Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 214 of 788 FirstFirst ... 114 164 204 212 213 214 215 216 224 264 314 714 ... LastLast
Results 4,261 to 4,280 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4261 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...disc nu (5 arcade games), cablu nu, oare ce mai pot limita? Fără controller urmează lol (sau mai bine fără baterii la controller lol).

  2. #4262 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...disc nu (5 arcade games), cablu nu, oare ce mai pot limita? Fără controller urmează lol (sau mai bine fără baterii la controller lol).
    Bine ca la Arcade memoria de 256 MB e interna acum. lol

  3. #4263 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    In fact, they don't even ship with component cables either, just some SD composite cables, meaning anyone with an HDTV is going to have to pay a little extra. An HD tax, if you will.


    LOOOL !!!!!!.... Ce tiganie.

  4. #4264 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    In curand, varianta pentru hardware freaks, "Xbox 360 build-it-yourself".
    Suruburile, piulitele si surubelnitele nu sunt incluse.

    Cred ca astora le fug neuronii de singuratate din cap.

  5. #4265 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    ffocus, as lua eu ps3, doar daca ar schimba controller-ul. Sincer, e dificil de jucat pe el, mai ales shootere.
    din contra, controllerul de ps3 e mai precis in shootere. cel putin pentru mine.

  6. #4266 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    din contra, controllerul de ps3 e mai precis in shootere. cel putin pentru mine.

    Subscriu

  7. #4267 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu am jucat cu un controller de PS3, ci cu unul de PS2 avand consola, oricum sunt asemanatoare. Dupa ce am pus mana pe controllerul de 360 am crezut ca nu o sa ma obisnuiesc veci. Cu timpul m-am obisnuit si acum daca joc cu unul de PS2 mi-e greu. Cred ca depinde si cat de des te joci cu fiecare, lucrul care face mai greu schimbarea e pozitionarea LS-ului.
    Pentru mine ambele sunt la fel de bune dupa ce joc putin cu ele.

  8. #4268 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Comparatia PS2 - PS3 , este aiurea ... Comparatia PS3 - X360 , parca mai merge ... Sunt diferente dintre un controller de ps2 si unul de ps3 , daca nu ma crezi, incearca si ai sa vezi ...
    Cat despre DS-ul si controller-ul x360 ... Parerea mea este ca Microsoft are nevoie de un nou designer si un nou concept pentru acel controller... Nu numai ca este mult prea mare, iar analoagele sunt mult prea rigide... dar si faza cu "bateriile" este chiar jenanta. Analogul de la ds este mult mai moale, mai fin ... pana si la atingere. Nu este vorba de obisnuinta, este vorba de comfort si simplitate. Le am pe ambele le-am incercat... Eu aleg DS3.

  9. #4269 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Si care sunt diferentele alea intre controllerul de ps2 si cel de ps3? Lumineaza-ma si pe mine ca eu nu vad nici una.

  10. #4270 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pai practic Elite-ul nu mai are niciun avantaj cu exceptia HDD-ului mai mare. Ce aiurea. Cum sa nu-ti dea cablu component? Doamne ce zgarciti.

  11. #4271 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...butuonul de home
    Attached Images Attached Images playstation_home_button.jpg

  12. #4272 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Comparatia PS2 - PS3 , este aiurea ... Comparatia PS3 - X360 , parca mai merge ... Sunt diferente dintre un controller de ps2 si unul de ps3 , daca nu ma crezi, incearca si ai sa vezi ...
    Cat despre DS-ul si controller-ul x360 ... Parerea mea este ca Microsoft are nevoie de un nou designer si un nou concept pentru acel controller... Nu numai ca este mult prea mare, iar analoagele sunt mult prea rigide... dar si faza cu "bateriile" este chiar jenanta. Analogul de la ds este mult mai moale, mai fin ... pana si la atingere. Nu este vorba de obisnuinta, este vorba de comfort si simplitate. Le am pe ambele le-am incercat... Eu aleg DS3.
    Si triggerele alea de DS3 sunt "de vis". De parca doar dwarfii tre sa joace pe ele. Dar sa zicem ca problemele de marime a controllerului sunt strict subiective.
    Spune-mi si mie cum un analog fin iti imbunatateste experienta de joc.. chiar m-ai facut curios

  13. #4273 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Nu ma bag in discutia asta, ca prevad un flame. Ca de obicei. Parerea mea este strict subiectiva. Eu am facut diferenta intre cele doua si asta este concluzia care am traso. Am ales DS3 din multe puncte de vedere.

  14. #4274 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    Am si eu o intrebare, ce jocuri care sunt pe Xbox 360 se pot juca in Split Screen. Thanks in advance.

  15. #4275 SP
    Manager paul's Avatar
    Co-Optimus - Co-Optimus.com - XBox 360 Co-Op Games Listing

    Am sortat dupa coloana Off care inseamna "Offline or Splitscreen".

  16. #4276 SP
    Junior Member shroom's Avatar
    ma poate ajuta cineva? am net de la upc metro si nu ma pot conecta pe live imi da LAN connected dar cand vrea sa se conecteze la net imi da failed...
    a mai avut cineva de la upc aceasta problema? sau upc-ul e prea varza pentru live?

  17. #4277 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    eu sunt la upc si merge perfect XBL..ai broadband?

  18. #4278 SP
    Junior Member DragosDnB's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Co-Optimus - Co-Optimus.com - XBox 360 Co-Op Games Listing

    Am sortat dupa coloana Off care inseamna "Offline or Splitscreen".

    Multumesc acum ramane sa trezesc consoarta si sa ne hotaram ce jocuri luam pt inceput

  19. #4279 SP
    Junior Member shroom's Avatar
    Quote Originally Posted by Ju1ce9 View Post
    eu sunt la upc si merge perfect XBL..ai broadband?
    da, am broadband

  20. #4280 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    ei da..ai un cablu alb care merge din broadband in pc..scoti cablul din pc si il bagi in spate la consola..dupa care dai connect to xbox live..daca nu se conecteaza...scoti cablurile din broadband si le bagi iarasi..eu asa am facut..din prima probabil sa nu iti mearga dar dupa ce le scoti va merge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts