Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 788 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 247 297 697 ... LastLast
Results 3,921 to 3,940 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3921 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Solutions e in versiunea precedenta? Eu nu am vazut asa ceva...

  2. #3922 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Solutions e in versiunea precedenta? Eu nu am vazut asa ceva...
    ...nu, am zis că aia e printre chestiile noi

    Quote Originally Posted by Ronică
    ...�nafară de patru chestii (chestia că-ți arată de c�nd ești membru gold, solutions, instant game start, la c�te jocuri ai 1k +/-)

  3. #3923 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  4. #3924 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...�nafară de patru chestii (chestia că-ți arată de c�nd ești membru gold, solutions, instant game start, la c�te jocuri ai 1k +/-), restu toate au fost �n versiunea precedentă (faza cu party-ul, faza cu marketplace-ul, și ce-a mai zis el acolo).

    ---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

    Xbox.com | Xbox at Comic-Con 2009
    Cred ca e doar un mic rezumat. Ai vazut si tu lista si sunt foarte multe schimbari, dar Crecente nu le-a evidentiat in video.

  5. #3925 SP
    Manager paul's Avatar
    How Much Xbox 360 Avatar Clothes And Toys Cost

    Attached Images Attached Images fableii.jpg halo3_01.jpg halo3odst.jpg monkeyisland.jpg steampunk.jpg recessionista.jpg

  6. #3926 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...sper că ne lasă să le probăm

  7. #3927 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am si eu cateva intrebari
    1. Cand apare acel nou dashboard ?
    2. Am versiunea arcade si nu am inca HDD,o sa manace si asta spatiu "in continuare" ?sau va sterge automat vechiul dashboard si il va instala pe cel nou ?

  8. #3928 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    1. Pe 11 August.
    2. Nu sunt in masura sa iti raspund.

  9. #3929 SP
    Manager paul's Avatar
    2. E ca un update, deci va fi ceva in plus, dar inca nu stim cat, dar presupun ca nu mult.

  10. #3930 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    mersi RonanN1

  11. #3931 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Corect, nu e un nou dashboard, e un update al celui existent.

  12. #3932 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...sper că ne lasă să le probăm
    In momentul in care selectezi ceva de pe Avatar Marketplace, automat apare pe avatarul tau. Deci poti proba

    Daca va uitati mai in urma, pe acest thread, o sa gasiti ce vine impreuna cu update-ul NXE de pe 11 august.

  13. #3933 SP
    Member mishu's Avatar
    Stie cineva de unde as putea cumpara Halo 2 varianta cu achievementuri?

  14. #3934 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    Stie cineva de unde as putea cumpara Halo 2 varianta cu achievementuri?
    Asa ceva nu exista decat pe PC.

  15. #3935 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    imi poate spune cineva de unde fac update la dashboard ?...eu am auzit ca poti sa il iei de pe net [pc] il pui pe un usb stick , introduci stick-ul in consola si consola citeste update-ul...e adevarat?..daca da de unde pot luat folder-ul acela?...multumesc
    Din cate stiu eu, sunt si anumite jocuri care o au inclusa pe disc, update-ul facandu-se automat fara ca o conexiune la xbox live sa fie necesara

  16. #3936 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    am facut update-ul...inca o data mersi RonanN1

  17. #3937 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Am un cablu HDMI to DVI si cand il bag in Monitor 1280x1024 zice input not suported dar pe televizoru de 15.5 Inci merge struna la 60hz Ce pot sa fac inafara sa iau cablu special?

    LE: Merge Remote Desktop cu WIndows media center?

  18. #3938 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Stie cineva la GTA 4 de unde pot cumpara cele manusi de se tot trage de ele in wallpapere,acele manusi de le am eu la avatar.

  19. #3939 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Imi puteti recomanda 10 jocuri va rog? Gen Shooter , Grafica frumoasa , jucabil , sa nu fie plictisitor ! ( Inafara de Halo 3 , Gears of War ) xD

  20. #3940 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by okei View Post
    Imi puteti recomanda 10 jocuri va rog? Gen Shooter , Grafica frumoasa , jucabil , sa nu fie plictisitor ! ( Inafara de Halo 3 , Gears of War ) xD
    dead space, re5(co-op neaparat), far cry 2 (cam plictisitor depinde cum il joci),fear 2 (si el cam plictisitor),bioshock (super joc),bf:bad company , cod 4 sau 5,the darknes,black(personal nu l-am jucat dar am auzit ca-i bun) si nu prea mai imi vin aucm in minte cauta pe gamespot shooters o sa gaesti mai multe bafta

    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Stie cineva la GTA 4 de unde pot cumpara cele manusi de se tot trage de ele in wallpapere,acele manusi de le am eu la avatar.
    banuiesc ca alea sunt manusi de tragere "shooting gloves" am vazut pe amazon ...sau daca vrei manusi de ridicat greutati arata ca alea din avatarul tau ,gasesc la magazine de articole sportive din orasul tau lol. Golds Gym Mesh Back Weight Lifting Gloves: Amazon.co.uk: Sports & Leisure

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts