Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 788 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 608 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #2141 SP
    Junior Member ArhiTecTu's Avatar
    Oke ms baieti

    Mai am o dilema baieti...intru pe Xbox...intru in meniu dau la Xbox Live...si trebuie sa dau test connection...si ce aflu...la Ip Adress imi spune Failure....nu stiu dc...mai a avut careva dilema asta?

  2. #2142 SP
    Member leggollas11's Avatar
    ArhiTecTu.... un kit play&charge nu include numai acel cablu de reincarcare, ci si o baterie NiMH de 3600mAH... baterie care arata identic cu capacul alb de pe spatele controlerului... aceea baterie o reincarci mereu... tine cam 8 ore cred bateria... si incarcatul cam 20 de minute (full)... dar poti sa te si joci in timp ce se incarca, doar ca esti wired.. deci nu poti incarca alte baterii decat aceea bateire care vine cu pachetul...
    Sper ca ti`am putut fi de ajutor.

  3. #2143 SP
    Junior Member Sc0rp10's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Hdmi arata asa. Dvi arata asa .
    multumesc mult totul e clar acum

  4. #2144 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    Pentru cei care au jucat: Ce sa aleg Burnout Paradise sau Midnight Club Los Angeles ?

  5. #2145 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Burnout Paradise!

  6. #2146 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Burnout Paradise > Midnight Club Los Angeles

  7. #2147 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Cu toate ca nu pot sa fac comparatie intre cele doua pentru ca nu am jucat "MCLA" eu ti-as recomanda "Burnout Paradise" din cele peste 100 ore pentrecute in Paradise City.

  8. #2148 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    mersi. si eu tindeam spre paradise , dar m-a impresionat LA remix pe PSP , si ma punea putin pe ganduri. oricum , next is Los Angeles !

  9. #2149 SP
    Junior Member ArhiTecTu's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    ArhiTecTu.... un kit play&charge nu include numai acel cablu de reincarcare, ci si o baterie NiMH de 3600mAH... baterie care arata identic cu capacul alb de pe spatele controlerului... aceea baterie o reincarci mereu... tine cam 8 ore cred bateria... si incarcatul cam 20 de minute (full)... dar poti sa te si joci in timp ce se incarca, doar ca esti wired.. deci nu poti incarca alte baterii decat aceea bateire care vine cu pachetul...
    Sper ca ti`am putut fi de ajutor.
    Ms mult leggollas11 , acuma am inteles 100% , vazand ca te pricepi...daca am doua manete...trebuie sa cumpar 2 play&charge kit'uri...nu?

  10. #2150 SP
    Member leggollas11's Avatar
    daca le foosesti pe ambele la fel de des... da... dar eu recomand sa iti iei doar unul, si sa il folosesti la padul care il folosesti cel mai des (banuiesc ca te joci si singur destul de mult), iar la celalalt pad cumpara baterii.. nu cred ca renteaza sa iei al doilea kit... o pereke de baterii decenta (2 roni) te tine suficient pe un pad folosit ocazional.
    p.s. daca tii sa nu mai dai bani pe baterii deloc... incearca la al 2lea pad sa cumperi decat bateria daca se poate.. cablul incarca orice baterie de acest gen.

  11. #2151 SP
    Junior Member ArhiTecTu's Avatar
    Oke
    Ms mult...sa traiesti,dau un suc

    ---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

    Ms mult...dau un suc

  12. #2152 SP
    Member emanuel's Avatar
    Salut, sunt nou in domeniul jocurilor de consola. Saptamana asta mi-am luat un xbox 360, si am o problema:

    As vrea sa ma inscriu pe xboxlive (sa pot dlda jocuri - am gasit cateva foarte interesante -braid, street fighter 2 HD..) dar nustiu cum. Poate cineva sa imi explice cum pot ?
    Eu am incercat cu UK - am scris adresa mea reala (din romania) -dar mi-a zis ca codul postal e gresit - atunci am pus o adresa din UK - insa cand am ajuns la credit card, tot imi spune ca e ceva in neregula cu cardul. Am verificat datele - totutl e ok (am un mastercard) -in plus, l-am folosit acum 2 zile pt a cumpara de pe thehut - deci nu poate sa nu mearga.
    Ma intreb - ar trebui sa pun totusi adresa mea reala ? (eventual cu cod din uk) ? sau o adresa din UK ? sa incerc alta tara ? (care ? ) Sau poate fi altceva ?
    Multumesc

  13. #2153 SP
    Banned nurv's Avatar

    Conectare sistem 5.1 prin cablu optic.

    Am legat Xbox 360 la display-ul meu prin HDMI. Asi dori sa leg si sistemul de sunet Z5500 la consola prin cablu optic. Cum se poate face asta?

  14. #2154 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    mai bune cumpara Microsoft Points cu cardul de pe www.gamepointsnow.com , primesti codul prin mail , apoi dai Reedeem code pe consola si poti sa cumperi jocuri

  15. #2155 SP
    Member dogdan's Avatar
    care este rezolutia maxima dusa de cablul vga de la microsot ? am un monitor de 19200x1080 si vroiam sa stiu pot sa setez rezolutia asta ? unele persoane spuneau ca nu , ca duce 1280x1024 sau 1366 x 768 maxim. alt undeva am citit pe net ca duce si 1920 x 1080 doar daca ai NXE instalat... deci lamuriti-ma si pe mine daca o sa am NEX instalat o sa put juca jocuri full hd prin vga ?

  16. #2156 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Si eu vreau sa imi conectez sistemu 5.1 prin cablul component care il am dar firele pentru audio nu ajung de la monitor pana la subwoofer (sper ca am scris corect).

    Se poate conecta altfel?

  17. #2157 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Tzipi View Post
    Si eu vreau sa imi conectez sistemu 5.1 prin cablul component care il am dar firele pentru audio nu ajung de la monitor pana la subwoofer (sper ca am scris corect).

    Se poate conecta altfel?
    asta asta + asta ? sper ca te-am ajutat ,vezi ca este si triple phono adaptor.
    daca nu gasesti prin romania sau la tine in oras ...ia legatura cu Dinu Robert.

  18. #2158 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Salut, stiu de robertdinu, de la el am luat un cablu component de asta : http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA280_.jpg

    Daca iau una dintre ce mi-ai dat tu mai sus cum le voi folosi?

  19. #2159 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by tphase View Post
    Am legat Xbox 360 la display-ul meu prin HDMI. Asi dori sa leg si sistemul de sunet Z5500 la consola prin cablu optic. Cum se poate face asta?
    Nimeni nici o idee?

  20. #2160 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    pai cablul HDMI special pentru xbox are iesire optica Xbox.com | Accessories - Xbox 360 HDMI Cable

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 788 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 608 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts