Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 169 of 788 FirstFirst ... 69 119 159 167 168 169 170 171 179 219 269 669 ... LastLast
Results 3,361 to 3,380 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3361 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Cat timp ai garantie poti sa te joci cat vrei. Insa da, e recomandat sa te joci cat ai zis u. Eu asa fac... Chiar daca am garantie...
    Nu ma bazez pe asta.

    ---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

    Mi-ar merge Gold Membership-ul asta pe accout-ul meu: ShopTo.Net - XBox Live 12 Month Gold Membership - Microsoft Xbox 360 La tara am UK...

  2. #3362 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...am nevoie de puțin ajutor:

    Mi-am cumpărat un HDD de 120GB pt X360 și am zis că nu mă mai complic cu transferul de licențe și că re-downloadez tot (I love to re-download stuff). Oki...

    ...mi-am salvat profilele pe MU le-am transferat pe noul HDD și acum a venit r�ndul jocurilor (DLC-urilor).

    Am o tonă! și deja m-am lovit de prima problemă...

    ...acum 2-3 zile mi-am cumpărat Sonic the Hedgehog 3 de pe Marketplace. L-am jucat, l-am devorat oki. Acum nu-l mai pot re-downloada.

    Pur și simplu nu-mi apare �n lista de jocuri de pe XBLA Marketplace

    �n listă apar:

    ...
    SmashTV
    Sonic the Hedgehog
    Sonic the Hedgehog 2
    SOULCALIBUR
    ...

    ...dacă merg la download history �mi zice

    Unknown Game - Unknown Offer

    Vă rog să vă uitați pe XBLA Marketplace dacă vă apare Sonic the Hedgehog 3....că nu știu care-i treaba și să-mi comunicați.

    Mulțumesc.

  3. #3363 SP
    Manager paul's Avatar

  4. #3364 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...uai!

    M-am speriat
    last week's Sega Vintage Collection 2 seems to have disappeared from the Xbox Live Marketplace altogether
    Exact astea-s!

    [quote user="SilverPhoenix32"]Marketplace is experienceing problems and Microsoft is aware of the problem. It should be fixed soon.[/quote]

    ...mi-a răspuns cineva de pe XBL.

  5. #3365 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mi-ar merge Gold Membership-ul asta pe accout-ul meu: http://www.shopto.net/XBOX%20360/GAM...embership.html Am account din UK..

  6. #3366 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Chiar nu ma poate ajuta si pe mine nimeni va rog ca nu imi merge cum trebuie liveul.Gears of War 2 oricat as incerca sa joc nu pot, daca dau eu sa caut servre cauta si 30 minute ca nu gaseste daca il face altcineva pe mina ma scoate afara.Alta problema e la COD4, daca fac party eu sau un prieten si da start la joc mie imi apare ''unable to connect with host'' dar daca dau eu sa caut meci merge.CARE E PROLEMA?

  7. #3367 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Mi-ar merge Gold Membership-ul asta pe accout-ul meu: ShopTo.Net - XBox Live 12 Month Gold Membership - Microsoft Xbox 360 Am account din UK..
    Da, merge.

  8. #3368 SP
    Manager paul's Avatar
    Mai bine cumperi de aici: https://www.gamepointsnow.com/microsoft-points si il primesti instant pe email. Sau banuiesc ca nu ai card, nu ?

  9. #3369 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    From now until the 3rd of July you can sign up to a 1 month Xbox LIVE Gold membership for just �1!
    ...

  10. #3370 SP
    Admin MonkY's Avatar
    teododotheone: esti in spatele unui firewall, ceva ? Verifica-ti setarile pe router sau la ISP... e posibil sa ai blocate porturi or something.

  11. #3371 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Eu am 2 placi de retea, una in care vine internetu, una care pleaca spre xbox360.Mai am un prieten care sta aproape de mine, are aceeasi firma de intrenet, acelas abonament, nu are probleme.M-am uitat in PC si firewall e OFF.Si inca ceva...cam 90% cand incerc sa ma conectez pe xbox live unde fac testul se opreste la ultimul segment cu xbox live si ca sa mearga trebuie sa scot de fiecare daca cablul de net cca 1 minut si pe urma isi revine...cateodata.

    Exact acum am jucat COD4 pe net si se misca foarte bine, fara lag.Dar daca e sa joc cu cineva in party si sa caute joc e belea...niciodata nu se conecteaza...cum patesc si la GOW2 dar acolo e mereu, chit ca sunt in party cu cineva chit ca nu.

    ...alta sugestie?

  12. #3372 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Muta'te pe router.

  13. #3373 SP
    Member dexx's Avatar
    Guys , din cate am inteles mai exista o metoda ca sa te conectezi la internet pe Xbox -> Xlink Kai . A mai incercat cineva de aici ?

    LE : Mai am o intrebare , daca cumperi de pe o consola Xbox 360 live gold si iti da codul , dupa aceea poti sa folosesti codul pe alta consola ?

  14. #3374 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Xlink Kai e baza pentru pirati. Acolo se plictiseste repede lumea de un joc, ca apare sigur altceva pe torrents...

    Din cate stiu contul de gold este per user, deci ar trebui sa iti poti muta contul pe o alta consola...

  15. #3375 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ba am un card BCR MasterCard special pentru plati On-Line. Insa nu merge. De ce? Voua de ce va merge si mie nu? Dati-mi un tutorial va rog frumos

  16. #3376 SP
    Member dexx's Avatar
    Depinde ce te impiedica . Scrie corect datele care ti le cere ->Card Security Code - Wikipedia, the free encyclopedia Poate te ajuta la ceva , in caz ca nu stii unde se afla security code

  17. #3377 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    MrIacob, din cate am inteles de pe alte thread-uri (daca gresesc, scuze), ai 13 ani. Cardul e pe numele tau? Pentru ca, daca nu este, unele magazine nu te vor lasa sa platesti cu el.

    Incearca sa nu scrii numele tau, ci pe al persoanei pe numele careia este emis cardul. Daca asta este problema.

    Daca nu este si scrii toate datele corect, trebuie sa te interesezi la banca, sa vezi daca acel card e enabled pt. plati online (unele banci cer titularului autorizatie speciala pt. asemenea plati).

    Daca nici asta nu este problema te sfatuiesc sa te adresezi bancii emitente, ei ar trebui sa desluseasca toata afacerea.

  18. #3378 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...te-hee!

    Am reușit să-mi re-downloadez jocurile dispărute, �n mod miraculos, de pe XBL marketplace printr-un mic hack �n system

    ...stau eu după ei p�nă ce rezolvă prblema...heh

  19. #3379 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    MrIacob, din cate am inteles de pe alte thread-uri (daca gresesc, scuze), ai 13 ani. Cardul e pe numele tau? Pentru ca, daca nu este, unele magazine nu te vor lasa sa platesti cu el.

    Incearca sa nu scrii numele tau, ci pe al persoanei pe numele careia este emis cardul. Daca asta este problema.

    Daca nu este si scrii toate datele corect, trebuie sa te interesezi la banca, sa vezi daca acel card e enabled pt. plati online (unele banci cer titularului autorizatie speciala pt. asemenea plati).

    Daca nici asta nu este problema te sfatuiesc sa te adresezi bancii emitente, ei ar trebui sa desluseasca toata afacerea.
    logic k am trecut numele si informatiile de pe card... Dar datimi si mie un tutorial va rog... Poate gresesc undeva

  20. #3380 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Daca-i atat de logic de ce ai nevoie de tutorial? Si la ce tutorial te referi? Fiindca tot ce ai de facut este sa treci niste date in niste campuri, dai cateva click-uri si gata.

    Daca nu-ti merge intreaba-ti banca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  4. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts