Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 596 of 788 FirstFirst ... 96 496 546 586 594 595 596 597 598 606 646 696 ... LastLast
Results 11,901 to 11,920 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11901 SP
    Junior Member mozumy's Avatar
    Salut,

    Da, exact Fifa 2012 tot felul de prostii care daca dau in istoric mi se vad dar nu le pot deschide ca au fost promotionale.
    Nasol, o sa ma uit cum se poate sa intaresc protectia.

    Merci de sfat

    ---------- Post added 20-02-2012 at 12:46 PM ----------

    Salut,

    Scuze ca am uitat sa intreb daca ti-ai recuperat punctele Microsoft?

    Merci

  2. #11902 SP
    Manager paul's Avatar
    Pentru 48h Gold trial code dati "Like" la pagina "Xbox Love Live" :
    - Xbox UK | Facebook
    si/sau
    - Xbox IE | Facebook .

  3. #11903 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    a spus ca da, n-ai citit thread-ul pe care ti l-a recomandat?
    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...tml#post760369

  4. #11904 SP
    Junior Member FireW's Avatar
    Daca pun un cotroller prin play and charge kit poti juca fara receiver ? la pc ma refer ...

  5. #11905 SP
    Junior Member freddie91's Avatar
    E netul care sta de obicei in pc...merge brici n-are nicio problema...iar cand lam bagat prima data in consola a mers perfect pana recent...nu am modificat nimic in setarile consolei de atunci

  6. #11906 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Am gasit acest "kit" pe eMag.ro
    http://www.emag.ro/accesorii_console...u-xbox--p44800

    Nu am gasit review-uri niciunde si m-am gandit ca poate cineva l-a achizitionat.Redau castile sunetele din jocuri?

  7. #11907 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Am sunat la MS blabla ca as vrea un abonament mai ieftin sau renunt la live ( vrajeala) tipul mi-a oferit 12 luni pt 25 lire si mi-a zis ca se vor lua banii din paypalul meu. Dupa o saptamana inca nu au luat niciun un ban dar subscriptia s-a innoit. Sa inteleg ca am primit live gratis?

  8. #11908 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am luat Borderlands GOTY si nu ma lasa sa instalez jocul pe Hard Drive. M-a lasat sa instalez CD-ul cu DLCurile dar CD-ul cu jocul propriu-zis nu ma lasa. Consola nu da freeze cand incerc sa-l instalez sau ceva de genul. Are cineva idee cum rezolv asta, nu am gasit nimic de genul asta pe google.

  9. #11909 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Hmm...nu stiu ce sa zic.Posibil.Daca este asa , renunt si eu la Live

    P.S.:Glumesc

  10. #11910 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Nu imi dau seaman.Eu am cumparat Borderlands de pe Games on Demand si s-a descarcat pe HDD.Deci presupun ca vreo problema nu e.Incearca din nou.

  11. #11911 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Da oricum, asta am gasit-o pe zeci de siteuri postate daca sunti la support iti fac promotii. Cineva a prins 12 luni +1200 ms points cu 25 de lire

  12. #11912 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar


    oh snap

  13. #11913 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Da oricum, asta am gasit-o pe zeci de siteuri postate daca sunti la support iti fac promotii. Cineva a prins 12 luni +1200 ms points cu 25 de lire
    Si eu am patit ca si tine, la finalul primei luni din noua oferta, si-au luat banii.

  14. #11914 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Am luat Borderlands GOTY si nu ma lasa sa instalez jocul pe Hard Drive. M-a lasat sa instalez CD-ul cu DLCurile dar CD-ul cu jocul propriu-zis nu ma lasa. Consola nu da freeze cand incerc sa-l instalez sau ceva de genul. Are cineva idee cum rezolv asta, nu am gasit nimic de genul asta pe google.
    Ce zici cand vrei sa-l instalezi? Am si eu Borderlands GOTY....

  15. #11915 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am gasit pe google. Daca esti conectat pe live nu merge sal instalezi, daca esti offline merge.

  16. #11916 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ai incercat asa si iti merge ? Eu am fost conectat pe live cand l-am instalat...

  17. #11917 SP
    Junior Member MementoBlue's Avatar
    Salutare din nou, aș vrea să mă ajutați puțin. Am o consolă 360 slim,de 250gb, de vreo două zile. Am copiat Assassin's Creed Revelations pe hdd și am niște frame-uri ciudate, sunetul se aude rău (g�j�it). C�nd rula de pe dvd-rom, mergea perfect. Am constatat că acum, c�nd rulează de pe hdd, dvd-rom-ul merge la turație mai mică, �n schimb, se aud niște pocnituri ciudate. Mulumesc!

  18. #11918 SP
    Junior Member freddie91's Avatar
    Quote Originally Posted by MementoBlue View Post
    Salutare din nou, aș vrea să mă ajutați puțin. Am o consolă 360 slim,de 250gb, de vreo două zile. Am copiat Assassin's Creed Revelations pe hdd și am niște frame-uri ciudate, sunetul se aude rău (g�j�it). C�nd rula de pe dvd-rom, mergea perfect. Am constatat că acum, c�nd rulează de pe hdd, dvd-rom-ul merge la turație mai mică, �n schimb, se aud niște pocnituri ciudate. Mulumesc!
    Dvd-rom'ul merge la turatie mai mica pt ca nu mai citeste din el ci de pe hard unde ai pus jocul...si eu am avut la un mom dat cu un joc niste mici probleme legate de rularea lui de pe hard...cred k unitatea optica lucreaza mai bine de pe dvd-rom

  19. #11919 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by freddie91 View Post
    Dvd-rom'ul merge la turatie mai mica pt ca nu mai citeste din el ci de pe hard unde ai pus jocul...si eu am avut la un mom dat cu un joc niste mici probleme legate de rularea lui de pe hard...(cred k unitatea optica lucreaza mai bine de pe dvd-rom)
    cred k unitatea optica lucreaza mai bine de pe dvd-rom...Unitatea Optica este componenta a DVD-ROM'ului,exprima-te corect.Poate vrei sa spui ca, jocul ruleaza mai bine de pe DVD,decat de pe HDD.

  20. #11920 SP
    Junior Member MementoBlue's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    cred k unitatea optica lucreaza mai bine de pe dvd-rom...Unitatea Optica este componenta a DVD-ROM'ului,exprima-te corect.Poate vrei sa spui ca, jocul ruleaza mai bine de pe DVD,decat de pe HDD.
    Da, exprimarea nu a fost cea mai fericită. Am �nțeles ce a vrut să zică. Mi se pare ciudat, totuși, ca jocul să funcționeze mai bine de pe DVD, dec�t atunci c�nd e copiat direct pe hard. Viteza de transfer e mult mai mare atunci c�nd rulează direct de pe hard. Cu toate astea, se pare că numai la jocul ăsta face așa. Restul merg bine, copiate pe hard disk. Am făcut o clonă a diskului original și am inscripționat-o pe un verbatim. Sc�rț�ie și trosnește mai puțin, �nsă �mi zice că nu are licență diskul și mă scoate din joc. Am folosit abgx și img burner.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts