si eu aseara, cred ca am apucat sa joc vreo 15 minute dar am nimerit cu ceilalti din lista mea in Mob

  11. #11 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Din cate stiu eu trebuie sa te inscri ca sa fi Mob. Noi suntem in crowd

  12. #12 SP
    Junior Member JohnBA's Avatar
    Urmatoarele episoade sunt saptamana viitoare . Vezi acolo la Upcoming Shows...parca Miercuri , Joi si Vineri daca-mi aduc bine aminte.

  13. #13 SP
    Member Atrium's Avatar
    John, ai cazut langa mine ?? Cat de tare !!!

    Apropos, eu sunt GVlad

  14. #14 SP
    Junior Member JohnBA's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    John, ai cazut langa mine ?? Cat de tare !!!

    Apropos, eu sunt GVlad
    Da . Eram primul(din stanga) in seria de 4 . Tu erai ultimul.

  15. #15 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    aseara toti de au jucat au fost in mobs

  16. #16 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Spre rusinea mea nu stiam nici de show nici de joc... Seamana cu emisiunea aceea de pe Antena 1, singur impotriva blondelor, sau ceva de genul... Oricum interesant.
    Mai bine zis show-ul romanesc seamana cu acesta.. Lately am obs ca gagicile se si dezbraca, etc.

    Revenind, aseara n-am apucat sa joc ca am facut mancare, oricum jocul final mi-l iau sigur.Am observat ca e afacere sa stai cu blazer in party, stie multe raspunsuri.

  17. #17 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Am observat ca e afacere sa stai cu blazer in party, stie multe raspunsuri.
    Daca jucai aseara vedeai ca nu prea e afacere, statea in 1943 si ne baga numai balarii de raspunsuri

  18. #18 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Nu am fost pe faza ieri, cand e urmatorul? Vineri parca, sau?

  19. #19 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    E in fiecare zi de la 22.00 pana vineri cand va fi iarasi live , iar astea din timpul saptamanii sunt pan-euro , adica fara intrebari tampite din sitcomuri / tv shows englezesti

  20. #20 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Corectie, de la 20:30 pana la 23:30. Este extended play pana vineri am impresia, adica fara "the one", doar intrebari si raspunsuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  2. 1 vs. 100 Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 21-04-2009, 17:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts